Skocz do zawartości

Nie znasz tytułu piosenki/wykonawcy, pisz tutaj


Pionier

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ja bylem, w koncu muza podstawowki i lceum ... cos pieknego poprostu, taki repertuatr ze sie nie spodziewalem...pojechalem wlasciwie bardziej z sentymentu niz z jakiegos podjarania, ale bylo warto bez 2 zdan

pozdrawiam wszystkich forumowiczow ktorym chcialo sie ruszyc tylki;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na MCM ostatnio czesto widze taka piosenke - \"La Reste Getto\" (chyba tak), widzial ja ktos moze?

sa tam urywki z filmu chyba, jak taki japonczyk albo koreanczyk (nie potrafie rozroznic) ucieka przez miasto i robi rozne salta itp. Jest bardzo efektowne i interesuje mnie czy jest to piosenka z filmu czy tylko do teledysku nakrecili te sceny; jesli z filmu to moge prosic tytul i czy ukaze sie dopiero kinach (bo z checia bym sie na niego wybral)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś widziałem jakiś short prezentujący Capoeirę zrobiony właśnie w koncepcji, że jakiś typ uciekał przed innymi. Pamiętam, że laciała w tle jakaś muzyka, chyba jakiś Rap. Nie wiem czy o ten film/teledysk właśnie chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej a nie wiecie skąd można ściągnąć piosenke któa jest w reklamie CHevroleta (chyba) co mówią POznajmy się i jakaś data jest podana. Jest w niej chłop na niebiesko ubrany i jakaś kobieta na pomarańczowo i mają auta w koloru swoich ubrań.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze sciagnac jakies mp3 kogos takiego jak \"shila hepper\" (nawet nie wiem jak sie to pisze) gdyby ktos mogl mi powiedziec jak sie \"to\" poprawnie pisze i jakies linki o tym wykonawcy...

Niewiele wiem o nim/niej a musze to gdzies znalezc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam utworu z końcowych napisów Ghost in the shell`a. Wie ktoś jak się nazywa ten kawałek i kto jest jego autorem .

 

:edit:

Już wiem. To chyba \"one minute warning\"

 

:edit2:

DruG mnie uświadomił. To \"one minute warning\" - Eno & U2. Zresztą wyraźnie jest to napisane w napisach końcowych :] hehe.

 

[Wyedytowany dnia 26-6-2004 > Batou]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłane przez Mulczas

Po transmisji z euro2004 i podsumowaniu w studiu jest filmowy skrót meczu (trwa minute, moze dwie). bylbym wdzieczny, gdyby ktos mi powiedzial co to za utwor jest uzyty jako podklad to tego skrotu. meczy mnie to juz kilka dni... :)

 

jezeli dobrze Cie zrozumialem to jest to :

Nelly Furtado - Forca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos ogladal dodatkowe materialy na II DVD z Epizodu II Gwiezdnych Wojen to tam jest zmontowany fimik w sekcji efektow wizualnych ktory przedstawia to co jest przed efektem, podczas jego tworzenia i po skonczonej pracy nad nim (takie cos w stylu DemoReela). Nie ma tam zadnego komentarza jest tylko muzyka. Czy ktos wie co to jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłane przez Mulczas

Musze sciagnac jakies mp3 kogos takiego jak \"shila hepper\" (nawet nie wiem jak sie to pisze) gdyby ktos mogl mi powiedziec jak sie \"to\" poprawnie pisze i jakies linki o tym wykonawcy...

Niewiele wiem o nim/niej a musze to gdzies znalezc

 

 

O ile się nie mylę to chodzi o Shillera i Heppnera, a ostanio co leci od tych dwoch panow to \"Leben.. I feel you\" czy jakos tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pionier -> na koncu jest written by: Robert & Jean Roulet

i nazywa sie Le Prince Blue. A animacja swietna (nawet w malym okienku)

 

edit: a konkretnie to chyba bedzie \"Majandra Et Robert - Le Prince Bleu\"

 

[Wyedytowany dnia 5-7-2004 > Leru]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam piosenki ktora w referenie ma mniej wiecej takie slowa

over and over again.... i do everything...cos tam... and hold you...

w radio zet ostanio to slyszalem.

jak ktos kojarzy to prosze o tytul i wykonawce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziomski

Ja tez mam pytanie nie wiem jak sie nazywa pewien utwor

przypominam sobie troszki teledysk tej piosenki

goscie graja w orodzie otocznym kolorowym blokiem (z kazdej strony) a na koniec odlatuja aaa i jeszcze jedno bodajze jeden gosc spiewa \"i fell magic\"moge sei mylic z tym tekstem.A jak nie znacie to podajcie jakies stronki z mp3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xMark: Iggy Pop -"The Passenger" a jeszcze bardziej dokladnie: David Bowie & Iggy Pop - The Passenger

 

a juz szukam takiej starej muzy co leci tak:

 

"aalalaallalalalala emotion lalalalala cos tam cos tam" i potem taka fajna muza z gitarka :D.

 

moze ktos wie co to ; P?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra a ja szukam kawalka z taxi 1, moment kiedy wyjezdzaja na motorach zeby "pozegnac" Daniela, wystarczy mi Zespol :P ale jakimis "konkretniejszymi" danymi nie pogardze .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności