Skocz do zawartości

Scena 3d : Pierwsza Kuchnia


phatum32

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ... chcialem zaprezentowac po dlugich bojach w WIPie moja pierwsza kuchnie robiona w 3ds maxie. Chcialem podziekowac forumowiczom ktorzy pomagali bo bez nich wyszloby to tak jak na pierwszej stronie w WIPie ;p prosze o komenty i krytyke ... kuchnia renderowala sie 2h 5 min... o to kitchen

 

kuchniakoniecii.jpg

 

oto link do WIPa dla zainteresowanych http://max3d.pl/forum/showthread.php?t=57905

Edytowane przez phatum32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

chyba się juz wszyscy tego naoglądali mi się wydaje :)

Fajnie, że ukończyłeś ale dla mnie troche przytłaczający klimat panuje w tej kuchni..

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śledzilem wątek w dziale WiP i na prawdę patrząc na pierwszy render.. a tera.. widzę ze jednak pomoc forum jest nieskazitelna :D... poczyniłeś duże postępy :D.. szkoda ze na ten czas jeszcze nie wyciągnąłeś z tej vizki 100%.. ale na pewno jak nabierzesz ogaru.. do niej wrócisz i ja okiełznasz :D..

 

.. co do wizki.. błędy:

-drzwi. do modelindu.. materiały odstają od reszty ( tylko drzwi)

-kiepskie monotonne oświetlenie.. no chyba że mam taki monitor :D

 

 

pracuj dalej :D pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie... patrząc na pierwszą strone WIPa a na to mozna powiedzieć że postep maxymalny :) Szkoda że nie pociagnołes pracki do konca bo te drzwi tak średnio pasuja. A render mogłes troche poprawić w PSie aby uzyskać lepszy kontrast oraz głębie kolorów bo teraz jest mdło i ponuro.

 

PS: Czemu za oknem nie dałeś żadnego widoku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności