Skocz do zawartości

Nie znasz tytułu piosenki/wykonawcy, pisz tutaj


Pionier

Rekomendowane odpowiedzi

Pionier: moze "Brown Girl In The Ring" Boney M? Tylko tam jest 'show me Your motion' a nie emotion. Ale 'lalalala' jest pod dostatkiem.

 

xMark, masz na mysli ta piosenke z lat 80-tych (Rick Astley)? To jakies wspolczesne wykonanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

woohooo! :D

 

Btw, nie wiece czy gdzies da sie znaleźć odgłosy zwiazane z bronią biała? swist miecza, klinga trąca o metalowe okucie pochwy i takie rozne dżwieki? Nie są mi do niczego konkretnego potrzebne, ale zastanawiam sie czy da sie takie znaleźć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fluke ? to Ci od matrixowskiego ZION`a ? nie sa tacy fajni, malo jest i nie polecam. Ten utworek z matrixa byl fajny a reszta nie jest (przynajmniej tyle co ja slyszalem).

 

 

Fluke - Atom Bomb

Fluke - Absurd

 

Pozatym robili kawalki do NSFU, i maja nagrane kilka plyt wiec chyba nie jest tego tak malo. A muzyke taka jak robia trzeba czuc. Ten kawalek z matrixa strasznie komercyjny. Wrecz "cukierkowy" ze tak napisze (subiektywnie ofkors)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość morfeusz2002

Może ktoś wie kto śpiewa piosenkę z starej reklamy coca-coli. Girls,girls,girls.......i strażacy wpadają

 

 

 

 

 

na końcu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zna ktos moze piosenke w ktorej koniec refrenu leci tak... ovvvvver and ovvvvvver agaaaaain, (when the nothing is end, for a moment)- to w nawiasie to raczej tego w piosence nie ma ale cos mniej wiecej takiego slyszalem, takie brzmienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty chcesz od tego filmu - mi się bardzo podobał... troszkę naiwne zakończenie, ale był dość ciekawy, jeśli się wczuć :) Co do piosenki - sam jestem ciekawy!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo

 

Słuchajcie szukam wkonawcy i nazwy piosenki która leci w filmie S.W.A.T. w momencie kiedy Street siedzi i tuninguje broń Hondo - kojarzycie ten moment ? I chodzi mi o muzyke która leci podczas tego momentu właśnie i nie moge se skojarzyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo ja :) nie wiedzialem o tym wątku :)

 

no wiec tak bardzo - ale to bardzo dlugo szukam nazwy pewnego zespolu/kapeli

nie chodzi mi jednak o ich muzyke lecz o teledysk ktory zostal nakrecony do ich utworu :)(widzialem go raz w yciu i bylem zauroczony :) moge jedynie opisac co sie dzialo na teledysku - bo na muzyke nawet nie zwracalem uwagi

 

Mam szczera nadzieje ze ktos to skojazy i bedzie w stanie podac mi ich nazwe(teledysk sam sobie juz znajde :D )

 

teledysk:

idzie jakis ogolony koles tunelem samochodowym(srodkiem ulicy), co chwile jest mijany przez samochody. Wciaz nawija cos do siebie pod nosem , i to byla wiekszosc teledysku - pod koniec koles staje w miejscu, rozklada rece - i w tym momencie samochod najezdza na niego i rozsypuje sie w drobny mak(samochod nie koles ;) )

 

wiem ze to dziwny opis :) hehhe ale wierzcie mi teledysk jest boski i ma swoj klimat :)

 

jesli kto kolwiek go kojarzy to PLIZ PLIZ PLIZ niech da znac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Strasznie pilnie potrzebuje słowa do piosenki jak w tytule. Czy ktos moze ma takowy tekst albo wie gdzie w internecie mozna go znalezc?

bede bardzo wdzieczna za pomoc

alicja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności