Skocz do zawartości

24' wybór monitora do 3 tys


Jacob B

Rekomendowane odpowiedzi

czesc

 

czy ktos używa któregos z tych monitorów i mógłby coś powiedzieć na temat sprawowania w 3d i ps? :)

 

Samsung SyncMaster 245T

 

Hewlett-Packard LP2475w

 

Nec MultiSync LCD2470WNX

 

jak ktoś ma inny 24' sprawdzony i w podobnej cenie to polecać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Mam tego NEC'a i jestem bardzo zadowolony, ale pamiętam, że wymieniony przez ciebie HP pojawił się tuż po moim zakupie. Żałować, nie żałuję, ale teraz wziąłbym HP.

Wydaje mi się, że znajoma ma ten (HP) monitor, więc jak coś to napiszę tu później jej przemyślenia. :)

Ale to jest IPS. Nie może być źle. Recenzje pamiętam były dobre.

Odnośnie NEC'a, to wrażenia jak najbardziej pozytywne w pracy. Już w standardzie ma ładne kolory. Całkiem równo podświetloną matrycę. Szybkość matrycy nie powala (przy grach smuży, ale zauważałem to przez pierwsze parę dni), należy mieć tego świadomość.

Świetnie wygląda (na żywo jeszcze lepiej :)), jest porządnie wykonany, pivot przydaje się bardzo często. Support NEC door to door. Ma się na prawdę wrażenie, że kupiło się półprofesjonalny monitor, a nie jakiegoś głuptaka do starcrafta.

Przez kryzys monitor zdrożał o jakieś 800zł. Widzę, że to nie reguła, więc może to też ma jakieś znaczenie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polece Dell'a 2408WFP, . Kupiony za 2400 2mies temu i w sumie jestem bardzo zadowolony. Zadnych minusow nie zauwazylem. Duzo plusow typu kupa roznych zlacz, PiP, jakosc obrazu.

 

Przypomnialo mi sie co mowil pan z salonu. Z tymi delami jest tak, ze jezeli egzemplarz ci sie sypnie, dzwonisz i goscie wioza ci nowego do domu bez cyrkow typu wiezienie sprzetu do serwisu w celach gwarancji i czekania 2tyg. na naprawe. To jest tez fajny plus.

Edytowane przez Traitor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czolem, mamy nec'e 2470wnx. Swojego uzywam juz poltora roku. Caly czas

zero pixeli trzasnietych. Popieram przedmowce, rowno podswietlony ekran,

super ostrosc, katy. Pech ze troche ostatnio podrozal, ja go bralem za 2500

brutto teraz jakos ponizej 3000 nie widzialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności