Skocz do zawartości

Moderacja FW ... niech przemówi społeczność ...


09121986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja widze ze pomysl swietnie sie przyjal wlasnie dostalem warna za pochwalenie pracy noego. Tak trzymaj moderacjo o to wlasnie chodzi. BTW jestem ciekaw czy taki klicek czy inni znani tego forum cos dostali za spam (no wiecie teksty nie na temat jakies osmieszajace obrazki wstawiane do postow).

 

Mam nadzieje ze za ten wpis tez dostane jeszcze pare warnow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tweety, ja w regulaminie wyczytałem, że wulgaryzmów nie można gwiazdkować.

Czy zatem wszyscy którzy gwiazdkują dostają warny?

Poza tym słowo którego użył temporal wchodzi już do polszczyzny niełacińskiej.

Mało tego - używają go moderatorzy!

 

Będę zbanowany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedopuszczalne są wulgaryzmy, warezy, treści dla dorosłych nieoznaczone skrótem 18+.

Nie akceptujemy również wulgaryzmów w postaci tzw. "kropkowanej" czy w inny sposób dających się jednoznacznie odczytać.

 

Każdy to akceptował podczas rejestracji forum. to, że czegoś nie usuwamy... nie dajemy rady zajrzeć pod każdy kamień. Jest tego za dużo i wiele rzeczy może nam umknąć.

 

W tym konkretnym przypadku, usunięty został post który poza wulgaryzmem nie zawierał nic innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę zbanowany?

 

Nie ma sensu wstrzynać kolejnej dyskusji o tym jak to moderatorzy są źli. Naprawdę. Raz, że szkoda na to czasu, dwa, że nikt nie dostał bana tylko ostrzeżenie. A to trochę co innego.

 

Dajemy ostrzeżenia za wulgaryzmy, słowo to jest używane często, ale jest wulgaryzmem. Prawda, że z gatunku "tych lżejszych" bo słowo od pewnego czasu faktycznie widnieje wszędzie w mediach. Musimy pomyśleć jak to traktować, na ten moment traktujemy to jako wulgaryzm.

 

Jeśli chodzi o gwiazdki, również można dostać za nie ostrzeżenie, ale chodzi tutaj o sytuacje obrażania innych, wyzwisk, które nawet z zagwiadkowaną jedną,dwoma czy trzema literami są często jednoznaczne i są tak samo obrazliźliwe jak bez gwiazdkowania.

 

EOT. To nie jest wątek na temat wulgaryzmów. Zwrócę uwagę moderatorom jeśli faktycznie gdzieś padły w ich postach takie słowa. Nikt ich nie zgłosił, wtedy również zastosujemy "warning".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem ostrzeżenie za warezy na samym początku mojej kariery tutaj i do dziś omijam ten temat jak najdalej lub stosuje sprytne przenośnie :) Więc jestem jak najbardziej za warnami i banami bo czegoś uczą, szczególnie te 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko chyba roznica jest pomiedzy warazem a moim przewinieniem? nic nie mam do wiekszosci z tego forum ale gdyby byc konsekwentym to za te zdjecia typu omg,wtf itp tez powinny bany isc rowno no bo wkoncu ludzie spamuja i nabijaja sie z autora. O dziwo tylko mnie dostaje sie gdy raz: wystawiam negatywny koment kefiowi piszac ze praca jest bleee (tu wymieniajac konkrety) i drugi: gdy by zadowolic obroncow kefira stawiam pozytywa by chopak sie uradowal a pan moderator odczepil.

 

Ok ja moge zrozumiec regulamin tylko odnosze wrazenie ze sa dwa. Jeden jest dla mnie a a ten drugi jest dla calej reszty. Troche konsewkencji ludzie albo rowno jechac albo wcale a nie jakies wyrywkowe akcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z Temporalem.

Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę słowo które on napisał (w różnych odmianach). I widać, że często się pojawia, nawet przy nickach Moderatorów. A o warnie słyszę 1 raz.

Więc co? równi i równiejsi?...

 

Warezy? ok jak najbardziej, ale to? moim zdaniem czepialstwo.

 

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu wstrzynać kolejnej dyskusji o tym jak to moderatorzy są źli.

 

Adek, mojego ostatniego niesprawiedliwego bana nie wyjaśniłeś do końca.

Nie żądam ukrzyżowania kogoś za niesprawiedliwość, tylko jasne przedstawienie sytuacji, że zostałem potraktowany niesprawiedliwie.

 

A regulaminy są dwa, jeden dla "friendów" moderatorów, drugi dla szaraczków, jak ja i Temporal. Nie wszystkim wolno tyle samo. Mój podpis nie wziął się znikąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mkeruj: po samej sygnaturze wygląda na to że masz problem z moderatorami. Co do 2 regulaminów przyznam że mimo że sam jestem "szarakiem", mnie chyba też dotyczy ten 2, bo sam czasem używam na forum mało politycznego języka a jeszcze nikt mnie nie zwarnował. Temporal też pewnego razu sobie nagrabił. Nie piję do was ale znowu nie przesadzajcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lucek91, jak to?

W sygnaturze chodzi mi o to, że kiedy moderator mnie szanuje, to ja szanuję jego...

Chyba że moderator, który mnie zbanował rozumie to trochę inaczej, ale to znaczy, że ma nieczyste sumienie.

Zresztą mam go w poważaniu, jego problem że nie dorósł, tylko szkoda, że odbija się to na opinii innych modów.

Niektórzy z nich nie rozumieją, że są od pilnowania porządku, a nie od kasowania postów, które im się nie podobają, bo sami mają inne poglądy.

 

Pozdrawiam wszystkich modów, przestaję offtopować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem jest pewnie tak, że moderator zmęczony zasiada do kompa, chce zrobić coś dobrego, posprzątać jakiś bałagan i znajdzie taki tekst temporala i pod wpływem różnych czynników w danej sytuacji oceni to tak a nie inaczej i da warna. Czasem ciężko podejmować decyzje komu dać a komu nie więc ja o jakiegoś głupiego warna bym się nie sprzeczał (co innego bana) Jedynie można apelować aby regulamin był egzekwowany konsekwentnie bez znaczenia czy to kolega z biurka obok czy jakiś gość z południa Polski ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności