Skocz do zawartości

Sony Ericsson k800i


plasti

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

z racji tego ze ostatnio bardzo spodobalo mi sie przebywanie w gronie W I P ów :P:D, postanowilem iz sprobuje byc jednym z nich(zobaczymy:P) i zgodnie z powyzszym zaczalem szkubac sobie moj telefonik chilli sony ericsyn k osiemset i.....

 

no i prosze przedni panel(stalowy) i taka jakas dziwna plastikowa oslona na wyswietlacz.....

 

x1.jpg

 

 

x2.jpg

Edytowane przez plasti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość szysia565

Chamfery są w tak dobrej jakości, że śmiem stwierdzić że siateczka nie jest najlepsza... A w dodatku nie chcesz jej pokazać... A zresztą ludzie w 90% wstydzą się swoich siatek xD

 

... Ja zazwyczaj też ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo przyznam szczerze ze jest to glupota aby pokazywac siatki, co to daje?? liczy sie efekt wizualny, klient nie bedzie chcial ogladac siatki tylko efekt koncowy, inna sprawa ja rozumie model do gierki, to sie zgodze, poprawnosc siatki, ale ani przy animacji ani przy wizkach jest to nieistotne,

 

jesli znam sposoby na uzyskanie najlepszej jakosci modelu poprzez nienajlepsza siatke i najmniejszym nakladem pracy dla mnie, to po co mam patrzec na siatke??

 

wrzucam siatke, nie jest najgorsza, niestety poprzez boolean ten srodkowy element jest juz smoothowany.....

 

siata.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos daje siatki to fajnie bo każdy kto chce może popatrzyć jak coś jest zrobione. Jasne że dla klienta siatka nie jest ważna i liczy sie efekt końcowy ale to jest forum graficzne i każdy chce sobie popatrzyć :P Pozatym przy animacji siatka jest bardzo ważna jeśli ten obiekt ma się poruszać (np: Transformers czy jakiś inny obiekt zmechanizowany).

Co do twojego modelu to narazie spoko, nie ma co komentować bo ja błędow nie widze :) Pozdrawiam i życze powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jednak, dzieki za poprawke, przy animacji obiektow ruchomych tak, wiadomo, jak pisalem posta to myslalem o wizualnej aimacji...... praktycznie najgorsze elementy za mna.......

 

ps: Bylem wczoraj w cinema na Transach 2-polecam zajebioza filmik, kazdego grafika 3d wgniecie w ziemie(i nietylko)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szysia565

Chodzi o to, że jak wrzucasz siatki to zawsze możesz liczyć na krytykę i wiesz co poprawić na przyszłość. Im lepsza siateczka tym się wygodniej pracuje z projektem. No i szybsze renderki. Jest to umiejętność warta szlifowania, dlatego warto ;)

 

Ps. Zwracam honor z tymi siateczkami. Rzeczywiście najgorsze nie są ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

THX....

 

Ok panie i panowie........

Wazna dla mnie chwila, przyszla nowa paczka prosto z ameryki(nie ma tego w zadnym peweksie) :D:P.....

 

a tak na powaznie wrzucam nowe upki i PROSZE o KOMENTARZE, poniewaz bede musial booleanowac, Prosze sie przyjzec i zobaczyc czy przedni panel jak i boczne sa w PORZO!!!! i prosze o posty, bym mogl jechac z booleanem, dodam iz ponownie niewykorzystalem ani jednego booleana!!!! wszystko modeling

 

peace

 

z1.jpg

z2.jpg

s2.jpg s1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Witam, o to koniec modelowania mojej komorki, zrobilem wszystkie elementy ktore mialy mozliwosc zrobienia sie:P, teraz tylko zeby nie spieprzyc renderingu(dam rade :D), prosze o komentarze, uwagi zebym mogl zaczac nadawac materialy.......

 

 

peace

 

s1.jpg

 

s2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie te sony ericson??

 

zalatwiasz sobie logo sony ericsson w rozszerzeniu .ai adobe wersji 3 importujesz do maxa jako splines i extrudujesz i to cala tajemnica

 

pozdro

Edytowane przez plasti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szysia565

boolean? łeeee.. zresztą. Też bym tak zrobił xD Co do materiałów to nie pomogę za dużo, nie lubię tego tematu... Jak będziesz coś wciskał, to zawsze pisz co to, chętnie się czegoś dowiem :) Pozdrawiam i czekam na upki z kolorkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szysia565

Sam nie wiem... Niektórzy chyba cut'em potrafią takie rzeczy robić... Ale przecież napisałem że ja też bym użył bolka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności