Skocz do zawartości

Animacja 3d: Obrona Stalingradu


Gość eax

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 115
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mam takie same wątpliwości co do fabuły co Biglebowsky...

Co do modeli:

czołg miejscami jest chyba zbyt \"miękki\"

Czy używacie map spectacular? Chodzi mi o ciężarówke... Na tym screenie wszystkie materiały tak samo się \"błyszczą\". Tak być nie powinno:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem szczerze w filmie fabula powinna byc jaka kolwiek byle z sensem, typowa nawalanka mnie nie rajcuje. Czolg zgadza sie beda mocniejsze krawedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka kolwiek czyli bez sensu, jedno wyklucza drugie.

 

Ponoc nie wypada smiac sie z wlasnych dowcipow:> To co napisalem - sentymentalizm, tanie ckliwostki, kiczowatosc. Sam pomysl jest ciekawy dlatego napisalem zebys zainteresowal sie Welcome in Sarayevo ( nie trudno zdobyc w wyporzyczalniach ) - Pierwsza scena zapewne Cie zainteresuje zobaczysz jak mozna podobna sytuacje rozegrac o wiele lepiej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film sprobuje zdobyc \"inna droga\", zapytam z wypozyczalni ale watpie zeby bylo(mieszkam w najwiekszej dziurze w polsce(doslownie(kwb turow) i w przenosni), ale dzieki za ocene,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamieszczam maly apdejt czolga, to co mie sie najbardziej rzyca w oczy to ten tort na dachu, ale bylo pozno jak go robilem, i ledwo co na oczy widzialem, jeszcze moze dzisiaj to poprawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filuh widze ze sie na tym niezle znasz, mozesz mi jakos narysowac jak taka gasienica wygladala(najlepiej rzut z gory) bo na moich blueprintach jest to niewyrazne a referki to scany zdjec czarnobialych wiec edekt jest taki jak widzisz. Lufe i tak zmienie na inna, widzialem na jakiejs photce ze byla stosowana tez troche inna koncowka, a co do wlazu to jeszcze sie za niego niezabralem ale gwarantuje ze na kolejnym renderze bedzie juz nowy. A jezeli chodzi o film disneya to zebysmy my taki pozim jak oni(mam namysli PIXAR) osiagneli to bylbym w siodmym niebie.....

 

P.S

Wlasnie obejrzalem \"Gdzie jest Nemo\" w ramach \"douczania\" i do jasnej cholery jak im sie udalo zrobic taka tafle wody??!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie czolgi byly bardziej kanciaste, u Ciebie kazdy kant jest zaokraglony - moze by troche kantow dodac zmniejszy sie ilosc facow:)

 

co do bialej gwiazdy to amerykanie wysylali konwoje (czesc byla zatapiana przez wilcze stada i lotnictwo) z pomoca dla Rosjan, kwestia tego jakie pojazdy kiedy i ile ich tam dotarlo:)

 

no i ten hamulec wylotowy ? czy on tak wygladal w rzeczywistosci?

pozatym zobacz ta stronke

 

http://max3d.pl/forum/viewthread.php?tid=10125

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności