Skocz do zawartości

japanese style


jimi

Rekomendowane odpowiedzi

Hej oto moja ostatnia praca, :) Mam nadzieję, że przypadnie wam do gustu. Modele (domki, stateczki, smok) modelowane przeze mnie, tereny: wulkan z radial gradientu. Drugi plan w starszej wersji Vue bez integracji z programami do 3d (modele zimportowane), po prostu smoka z domkami przerenderowałem przez HDRI sceny z tyłu .

Making of Ani "Snake & mouse" podsunął pomysł jak zrobić smoczą texturę. ;)

Wszelkie słowa krytyki mile widziane.

Pozdrawiam.

Btw: właściwie to sypcie uwagi pod kątem smoka, bo scenę z tyłu miałem tylko raz okazje przerenderować. ;)

 

thelegendbyjimij.jpg

Edytowane przez jimi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bardzo fajny pomysł i dobre ujęcie. Dopieść smoka w teksturach i zwróć uwagę na perspektywę, bo ogień na dole w wulkanie wygląda płasko i chmury są ciachnięte od dołu jakby nożem. Ale idziesz dobrze. Pozdrawiam

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Allright, zmieniłem nieco oko, poprawiłem textury, no i ogień w wulkanie urealiniłem ;) ten pierwszy był straszny, ten wyżej też :)

Myślę, że to oko będzie zawsze wypadać nieco sztucznie, ale bajkowa koncepcja więc myślę, że można przeboleć. :)

thelegendbyjimi.jpg

Edytowane przez jimi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twardy orzech do zgryzienia z tymi płomieniami w oku, ciesze się, że Ci się podoba, może dlatego, że pomysł z głowy, a to co z twojej głowy zawsze będzie inne i niepowtarzalne. :) Do maziam tabletem może jeszcze te płomienie albo od 0 zacznę to oko tworzyć. pozdro i dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szysia565

Nie podoba mi się że cały smok jest w jednakowej teksturze... Zrób chociaż zęby białe, a język czerwony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szysia565, czekałem aż ktoś zwróci na to uwagę :) a smoka raczej nie pokoloruje. :) bielsze zęby są i pazury trochę, no i pod językiem jest też ciemniej, ale raczej nie zamierzam tego zmieniać, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj wzorów kolorystycznych chińskiego smoka w google :)

 

Proponuję ciepłe kolory tj. cały czerwony, a na płatach i czubkach śkóry ogniste, pomarańczowe wykończenia. Taki symbol chiński. Ale nie wiem czy to może pasować do japońskiego klimatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności