Skocz do zawartości

Wiz : Składanka Interiorów vol.1


09121986

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Od Bugattiego nie chwaliłem się niczym , bo w sumie nie było czym ... mój wątek treningu wiz umarł szybciutko ,więc wolałem poczekać i teraz wrzucam składankę tego co ostatnio udało mi sie wytworzyć.Zakładanie osobnego tematu dla każdego raczej by się mijało z celem.

Głównie ,były robione z refek ( w tym jako refki pozwoliłem sobie użyć parę prac z renderów testowych , mam nadzieje ze nikt się nie obrazi ) Dwie łazienki ,już pewnie widzieliście bo Nvidia i ja robiliśmy z tych samych refek.

Niektóre prace to mój , skrzywiony design ;) i na końcu takie jeszcze teściki ze studiem.

Wszystkie roślinki to zapożyczone modele ,niektóre z modeli również.

 

Tak czy inaczej , miłego oglądania.

Liczę na szczere wypowiedzi , i kreatywne komentarze...

 

Soft: Max / Vray / Photosklep

 

Pozdrawiam

 

1.

rgbpostprocopy.jpgrgbpostprocopy.jpg

2.

rgbpostprocopy.jpg

3.

test4ps.jpg

 

4.

finishdetalps.jpg

 

5.

finishdetalpssepia.jpg

 

 

6.

aaaggg.jpg

 

7.

finishpodpispostpro.jpg

 

8.

ofiicetestfinalps1.jpg

 

9.

render1pspodpis.jpg

 

10.

render1pspodpisb.jpg

 

11.

cam2rendersepiapodpisco.jpg

 

12.

render1ps.jpg

 

 

13.

render2ps.jpg

 

14.

zrobione2copy.jpg

 

15.

zrobione1.jpg

 

16.

kostki.jpg

 

17.

krzesaps3podpiscopy.jpg

 

 

18.

aaaxxx.jpg

 

 

Edytowane przez 09121986
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Pisząc tego posta siedzę na nowym systemie (win 7) i póki co podobają mi się innowacje jakie wprowadzili :) Ale do rzeczy !

 

Jadę w kolejności wizek nie ujęć.

 

Wizka numer 1 :

Bardzo ładne światło i materiały. Dywan można by poprawić bo jakiś taki nie taki ;) ale poza tym bardzo poprawnie. Chyba najlepsza.

 

Wizka numer 2:

Właściwie od niej zaczynałeś i chyba wypadła najgorzej, no ale po moich radach i napomnieniach od razu widać postęp w następnych ;) !

 

Wizka numer 3:

Woda nie wyszła tak jak tło za oknem. Dobre kolory i odwzorowanie oryginału, ja poszalałem i zrobiłem po swojemu :)

 

Wizka numer 4:

W zasadzie poprawna ale nie podoba mi się ta czarna tapeta oraz pare materiałów np. elementów na stole, tak poza tym jest całkiem ok. Fajnie wyszedł materiał niebieskiej kanapy. Zasłony takie sobie ale za to żyrandol i lampka ładnie wyszły.

 

Wizka numer 5:

Jakoś tak nudno ;) Firanka i dywan ble...

 

Wizka numer6:

Ładnie to tak naśladować pionixa ? ;p he no pytam sie !? Fajnie wyszło ale podłogę i GI bym poprawił. Textura drewna zdaje się być w niskiej rozdzielczości albo jest taka nie wyraźna.

 

Wizka numer 7:

Znów dywan ... ;p Sztuczne poduszki i coś się dzieje z shadingiem koło okna. No i tło nie takie imo :)

 

Wizka numer 8:

Nawet ładnie, materiał kanapy się trochę za bardzo błyszczy, dywan chyba przejdzie .. :)

 

Wizka numer 9:

Ale jebie czerwonym :D ale podoba mi się.

 

Wizka numer 10:

Bardzo dobre światło i texturki, tło trochę źle wpasowane i nie pasuje do reszty. Wersja ps gorsza.

 

Wizka ... zaraz co to jest, kości do gry z texturą drewna na dysce ;D ? Ładne xD

 

Krzesła świetnie wyszły, dla mnie bomba !

 

Wizka ostatnia:

Hmm przeciętnie ale projekt całkiem fajny.

 

Może mogłem się bardziej zagłębić w szczegóły co nie tak itd. ale przy takiej wrzucie chyba nie o to Ci chodzi :D

Szybko się uczysz i o to chodzi ale zwolnij trochę i posiedź nad jedną dłużej :) Albo się leń jak ja i rób poooowoooli :]

Edytowane przez NV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo piękne wizki! Cudne kolory i klimaty (bardzo różnorodne) co sprawia, że z przyjemnością się ja ogląda:

1,2 - świetna ta monochromatyczność, modeliki bardzo fajne, DOF trochę za duży IMO (szczególnie na 2)

3 - fajne

4 - fajne ale przejarane, woda hmm

5 - sepia w sumie fajna, chociaż nie lubię takich przeróbek

6 - fajne ale DOF za duży na firanach

7 - świetny, super klimat

8 - również, chociaż kontrast mógłby być deko większy

9 - bardzo fajne

10 - rewelacja, kolory i wszystko

11 - ładniejsze by było w kolorystyce poprzedniego

12,13 - fajne i ładny akcent w tej kolekcji

14 - bardzo ładne

15 - poprzednia kolorystyka o wiele lepsza

16 - kolory hmm, ale niezły realizm

17 - bardzo ładne

18 - fajne, chociaż nie wiem czy bump paneli nie za duży i za bardzo rozmyty

 

Ogólnie - świetne rendery. Graty!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czeczen - Pisalem na początku , nie wszystko moje pomysły , większość z referencji. Tak wiem że woda boli , ale nienawidze wracać i poprawiać starszych projektów ... ;) Dzięki

Nvidia - Jak zwykle sie rozzzpisał , zamiast robić swoje prace ;) hehe nie no żartuje ... Dzięki , następne postaram się zrobić lepiej , no fakt pytałem Cie o banalne rzeczy ,a teraz mnie goń ;) :D

_Orion_ - Dzięki ;)

ArTooRo - Cieszem się :) Dzięki

kliment - Heh to co Wojtku , za zdolność postawisz bezrobotnemu padawanowi jakieś piwko na rewirze , nie ?? :D

kamil.ochel - hehe widać że fotograf ;) koleszka fotograf praktycznie słowo w słowo napisał mi to co ty ;) :) chyba trzeba troche poczytać o fotografii ...

Dzięki :)

Filip - Dzięki Filipie !:)

peter_f - :) Dzięki ... :) staram sie jak mogę ;)

adam_m - heh wiedzialem że ktoś wyłapie ją :) szczerze to ona tak na hop suip byla robiona , jeszcze się nią zajmę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności