Skocz do zawartości

Honda Civic 2007


plasti

Rekomendowane odpowiedzi

heloł

 

po udanym tescie na reakcje widzow na "cudzesy" wrzucam swoje wypociny, jak narazie tyle, walcze po malu z tym o to modelem Hondy Civic 2007 5cio drzwiówki, zwanej w kregu niektorych ludzi "mydelniczka", mi bardzo wpadl w gust ten samochodzik,

 

 

mam pytanie do szanownych grafikow samochodziarzy, czy znacie panstwo jakies weby poprawnych i zgadzajacych sie ze soba blue print'ow, procz www.the-blueprints.com ???????

 

peace

 

 

civic_pul.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Heloł

 

mały apdejt o ile mozna to tak nazwac, poniewaz rozpoczalem prace od nowa sam nie wiem dlaczego, zmienilem pare moich tradycyjnych metod modelowania i jakos lepiej idzie:D, podczas lecenia w kulki w robocie mnie oswiecilo na pare rzeczy, tak bywa:P

 

krytyka jak najbardziej

 

peace

om.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wlasnie mialem na poczatku, i stwierdzilem ze metoda po czesci, czyli od ciecia do ciecia bedzie lepsza bo skupiam sie na danej wlasnie blasze samochodu....

I właśnie z tego powodu ten sposób jest nienajlepszy. :)

Przypatrz się siatkom modeli Javor'a i JOKER'a w galerii. Chłopaki mają doświadczenie, warto się na tym wzorować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popraw babola, który jest trochę na prawo do góry od dziury na halogen (mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi). I chyba plastik z maski i nadkola powinien być jako jedna całość, a u Ciebie wygląda jak by to były dwie oddzielne rzeczy. Tu dobrze jest widać o co mi chodzi http://multimedia.autofirmowe.pl/img/galeriazdjec/1369/honda_civic_0.jpg Reszta jest raczej ok i ładnie Ci to idzie.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności