Skocz do zawartości

Warszawa w 3D w Google Earth


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Firma Google poinformowała na polskim blogu, iż od dzisiaj każdy za pomocą programu Google Earth może zobaczyć Waszawę w trójwymiarze. Aby zobaczyć warszawę w 3D należy pobrać najnowszą wersję Google Earth i włączyć warstę "Budynki 3D". Warszawa jest pierwszym miastem w Polsce dla którego została uruchomiona taka warstwa.

 

We wpisie pojawiły się dodatkowo inne ciekawe informacje dotyczące tworzenia modeli na potrzeby Google Earth.

 

Więcej:

Pobierz program Google Earth za darmo

Przeczytaj informację prasową na polskim blogu Google

 

Linki dodatkowe:

A Guide for Creating Your Google Earth Environment

Galeria Google 3D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ale budynki 3d to już wcześniej w Google Earth były, czy to jakiś znaczący upgrade wcześniejszej wersji.

 

Poza tym sam mógłbym dodać jeden model do Google Earth z Warszawy tylko jakoś nie mam czasu go teksturować i przygotować do tego, ale myślę że jak znajdę trochę wolnego czasu to w tym kierunku podziałam.

 

PS. Niezumi Siema ziomalu z Żoliborza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adek wiem, jak tylko odpisałem claude`owi, że to żaden tam wielki upgrade ;p Tak BTW to pobawiłem się tym trochę i textury nie powalają no ale i tak jest lepiej niż w przypadku mojego miasteczka które na tle Warszawy wygląda jak rozmyta plama :D Podobno Google robi te budynki automatycznie na podstawie zdjęć zrobionych pod ukosem. Ciekawe czy to prawda czy to tylko internetowa plotka ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności