Jump to content
Sign in to follow this  
Insect

Anioł: Więź z ludzmi

Recommended Posts

Moja koncepcja przedstawia aniołka (kobiete) kóra jest jakby patronką naszego świata ale to ją jednocześnie zabija (te więźi).

Już nie długo pierwsze rendere....

Jeśli rąbniesz taką grafę to będziesz dla mnie wielki.... nie wiem czy jest sens tak się cisnąć ze skrzydłami w kadrze... jeśli już je chcesz nagiąć to może bardziej do środka, tak jakby chciała się nimi otulić...?

a mnie raczej wydaje sie ze pomysl zostal zaczerpniety z \"Battle angel alita\" - w kazdym razie zycze powodzenia w modelowaniu :)

Tak jak Kris, jesli to zrobisz w 3d to jestes WIELKI :)

pozdr

Zamieszczam tymczasowy render

Nieoceniajciie mnie przedwczesnie bo dopiero sie ucze

Całoś i tak sie jeszcze zmieni....

Bla bla uk.. uk...

Bardzo dobre skrzydła, reszta modelu też bez błędów (raczej), na razie dobrze Ci idzie, widać, że trzymasz się szkicu i dobrze...

Twarz i kolana popraw na takie bardziej ludzkie... ale ogółem bardzo fajne.

no skrzeydelka cudniste naprawde bardzo bardzo ladne

mysle ze kolana jeszcze trzeba poprawic

no i imponuje mi ze sie konceptu trzymasz ( ja jakos nie moge ciagle mi cos innego \"lepszego\" do glowy przychodzi ) brawo za pomysl

jej jakie piekne skrzydla

Czy możesz dać siatke skrzydełek?

Dobrze Ci idzie, czekam na updaty!

Powodzenia & Pozdrawiam

Pionier

Insect dobra robota jak narazie, wiernie trzymasz sie konceptu.

jesli wlosy wyjda ci tak samo pieknie jak reszta no to bedziesz (a moze juz jestes) pretendentem do zwyciezstwa:)

powodzenia

ps

zdaje mi sie ze wszyscy pokladaja duza wiare w skrzydla - ich wizerunek, i calkiem pieknie wam to wychodzi!!

Wpadam na chwilke żeby podkreślić kilka rzeczy. Po pierwsze motyw nie jest z \"Battle AnGEL Alita\" bo nigdy styczności z tą mangą nie miałem (chociaż wstyd to przyznać bo uważam sie za otaku). Po drugie: kolana i głowa - zgadzam sie. Ogólnie rzecz biorąc to co zrobiłęm jest chujowe na maksa.... Niepodoba mi sie.

Teraz dopieszczam każdy elemnet. Głowa już ma uszy :) i robie teraz mechaniczną czaszke (dlatego twarz będzie bardziej pocięta niż na szkicu).

Mam już koncepcje na tło chociarz moja dziewczyna twierdzi że przyćmi anioła. Nie wiem.... postaram sie podrzucić wstępny szkic i zdam sie na waszą opinie...

Ble for ya alll

słuchanie swojej dziewczyny z pewnością nie wyjdzie ci na dobre, olej jej zdanie.

Zgadzam się, jeżeli będziesz się trzymał szkicu to znajdziesz się w finałowej piątce na 100%. Czy jednak aby nie ustawiłeś poprzeczki za wysoko ???

Skrzydła cacy, ale jak by były szersze to by było jesce lepiej, bo teraz to wyglądają jak te co sie dopina na przedstawieniach teatralnych :) Pomysł spox

I co Ci będę mówił... Rysunek fajniejszy póki co, a ten temat to ja już widziałem na okładce 3dMag chyba. Popracuj nad \"lekkością\".

Pozdro.

Uszami ni przejmować sie (były w forime roboczej i zapomniałęm o nich)

Twarz zdecydowanie nie ładna - ale skrzydła i reszta - rewelacja -. popraw nos, i usta, może też szcżeka jaest trochę za mała (podbródek).

to co będzie z tą siatką skrzydełek? pokażesz, czy pokazywałeś jak byłeś mały?

ma przesunięte sutki i brzydki brzuch oraz nieładne oczy. Moim zdaniem ma troszkę za sterylne czoło, powinan mieć tam parę \"zadrapań\".

Pozdro

Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy