Skocz do zawartości

Vray RT oficjalnie wydany.


Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Chaosgroup ogłosiło oficjalnie wydanie Vray RT, podobno wersja trail jest dostępna dla posiadaczy licencji Vraya 1.5 SP3

 

Chaos Software is pleased to announce the release of V-Ray® RT for Autodesk® 3ds Max®. This new advanced raytracing product is available for immediate purchase through our resellers’ network. V-Ray RT was developed with the busy and demanding 3D artist in mind; as of today artists around the world can use this technology to achieve new levels of speed and accuracy during the texturing and lighting stage inside 3ds Max. V-Ray RT by Chaos Software allows immediate interaction between the user and the virtual 3d environment. The software follows the user’s actions while working on the scene and automatically and progressively generates a photorealistic preview of the rendered scene.

 

The V-Ray RT interactive rendering system has many advanced features. Please check our website to download the trial version and take part in an exceptional interactive journey.

http://www.chaosgroup.com/en/2/vrayrt.html#download

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mocna rzecz!

Ale ograniczenia triala to jakaś porażka, zwłaszcza możliwość uruchomienia tylko przy scenie zawierającej nie więcej niż 15 obiektów i automatyczne wyłączenie się okna z podglądem po 180 sekundach. I jak tu testować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja testowałem na Dual-Core AMD Opteron (dwa procki na płycie), 3056 RAMu i NVIDIA Quadro FX 1500. Przy liczeniu używa wszystkich rdzeni i działa bardzo szybko, podgląd momentalnie aktualizuje się po zmianie każdego ustawienia w opcjach renderera i przesunięciu kamery czy obiektów w scenie. Ale tak jak pisałem wcześniej, testy nie mogą być miarodajne, bo oprócz wyżej wymienionych przeze mnie uwag co do ograniczeń triala, jest jeszcze wielkość okna o rozmiarach znaczka pocztowego (320x240). To co zobaczyłem daje rade, ale aby zdecydować się na zakup trza by wiedzieć troszeczkę więcej o tym produkcie.

Z rzeczy, które mi wpadły w oko to brak podglądu obiektów proxy .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej zainstalowalem ten v-ray RT ale do fotoralizmu sporo brakuje , bynajmniej u mnie .Ale nie otym chcialem napisac .Zainstalowalem rowniesz vray sp4a(wczsniej mialem sp3) i kiedy chcialem wyrenderowac scene ,ktora wczesniej renderowala mi sie w 10 godz to tym razem wyrenderowala sie w 5 min? Wie ktos o co kaman? Zadnych ustawien niezmienialem i przez pare sekund niemoglem uwierzyc w to co zobaczylem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej zainstalowalem ten v-ray RT ale do fotoralizmu sporo brakuje , bynajmniej u mnie .Ale nie otym chcialem napisac .Zainstalowalem rowniesz vray sp4a(wczsniej mialem sp3) i kiedy chcialem wyrenderowac scene ,ktora wczesniej renderowala mi sie w 10 godz to tym razem wyrenderowala sie w 5 min? Wie ktos o co kaman? Zadnych ustawien niezmienialem i przez pare sekund niemoglem uwierzyc w to co zobaczylem.

 

Po co piszesz posty nie dotyczace tematu vraya RT?!, tylko jakies swoje problemy z vrayem i jego predkoscia? Kup oryginał od chaosgroup i nie będziesz miał takich problemow !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie... to tak samo jak pod Karolakiem na Youtube, wszyscy piszą, że kogoś kochają ;)

 

a wracając do sprawy... może nie do końca o v-rayu...zastanawiam się ostatnio nad Arionem i V-rayem RT i tak naprawdę nie wiem jak to testować, skoro Random Control w ogóle nie wypuszcza dema, a ten V-ray jak piszecie ma idiotyczne ograniczenia :/ Nie wiem czy inwestować w procesor (po staremu) czy karty graficzne w SLI.

 

 

hcpiter, wiesz coś o Indigo pod GPU, kiedy, co, jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co piszesz posty nie dotyczace tematu vraya RT?!, tylko jakies swoje problemy z vrayem i jego predkoscia? Kup oryginał od chaosgroup i nie będziesz miał takich problemow !

 

 

Boze nieszpanuj tym swoim oryginalnym vrayem.Masz pieniadze na oryginalnego maxa i vray'a to sie cieszymy ,ja nie ma tyle pieniedzy ani mozliwosci zarobienia ich.Zadalem jedno pytanie na temat predkosci renderingu i chyba tylko ciebie to boli.A teraz pewnie zasmiecam forum wiec ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boze nieszpanuj tym swoim oryginalnym vrayem.Masz pieniadze na oryginalnego maxa i vray'a to sie cieszymy ,ja nie ma tyle pieniedzy ani mozliwosci zarobienia ich.Zadalem jedno pytanie na temat predkosci renderingu i chyba tylko ciebie to boli.A teraz pewnie zasmiecam forum wiec ...

 

Nie tylko istnieje max i vray ! Poza tym jest wersja free jak i wiele alternatywnych rendererow jak i programow do 3d, za ktore placic nie musisz wiec nie placz, ze juz trzeba placic. Poza tym jak juz lecisz na lewiznie to przynajmniej sie tak z tym nie obnos bo pieniadze to raczej nie wytlumaczenie.

 

Chrupek podobno nie dlugo z tego co mowia, ale jak bedzie to juz sami tworcy wiedza. Niedawno wyszla nowa wersja jeszcze bez GPU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności