Skocz do zawartości

Anioł : Archangel


Rekomendowane odpowiedzi

Zio_mal je tez jestem mile zaskoczony. Po tym co zobaczylem na poczatku to sie podbudowalem bo sam biore udzial w tej bitwie ale teraz to czuje respekt. Przcka ma swoj klimat i zaczyna wydladac zajebiscie.mam nadzieje ze zakwalifikujesz sie do finalu pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 96
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hmmmm... chce zrobic skrzydla takie jak na referenyjnym zdjeciu na poczatku watku...

przynajmniej zeby byly podobne, nie musza byc identyczne heh

ale nie wiem jaka metoda je zrobic...

 

jak myslicie? jak je zrobic?

piora (np takie jak z ostatniego renderka)

odpadaja i inne typowe skrzydla.

 

ja mysle o polymodelingu.

zrobic kawalek gornej czesci skrzydla i potem pojechac z polygonami po extrude wzdluz spline\'ow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóz, mogę powiedzieć, że twoja praca, to podręcznikowy przykład ewolucji umiejętności w funkcji czasu trwania bitwy. Sam na swoim przykładzie musze przyznać, że bitwa odmieniła moje życie. Nie jestem już tym samym człowiekiem ;P

Te skrzydełka sapiękne, ale popracuj nad sukieneczką, bo wygląda jak bryłka soli z Wieliczki. Mieczyk troszkę plastikowy.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skrzydla no wlasnie moze i piekne ale przeswity miedzy piorami sa jak wielki kanion...

a pior jest masaaa... pozatym skrzydla na nowo beda robione jak mowilem

a to z jednej przyczyny - max mi nei chce otworzyc pliku,

zle chyba cos zrobil przy zapisywaniu i dupa.

 

tak na szybko chcialem sprawdzic jak beda wygladaly skrzydla

robione metoda o ktorej mowilem post wyzej.

i nawet niezle wyszlo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salvator nad sukienka moze popracuje, napewno bede musial poprawic rozstaw lokci bo wyglada jakby sie rozpychal :)

 

no to pora na maly update.

skrzydla hmmm do skonczonej wersji skrzydel jeszcze daleko...

ciagle nie moga mi wyjsc takie jak na rysunku referencyjnym...

ale chyba ta ostatnia metoda - extrudowanie wzdloz spline (efekt ponizej) jest najblizsza.

te takie \"listki-piorka\" to tak o dalem :) heh fajniej wyglada z tym heh

aha do tego chyba jeszcze dodam piora, moze bedzie ciekawy efekt;)

no i zrobilem mieczyk, narazie material taki jaki jest, ostatecznie bedzie metal + raczka skurzana,

ostrze miecza nie skonczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, Zio_mal... Miecz całkiem całkiem, notomiast skrzydła w tamtej formule były moim zdaniem znacznie lepsze ... No, ale napieraj, może z teksturką będzie to wyglądało :). We will see.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieczyk bardzo fajny, tylko że moim zdaniem jest zbyt futurystyczny i nie pasuje do klimatu pracki...

bede sie upierał przy poprzedniej wersji skrzydeł w kolorach, co z tego że są prześwity, jak ci to przeszkadza to zrób tak aby ich nie było :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z mieczykiem to rzeczywiscie troche przegiolem:) heh

 

co do skrzydel... mowicie ze tamte byly lepsze? no oki to zrobie tamte (te zrobilem tylko zeby sprawdzic jak by wygladaly, osobiscie tez mi poprednie bardziej podchodza:) ) ale od nowa bo plik stracilem... :( dobrze ze przynajmniej renderek jest to wiem jak ma byc:)

 

wielkie dzieki chlopaki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mala przerwa byla ale po prostu musialem odpoczac od tego typa.

 

powracam z nowa stara wersja skrzydel.

tamtych niemam bo jak mowilem plik mi padl i musialem od nowa je robic.

jeszcze maly chaos panuje w gornej parti pior, pozniej poprawie;)

 

mieczyk taki juz chyba zostanie czyli lekko futuro no ale mi sie taki podoba;)

a pozatym tu chodzi o postac archaniola a nie miecza :]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe. Miecz z serii:

straszni-agresywnie-okropnie-fantasy-wyglądający-miecz-którego-nie-ma-jak-chwycić ;P

Reszta wygląda całkiem ciekawie, ale mieczyk to chyba do zrobienia od nowa. No i twarz tego aniołka. Jakas taka azjatycka sie wydaje z tej perspektywy. Troszke mi to nie pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzabadzaba - popatrz na jelec. On uniemożliwia złapanie miecza, które pozwoli prowadzić klingę inną stroną niż bokiem:) Chyba że będziesz się obracał całym ciałem, a to nie jest mądre posunięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kozioo dobrze mówisz... pozatym rękojeść jest za krótka i uniemożliwia złapanie oburącz... no chyba że to jest miecz do ciągnięcia, nie do prowadzenia... a może to jakaś nowa kosmiczna technologia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widze ze gostek jest juz prawie wporzo:) skoro sie go nie czepiacie :)

(zreszta juz niechce przy nim za duzo dlubac bo cos zepsuje;) )

 

kozioo - glowy chyba juz nie bede ruszal,

wlosy nowe zrobie bo te takie jakies nijakie sa.

 

miecz... sluszne uwagi co do rekojesci:)

napewno nie zostawie go takiego jakim jest teraz.

Anibal ja bym powiedzial \"Anielska\" technologia heh

miecze lzejsze od powietrza heh

a jesli juz nawet nie to moze on ma go

wlasnie ciagnac zeby odstraszac wrogow

samym jego wygladem hehe

 

thx za uwagi przydadza sie bardzo

trzymajcie sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dosyc dawno nie updatowalem ale to z powodu natloku zajec w domu, pracy i szkole (sesje).

 

nowe wlosy, takie juz chyba zostana...

miecza nie zrobilem nowego (powod wyzej wymieniony).

nie udalo mi sie tez jeszcze zrobic brody i zarostu.

 

glowa :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dosc ciekawe... ale troche jak Elvis wyglada ;P moim zdaniem powinien miec rozpuszczone luzno wlosy biale zwisajace w strone miecza ( pochylona glowa ) proste i zeby widac bylo taki troche chaos jezeli chodzi o wlosy ( nie kazdy prosto ) no ale w koncu to Twoja wizja rob jak uwazasz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jezeli porównac to co bylo na poczatku z tym co jest terazz BRAVO !!

 

Wielka poprawa , lecz powiem ci bracie ze za duo wlosów spuszcza mu sie ........ Miecz nie powinien byc metalowym blaskiem okryty ?? moze dodaj do tegoc takiego by stal sie niezwykly ?? pozatym proporcjonalnie to on ma za duza glowe do resty ciala :P tak mi sie wydaje bynajmniej :D

i troche koles jest za malo zbudowany .....

 

grales w Diablo 2 Expansion .... Hmmm kto gral bedzie wiedzial , Jak zabije sie bala to jest filmik i tak super wygladal Tyrael z Mieczem sie modlac .... Wypas normalnie wypas jak dla mnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SiD juz wczesniej pisalem ze miecz od nowa zrobie... bo ten to siakis dziwny, ni to miecz ni to cos ;)

 

co do glowy to mi tez takie wrazenie daje ale to przez te wlosy,

lookniej render wczesniej i nie patrz na wlosy a na glowe - raczej w miare dobre proporcje.

mimo to dzieki, zobacze moze znajde kompromis:)

 

w diablo niestety nie gralem... byc moze kiedys zagram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na szybko - podarta suknia

jak znajde potem troche czasu (czyt. za kilka dni) to zrobie lepiej.

 

kx hehe dobre;)

 

Bhaal: to nie tylek :) po prostu nie pasowalo by czarne tlo wiec dalem tapetke. czemu taka? nie wiem:) moze dlatego ze to aniol.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihihi wiem wiem:) ale nie moglem sie oprzec pokusie zeby go bardziej pociac:) hehe

milo sie tak poznecac nad postacia ktora sie dzierga tyle czasu hehe

 

Bhaal ja tam nie wiem co on robi kiedy mnie nie ma hehe moze i sie bije z niedzwiedziami :) tylko dlaczego jeszcze twarz ma cala? hmmm....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny makaron. Troszkę wygląda jak po jakimś koncercie w trakcie deszczu :) (błotko, zmęczenie itp.). Mieczyk wciąż nie to, na 3d total widziałem kiedyś fajny tutorialek jak robić powierzchie metaliczne.

Fajna szatka.

Dodaj jakieś światło bounceback bo troszkę za ciemno tam z tyłu.

Aha zauważyłem właśnie - co to jest ten palec na rekojeści, bo jeśli kciuk to fajne dłonie ma nasz aniołek;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hiehie makaron babuni :) hehe

no co lepsze takie wlosy niz poprzednie;) jeszcze nie opanowalem pewnych aspektow 3d np wlosow i futer:)

a chcialem zrobic te postac bez zewnetrznych dodatkow programowych.

 

miecze jeszcze nie ruszalem... jak rusze to powiem, to narazie tak o zeby bylo \"cos\".

 

a ten palec na rekojesci to .... hmmm... tego.... chyba cos mi sie dlon zle zmodyfikowala albo miecz cos zaslonil ;P

thx Salvator, jakos umknelo mojej uwadze. poprawie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to wyglada przyzwoicie :D Podoba mi sie malo jeszcze kolorystycznie ale przyzwoicie :D Brakuje mu czegos z aniole ale spoko to sie da nadrobic no nie ??

Brakuje mu troche barwy i nadal uwarzam ze jego glowa wydaje mi sie za duza do reszty ciala.... Ale zrobisz jak zechcesz :P

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko MeG, do pracki napewno wroce jeszcze, szczegolnie ze mam nowy sprzet (2.5 barton) bo na duronie ciezko chodzilo... nie mam ostatnio za duzo czasu, jak juz pisalem kiedy tyko go znajde to przysiade i dokoncze.

jest to moja pierwsza praca z ktora tak daleko sie posunalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności