Skocz do zawartości

Chc.16 CTHULHU by SBT77


SBT77

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Kibicuję tej pracy, czekam na up-y najbardziej tutaj...

 

Dzięki wielkie, będzie bardzo pod górę, bo chcę działać zupełnie z wyobraźni... Ale jeśli czegoś się przy tym nauczę to będę zadowolony...

 

Psychu - faktycznie wygląda jak duszek :D

Chcę żeby wyglądał groznie i tajemniczo, a to trochę problem... Klasyczne ujęcie Cthulu do mnie nie przemawia...

 

szukamy dalej...

2gyaplw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem po pójściu w detal straciłeś większość interesujących rzeczy ze szkicu. Tam był taki majestatyczny i tajemniczy bardziej. TEn z ostatniego update jest zdecydowanie mniej intrygujący. Spory wpływ na to ma głowa, która jakoś tuy nie pasuje wogóle, a w kazdym razie nie w takiej formie raczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle zrobiłem że nie wyszedłem od podstawowych brył... Moje osobiste rozumienie obrazu opiera się o bryłę, nie ucieknę od tego widać... Trudno, zaczynam zatem tak jak jest mi najłatwiej...

Podstawowa forma i kilka szybkich eksperymentów na jej bazie:

Pomieszałem w niektórych miejscach na nowo przestrzeń, ale chodziło mi o szybkie złapanie kształtu...

6rljld.jpg

 

1) Numer jeden:

2mwilbr.jpg

 

2) numer dwa:

 

10qdxz5.jpg

 

3) numer trzy

2zhnuo1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem bardzo ladnie Ci idzie budowanie bryly w tych spidowych konceptach. Z wlasnego doswiadczenia wiem ze najtrudniej jest zachowac te ladnosc przy dalszym pojsciu w detal :) Jesli chodzi o wczesniejszy koncept, to baardzo mi sie podobala idea takiego morskiego swinstwa wynurzajacego sie z glebin oceanu. Nie wiem czy takie wlasnie bylo zamierzenie, ale obrazek mial klimat jak fotografia z batyskafu i szkoda ze z tego zrezygnowales. Swietne byly tez kolory, ta trupia biel zdechlej ryby :) Byloby super gdybys jakos polaczyl oba pomysly, bo poprzedni szedl w strone bardzo oryginalnego konceptu, a ten jakby lepiej realizuje temat. Zycze powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności