Skocz do zawartości

Wywiad z Michałem Dziekanem


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym Was zaprosić do przeczytania wywiadu z Michałem Dziekanem (misiekhc) jaki ostatnio przeprowadziliśmy. Wywiad dotyczy przede wszystkim najnowszego projektu Michała – teledyku LUCa „O energocyrkulacji i o szczęściu”.

 

PS. Zarejestrowani użytkownicy VIMEO mogą pobrać teledysk na swój dysk i obejrzeć w lepszej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A tak btw czy kiedyś jeszcze wrócimy do klasycznej szkoły polskiego videoklipu?: dwa serca dwa smutki

 

Mamy nadzieję, że nie :D

 

Fajny design- dynamiczny, klimatyczny. Robota wykonana bardzo dobrze.

 

Ale muszę pomarudzić...

Czy tylko ja nie czaje co gada ten ziomal? Podobnie było we Wrocławiu na pokazie kinematografu: podanie temu kolesiowi mikrofonu było największym błędem tej prezentacji o_O...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CzAk1 -> czuję trochę stereotypowe podejście do tematu. Serio, wsłuchaj się, to jest na prawdę fajny tekst.

 

Też tak do tego podszedłem na początku, wsłuchałem się i stwierdzam, że LUC daje radę (jak ministrom premier Belka ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CzAk1 -> czuję trochę stereotypowe podejście do tematu. Serio, wsłuchaj się, to jest na prawdę fajny tekst.

 

Też tak do tego podszedłem na początku, wsłuchałem się i stwierdzam, że LUC daje radę (jak ministrom premier Belka ;) )

 

Wiem o co chodzi Czakowi.

Koles zachowal sie jak dzieciak na pokazie, przez co i mnie odechcialo sie wsluchiwac w jego utwor.

Ale moze poprostu jestem dretwy i nie kumam tego typu humoru :P

 

edit: praca Michala poprostu swietna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł i wykonanie techniczne podoba mi się. Jednak myślę ze za szybko i za dużo tego wszystkiego pojawia się na sekundę. Nie każde słowo czy wers l.u.c'a musi być obrazu zilustrowane. lekki chaos ale ogólnie ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sie pozwolę nie zgodzić i uwazam ze zarzut "za duzo się tam dzieje" jest zabawny :) to jeden z najlepszych kawałków motion designu jaki widziałem w naszym kraju - szacunek Misiek dla Ciebie bo kawał pracy w to włożyłeś

Edytowane przez jaras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności