Skocz do zawartości

Grid - ktoś chętny na multiplayer?


trosiek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 291
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A może w niedalekiej przyszłości przerzucimy się na NFS: Shift? :)

Demo jest na prawdę zachęcające. Ale to już nie ten arcade co GRID.

 

EDIT:

No i coś słyszałem, że ta gra ma kosztować 69zł na PC. Imo rozbój w biały dzień. Można dać napiwek miłej pani w Empiku. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi model jazdy w Shiftcie w ogóle nie podchodzi, auta są jednocześnie zbyt podsterowne jak i zbyt nadsterowne (Honda S2000 to masakra do prowadzenia), wypadają z zakrętów nawet przy prędkości 60kmh, koła się zawsze blokują nawet przy minimalnym muśnięciu pedału hamulca... no nie idzie tego wyczuć. Mówię tu o graniu na kierownicy bez żadnych wspomagaczy. No ale każdy ma swój gust :]

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi model jazdy w Shiftcie w ogóle nie podchodzi, auta są jednocześnie zbyt podsterowne jak i zbyt nadsterowne (Honda S2000 to masakra do prowadzenia), wypadają z zakrętów nawet przy prędkości 60kmh, koła się zawsze blokują nawet przy minimalnym muśnięciu pedału hamulca... no nie idzie tego wyczuć. Mówię tu o graniu na kierownicy bez żadnych wspomagaczy. No ale każdy ma swój gust :]

 

Pozdrawiam.

Mam takie same odczucia, ale jakoś się do tego przyzwyczaiłem.

Tym bardziej jeśli przesiadasz się z jakiejś szybkiej formuły gdzie najpierw hamujesz maksymalnie i z czasem zmniejszasz nacisk.

Tę grę zrobili ludzie odpowiedzialni za GTR2, a to była na prawdę fajna gra z pogranicza bardzo dobrego arcade'u i przeciętnego symulatora. Shift też trzyma poziom imo. :)

Ale to S2000, to fakt, miazga. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to GTR2 też mnie wkurza zbytnią podsterownością, nawet w autach RWD, a teraz kiedy twórcy modelu jazdy z GTRa połączyli siły z tymi z EA to już w ogóle wyszła jakaś kosmiczna kupa z muchami, której nie da się zakwalifikować ani do sima ani do arcade... ale i tak gram bo ciekaw jestem nowych tras i autek jakie przyjdzie mi ujeżdżać :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pograłem troszkę w tego shifta(demo) i jestem miło zaskoczony :) Jazda z kabiny kierowcy daje naprawdę dużo frajdy. Może troszkę przesadzili z podsterownością czy też nadsterownością, ale wydaje mi się, że to tylko jak damy wszystkie wspomogacze na off i poziom na pro ;) Bardzo podoba mi się rozwiązanie takie, że mamy możliwość dostosowywania ABS'ow, TC itd. nie tylko na zasadzie on/off ale np. low, medium, high. Co właśnie pozwala na przyjemną rozgrywkę na klawiaturze, jednocześnie tak dostosowaną, że nie jest za łatwo i trochę czuć tą symulacja a nie tylko arcade jak to na klawie często bywa. Niestety gdy wszystko jest na off jazda na klawiaturze jest niemożliwa i już tylko pozostaje kierownica lub pad :)

 

PS: Bardzo przypadło mi do gustu sprzęgło i motywy z nim związane :] (grałem na kierownicy i klawiaturze, szkoda że nie można dostosować czułości kierownicy - przynajmniej w demie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pełnej wersji Shifta mamy już szeroką gamę ustawionych kierownic :)

G25, DFP czy nawet G27!!

 

JohnZi ja np. potrafię jeździć wyłącznie z kokpitu... tak po prostu mogę wyczuć samochód, czuję, że tył mi się ślizga, że koło wyjechało na trawę ;)

 

mówta kiedy gramy w tego GRID'a to dokonam zakupu przez internet :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że mi się to już trochę znudziło :/ Ale jeśli chodzi o rozgrywki sieciowe to już nie mogę się doczekać kiedy sobie postrzelam do forumowiczów w Battlefield: Bad Company 2, jeszcze "tylko" kilka miesięcy i już :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w lfs sporo gralem

(ale czas byl max 1:35:90) wiec ciagle slabo, ale chetnie ogarne, dawno nie pykalem

 

Ale macie konfigi na trase? bo mi po formacie diabli wzieli

 

EDIT:

haha, nie dosc ze znalazlem setupy moje, to jeszcze lfs na dysku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RA, chyba jesteś jedyną osobą, która tak czeka na przednionapędowca o mocy maszynki do golenia :) Jedyna jego zaleta jest taka (przynajmniej dla mnie), że to będzie pierwsze, autentyczne auto osobowe w LFS, jednak nie wyobrażam sobie, żeby wyścigi nim były bardziej ekscytujące od tych choćby z FXO GTR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi tylko o to, że będzie miał autentyczny znaczek i nazwę. Tylko to jest ekscytujące. Nie chodzi o prędkość. :)

Wreszcie coś w tej grze oprócz Formuły BMW co nie nazywa się równie śmiesznie co Fuord Siesta, czy coś. ;)

Po prostu nie przepadam za grami bez licencji na znaczki, hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie brak licencji na prawdziwe auta to wada i dla mnie. Ja troche śmigam na demo, z zakupem licencji poczekam do wypuszczenia nowej wersji, a teraz śmigam GTI, jak na razie udało mi się wykręcić 1,34,9. Troche też bawie się w drift, szkoda że zbrali RWD turbo z demo, ale tym słabszym też da rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności