Skocz do zawartości

przesiadka na viste, a moze zostac na XP


Samot-nick

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ee? A to max od dawna chyba wielordzeniowy jest? W koncu juz na wczesniejszych wersjach smigalo mi tyle kwadracikow podczas renderingu ile mialem rdzeni?

Ja testuje maxa2010 na win7 rc i dziala minimalnie wolniej, ale podejrzewam ze na szybszym sprzecie pewnie nawet nie zauwazysz roznicy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym radził poczekać.. z tego co słyszałem, obecnie systemy 64-bitowe nie potrafią jeszcze w pełni rozwinąć potencjału wynikającego z tej różnicy, przez co są w sumie mniej wydajne od 32-bitowych. No ale nie jestem informatykiem, mogę się mylić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym radził poczekać.. z tego co słyszałem, obecnie systemy 64-bitowe nie potrafią jeszcze w pełni rozwinąć potencjału wynikającego z tej różnicy, przez co są w sumie mniej wydajne od 32-bitowych. No ale nie jestem informatykiem, mogę się mylić

 

Ale przydzielają powyżej 3GB na aplikację.Spróbuj wyrenderować na xp 32bit scene kilka milionów poly i trochę większych tekstur-wywalenie do systemu gwarantowane,choćbyś miał 4Gb ramu to xp nie przydzieli programowi więcej niż 2GB(3 ze sztuczkami).W systemie 64bit przydzieli do oporu a jak zabraknie to jeszcze do 16Gb wirtuala dołoży....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności