Skocz do zawartości

COD4 - szukam chętnych na multiplayer


Shogun 3D

Rekomendowane odpowiedzi

Drakula, z moich doświadczeń laptop od palmtopa różni się tylko tym, że palmtop można wyrzucić za okno jedną ręką...

Jakim cudem grafik jedzie na laptopie? Drogie to, niewygodne, trzeba dołaowywać... Fuj! Ja rozumiem, ze jak masz stacjonarkę to lapek może robić za rozbudowanego pena, ale bazowanie na laptopie to porażka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 184
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

SoAd - wszyscy awansują do 55 w ok 1 minutę więc nie ma się co martwić, a sam mod całkiem spoko ;)

PS. Żeby tylko przestało wywalać po zmianie stron lub na koniec rundy.

Edytowane przez Kuba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drakula - tez miałem problem z tym... okazało się, że było uszkodzone chłodzenie i dlatego lapek radykalnie zwalniał.

 

Shogun - słyszałeś o serii notebookow Della Precission? Na 6400 nie było mnie stać, ale 6300 śmiga przepięknie. A kiedy chce mogę iść popracować do parku :)

 

Kuba - coś z tym zrobimy bo to rzeczywiście wkurzające. Na starszej wersji tego moda nie było takich jazd, a od kilku dni jedziemy na nowszej.

 

Wbijam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za porady, zaraz obacze co i jak.

 

Asblaze - tak, ale cod dziala normalnie na SP, a zwalnia na MP jedynie.

 

Shogun - grafikowanie sobie odpuscilem w zasadzie ze wzgledu na moje oczy. Owszem, zdarzy mi sie czasem cos porobic, ale to juz nie te czasy. Zdaje sobie sprawe ze lap to namiastka komputera, ale tu akurat przemowila koniecznosc duzej mobilnosci. Nie mam jak wozic tego sprzetu ze soba przez cala polske, a zostawiac u kogos mi sie nie kalkuluje. Pod koniec roku akademickiego ma mi sie troche pozmieniac - kompa kupie na pewno, moze uda sie tez nabyc samochod. Gry i grafika to nie wszystko niestety :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, ja bym chętnie z wami pograł, ale jak się łączę wg tego co wyżej podali,najpierw leci Awaiting connection, a jak doleci do 11 to jest Error - server connection timed out :(

Mam pacz 1.6, 1.7, OpenWarfare i co tylko potrzebne - f_fighter mnie poinstruował, ale pupa.

Edytowane przez mkeruj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tweety- ja gram na takim serwerze 62.21.98.114:28960

polski s&d, w regulaminie jest ze trzeba uzywać mikrofonu i faktycznie jak jest admin to wywala tych co nie maja;) wiec jest gra zespołowa. jest tez całkowity zakaz uzywania gl i przez 10s po rozpoczeciu rundy granatow.

mam nick jachu w codzie jak by co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności