Jump to content
Pionier

Nie znasz tytułu piosenki/wykonawcy, pisz tutaj

Recommended Posts

Originally posted by mkk3a

ale kawałek \"O Fortuna\" to chyba normalnie Therion wykonuje, no nie?

bo coverów tego utworu jest dość sporo :)

Therion zrobil Covera :)

hrutka róbert - feelin\' the music

to piosnka z coli ale niewiem z kad ja zassać a tego golfika szukałem i znalazłem na jakimś ruskim forum:D

1. Peugot\'a 307 - \"Zazdrosc straszna rzecz\"..

2. Nike - \"....ooole !!\" druzyna portugali vs brazylia.

Macie moze muze z tych 2 reklam?. Nie ma ich na tych 2 stronach co podoałem.

Pozdro

Eko--> Nie chodzi ci przypadkiem o \"good bad and ogly\" moriccona ??

Wie ktoś może jaki jest tytuł utworu z reklamy algidy ?? Moja druga połowa już od 2 mcy suszy mi o to głowę :D

Stawiam na Played A Live... ale głowy nie dam

EDIT: Potwierdzam, pisoenka z reklamy Algidy to SAFRI DUO - Played A Live

oo fajny watek :>... a ja zapytam niestandardowo... byla taka piosenka, \"hymn\" pamietnej powodzi z roku 97. Poszukuje jej. Zaznaczam, ze chodzi mi o wykonanie... z udzialem paru artystow, bo oryginalnie wykonawca jest HEY... Tytul to: \"Moja i Twoja Nadzieja\"...

czekam na linki, albo chociazby jak nazwac tych \"paru\" wykonawcow, zeby poszukac gdzies ...

Pamietam, że jednym z wykonawców był Markowski z Perfectu... Może to coś pomoże. Na linki lepiej nie czekaj bo to chyba jest troszke \"nieteges\";)

pozdr

mkk3a-> cos mi to ciagnie godsmackiem (ten z textem), pamietam ten kawalek, pare lat temu puszczali na mtv, calkiem fajny teledysk. nie wiem czy jeszcze istnieja, w sumie to nawet nie wiem czy to ta kapela ale chyba godsmack (or sth..)

pzdr

wiecie jak sie nazywa i jaki wykonawca spiew ta piosenke z reklamy reeboka wiecie co gigs kopie z wloleja a kobi kozluje w labiryncie???

pozdr

empik, przeczytaj ten topic od poczatku :) a znajdziesz odpowiedz w postaci linka :)

A czy ktos zna tytuł piosenki w której Mick Jagger (chyba tak to sie pisze) z The Rolling Stones nagrał singla z Lenny Kravitzem?? Piosenka ta tez leciała w tle w filmie \"Bruce Wszechmogący\" Na tym przyjeciu gdzie całował sie z prowadzącą wiadomości :) . Piosenka dynamiczna

Nawiązując jeszcze do piosenki \"O Fortuna\" lub \"Carmina Burana\" jak kto woli to autorem jest rzeczywiście Carl Orf a nie jak tu padało \"Off\" - to nie spraj na komary ;) i jak już Kłobuc zauważył Therion zrobił super covera :). A wydłużenie powtarzającego się motywu tzw. \"podrasowanie\" w reklamie to świętokradztwo:) moim zdaniem.

napisał Pionier

1. Peugot\'a 307 - \"Zazdrosc straszna rzecz\"..

Pozdro

:D zaczyna mi sie to podobac. Sam zadaje pytania i sam na nie odpowiadam:

Alberto Iglesias (plyta - Todo Sobre Mi Madre [sOUNDTRACK] ) - Otra Vez Huyendo y Sin Despedirme

Po prostu super piosenka. Pod tym linkiem mozna posluchac kawalki z plyt tego artysty:

http://www.amazon.com/exec/obidos/tg/stores/artist/glance/-/175724/ref=m_art_dp/002-8566582-4427263

Musze powiedziec ze sa to klimatowe piosenki

Musze sobie jego plyty zalatwic

Pozdrawiam

potrzebuje ścieżki z filmu \"a night at the roxbury. wszystko 100% disco (przynajmniej tak mi sie wydaje).

1.what is love??lady dont ....

2.ajaehe ,want be my love? dararadidada...

3.dararadibdabdej dararadibdabdej dibdabdej dibdabdej this is your night dancing free to the morning.

4. where do you go? i want know my lovly i want know...

5. takim piskliwym głosem śpiewa.

ah ah ah ah the night (albo light)

Pewnie wam to \"dużo\" mówi.

Ta 5-tka to moze \"Staying Alive\" Bee Gees? Ale pewnie jakas nowsza wersja. Ta oryginalna pochodzi z filmu.. \"Staying Alive\" z Travoltą :)

TA:

1. hadeway [or haddaway - roznie sie pisane na necie spotyka ;-(] - what is love

2. la bouche - be my lover

3. w tym momencie nie wiem ;-p

4. no mercy - where do you go

5. bee gees - staying alive (jak juz leander pisal)

a moze ktos zna tutyl piosenki z reklamy (tam gdzie taka laska lezy gola na lozku) zegarka SWATCH ??

i jeszcze moze utwor ktory leci na koncu programy v-max

super topic, bardzo przydatny. Mam dwa pyt: gdzie moge znalezc tekst \"o fortuna\" przetlumaczony na polski (znajomosc lacina mam raczej kiepska zeby nie powiedziec zerowa) i co to jest za piosenka z najnowczej reklamy plusa/idei?? w ktorej taki gruby facet w rozowej koszuli klepie sie po tylku:) Klimat troche bobbiego mcferrina ale moze to prostu jingiel

aha i jeszce jedno. byla kiedys reklama nike w ktorej w lancuchowej klatce grali piłkarze z realu i innych klubów, czy to jest ta do ktorej link zostal podany przez pioniera czy inna? jesli inna to czy ktos ma do niej linka??