Skocz do zawartości

ChC.14: Kosmiczne cmentarzysko by SBT77


SBT77

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, czas brać się do roboty. Chcę przedstawić śmiercionośną planetę otoczoną wrakami statku. Taki kosmiczny trójkąt bermudzki. Story rozbuduję wraz postępem pracy. Normalnie tak nie robię, ale tym razem zacznę od kulki. Bez atmosfery i fxów póki co, sama powierzchnia - ot żeby zacząć.

2d0ykj7.jpg

Edytowane przez SBT77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ale moim zdaniem to swiatlo czy woda niebieskia jest za mocne...

 

Narazie nie ustawiałem kolorów, póki co masz oczywiście rację, ale jako że w tej pracy mam zamiar trzymać się takiej trochę kiczowatej stylistyki SA, kolory tła i światła także będą raczej mocne - tam gdzie teraz są czarne... Postaram się teraz popracować wstępnie nad mgławicą za planetą. Updatnę potem w tym poście. Dzięki za komentarz.

 

EDIT:

Sorry, że tak często updatuję, ale chcę wiedzieć czy idę w dobrą stronę.

2ezqofm.jpg

Edytowane przez SBT77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie o kolory:

 

bardziej kosmiczne:

6oe5wk.jpg

 

czy bardziej ponure, cmentarzyskowe ?

or8588.jpg

 

... a jeśli chodzi o te mazy po bokach, to mam zamiar przemienić je w ten weekend w jakieś mgławice, a potem zabrać się wreszcie za statki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile pierwsza wersja wydaje sie na razie bardziej efektowna, to mysle ze na dalszych etapach pracy z tej drugiej wycisniesz duzo wiecej jesli chodzi o klimat i lepiej wpasuje sie w temat ;) Mi sie już podoba ten brud :) Ciekaw jestem co bedzie dalej, bo fajnie pobudza wyobraznie :) Ja bym tu chyba walnal jeden z wrakow statkow w jakiejs zdecydowanej perspektywie (tylko prosze mnie nie pytac jaka to jest "zdecydowana perspektywa" bo tak sobie ją nazwalem, ale nie bede umial wyjasnic :D), dryfujacy prosto na widza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pefka! Każdemu inny kolor podchodzi, a może bezowy, a może czerwony, a może fiolety... jednemu tak przypasi drugiemu tak, a wizja jest w Twojej głowie, jaki klimat chcesz osiągnąć docelowo? cmentarny jak to opisałeś czy kosmiczny?

Wg mnie lepiej poddać ocenie własną wizję niż próbować przypodobać się publice kształtując ją wedle ich woli... pozdrawiam i zaznaczam, że ostatnie zdanie jest bardzo ogólne i niekoniecznie odnosi się do Twojej pracy :P coby uniknąć niepotrzebnych walek i komentarzy... PEACE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności