Skocz do zawartości

Porsche Carrera GT


blomd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w związku z ostatnim nieudanym projektem BMW postanowiłem się zrehabilitować :) . Powiem, że z projektu na projekt coraz łatwiej mi to modelowanie idzie... wystawiam do wip'a, żebym miał jakąś motywacje aby ukończyć porszyce.

C&C mile widziane ;]

 

64895639.jpg

 

1siatka.jpg

Edytowane przez blomd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Czesc

odpowiedz graficzna;)

 

porshe.jpg

 

legenda:

A- na srodku masz obły kant po prawej ostry. A powinien byc caly ostrzejszy

B- zbyt wypukło przy krawedzi maski na srodku, taki bęc wyszedł

C- slupek wklesly a powinien byc wypukły, innaczej łaczy sie z dolną listwa.

D- brak ciąglości lini

E- powinno byc wklęsłe

F- musza byc proste linie prostopadle do siebie w dyfusorze a nie takie "organiczne"

 

dobre źródło referek ->Klik

 

ale wychodzi fajnie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Dzięki GrześDuro za ładne zobrazowanie graficzne moich błędów ;] Postarałem się je naprawić.

... powoli zaczyna nabierać kształtów :D chyba sknociłem lusterka wsteczne :/

55114716.th.jpg

75548420.th.jpg

18099887.th.jpg

Edytowane przez blomd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w czasie mojej nieobecności pracowałem trochę nad projektem i w końcu udało mi się wydusić parę próbnych renderków. Lakier jeszcze w fazie testów. Przednie światła się "trochę" zdeformowały... to chyba przez refrakcję. Jak znacie jakiś przepis na dobry materiał szybek od świateł to się podzielcie ;) . Wnętrza nie widać, bo za bardzo przyciemniłem szyby xD . Studio jeszcze muszę dopracować.

Sorry za małą rozdzielczość, ale nie miałem czasu na renderowanie.

2sb7i14.jpg

aweq8y.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche jestem rozczarowany. Nie zawsze szybko znaczy lepiej. Zalezy oczywiscie do czego Ci ten model. Osobiscie radzil bym Ci zwolnic tempo i popracowac solidnie. Tak jak zapowiadalo sie ciekawie tak teraz wyszedl taki gniotek(dach, proporcje) Oczywiscie materialy to wciaz sprawa wip ale daleko oj daleko. Nie ma co sie spieszyc. Good Luck!;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś ten samochód za długi jest :/ Wygląda jak limuzyna.

wątpię, bo był robiony z BP, więc wymiary są takie jakie powinny być. Musze się przyznać, że renderowanie to nie moja działka. Jeszcze dużo muszę się poduczyć w tym kierunku.

Nie o taki lakier mi chodziło ;/

 

5a40fm.jpg

Powiedzcie mi co mam zmienić, nad czym popracować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łooooo od razu popraw materiał szkła na lampach bo wyglada jak carrera z zezem, jest spoko błędów więc popraw to co DURO wykreślił na początku bo się chłopak napracował i ma racje (troche za bardzo wziął sobie do serca te błędy ale o to chodzi i niewielu się chce aż tak pomagać bo każdy może napisać " ale zajeb....ste" i mieć to gdzieś, na chwile obecną na drugim renderze najbardziej podobaja mi się felgi z tarczą i zaciskiem materiał opon nie wiem jaki jest bo za mały render ( możę dałbyś link do większego rendera ???? ) jednal na drugim renderze coś bardzo złego dzieje się na lakierze bo powstaje jakaś wielka czarna plama (odbicie szyby ??? ) NWM popraw model a później się weż za materiały, oświetlenie i softboxy oczywiście tez bo zadnych odbić jak narazie nie widac ale rozumiem ze to były testy materiałów, mam nadzieje ze zobacze nz koniec WIPA i w FW niezły render bo ostatnio coś kiepsko na forum :/ ale wiem sam po sobie że najwięcej się dzieje przez wakacje, bo ja sam przez ten semestr nawet nie drgnąłem z 3D a projekty zaczęte i nawet w WIPIE nie siedzą :P pozdrawiam i UPUJ !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szysia565

upuj upuj.... Tylne światełka zgroza, ale model jako, taki to nawet ok... Szczególnie felgi fajnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności