Jump to content

Recommended Posts

witam ponownie:)

Moja postac bedzie archaniolem odpoczywajacym po bitwie lub modlacym sie przed walka...

o tym jeszcze pomysle ale model archaniola bedzie przedstawiony na wzor tego obrazka :

glowa (podejscie pierwsze), spline modeling - jeszcze tam metoda u mnie kuleje, ale szybciej mi wychodzi model glowo-podobny niz bym mial to robic polymodelingiem

poprawiona glowa i dodane wlosy - narazie zrobie model wlosow probny, zeby okreslic jak beda ulozone i jakiej dlugosci, pozniej dobiore metode ich stworzenia, beda takze wasy i broda.

co do modelu glowy widac niedociagniecia, jeszcze poprauje nad nimi ale mimika twarzy juz sie zaczyna ukladac - postac bedzie sprawiala wrazenie zdenerwowanej i zkoncentrowanej.

poprawka glowy - idzie w dobrym kierunku:), wyraz twarzy frania zaczyna nabierac klimatu

Wygląda jak wyciosany z drewna, a to nie jest chyba Twoim celem. Morda do poprawy:)

Hikoo - heh

Kozioo - wlosy maja texture drewna, ale to tylko tak dla picu bo jako lysy wyglada beznadziejnie, charakter tej \"mordy\" pozostanie tego typu, ale oczywiscie poprawki beda wprowadzone bo siatka zawiera jeszcze sporo bledow.

dirty hmmmm kto wie byc moze to wlasnie ten chlop z 16 wieku po smierci walczacy o swoja chmorke albo maly przyczulek w piekieklu:) hehe

zgadzam się z przedmówcami: jest taki ociosany z kołka, nijak się ma do rysunku, ale to faza wstępna więc...

arbeit macht...!

powodzenia!

no wracam do roboty:)

mialem krutka przerwe w dostepie do komputera...

glowa od nowa:) heh a ta wiesniacka to wykorzystam ale w innej pracce:)

Wejdź sobie na ef.art.pl - jest tam fajny tutek o rysowniu głowy mężczyzny, poczytaj sobie i zwróć uwagę na kształty i proporcje. Jest tam też bitmapa z rzutem głowy mężczyzny z przodu i z boku. Wrzuć to sobie do Asset Browsera i porównaj mniej więcej z twoją postacią. Szczególną uwagę zwróc na usta i oczy, bo to głównie one dają charakter postaci. Powodzenia przy dalszej pracy.

Kłobuc - oczy mi sie w miare podobaja ale reszta rzeczywiscie jest taka jak napisales.

Dor - thx za przypomnienie linka;) kiedys juz tam bylem, tutek swietny.

no coz... najwyzej powiesicie mnie za glowe albo jaja za ta ilosc glow.

teraz juz musi mi wyjsc dobrze hehe

bo jak nie to normalnie ten archaniol bedzie mial kloca zamiast glowy:P (juz mi sie glowy po nocach zaczynaja snic :] )

wrocilem do splinow bo glowa to jednak mi ta metoda lepiej wychodzi:)

jak mnie zdenerwuje ten typ to mu w te dziure z boku wsadze kija i obije maske od srodka:P hehe

Jeszcze całej twarzy nie ma, na pewno łuki brwiowe za duże są, ale to by ewentualnie mogło być, ale usta mimo tego, że jeszcze brody nie ma itp, wydają mi się takie za wąskie...powinny być bardziej płaskie i podłużne. Może to tylko tak wygląda póki co z tego widoku, ale uważaj żeby nie robił ustami takiego czubka :] cmoka czy coś :D

noo... trzeba popracowac - moze na referkach pojedz?... a jak ci sie snia, to dobrze :P

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy