Skocz do zawartości

Finished 2d: Kilka komiksowych prac.


ribel

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji że i tak prace te leżą w wirtualnej szufladzie, postanowiłem zaprezentować je światu. Oj chciało się kiedyś być komiksiarzem :D

 

Pierwsza praca pochodzi z 2002r - zasadniczo praca tytułu się nie dorobiła :D

 

http://img688.imageshack.us/img688/1314/str01.jpg

http://img688.imageshack.us/img688/5945/str02.jpg

http://img526.imageshack.us/img526/1677/str03.jpg

http://img62.imageshack.us/img62/3606/str04.jpg

 

Kolejne prace wkrótce. Postaram się codziennie dawać nową partię - za dużo i tak ich nie ma :D Komentujecie, chwalcie i wytykajcie błędy.

 

Jak ktoś chciałby skorzystać z tych prac i umieścić je w jakimś zinie/magazynie (większość prac jest dziewicza pod tym względem) to nie widzę problemu. W razie konieczności podeślę wersję w większej rozdzielczości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

O! Linki do strony z żabą... chce mi się klikać jak cholera... znowu linki i ładowanie się strony. tragedia. No ale w sumie nie ma co robić to kliknę, zobaczymy....

 

...a potem się na chwilkę oderwałem od rzeczywistości. Piszę na chwilkę bo linki się skończyły. Baardzo mi się podoba, a szczególnie fabuła. Czekamy na więcej. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za komentarze. Scenariusz własny. Co do chaosu w kadrach - takie wtedy miałem preferencje. Wydawało mi się że czym więcej tym lepiej :)

 

Co do linków zamiast grafik, to wydawało mi się że są one trochę duże i lepiej dać linka. Teraz dam miniaturki, może będzie lepiej.

 

Kolejna praca pochodzi z roku 2003. Rysunki i scenariusz własny. Praca doczekała się publikacji w magazynie "Znakomiks" nr.9. Był to mój pierwszy komiks w druku więc dumny byłem jak paw :)

 

str01.th.jpgstr02.th.jpgstr03.th.jpgstr04.th.jpgstr05.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, dobre... choć jak dla mnie frankensteinowe historie są oklepane i już nudnawe to ta nawet ujdzie... mnie osobiście walą w oczy literówki i ortografy, aż dziw, że to zostalo opublikowane z tymi błędami... mimo to gratuluje i czekam na kolejne komiksiaki! pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jedziem dalej :) Kolejne pracki z 2003 roku. Jedna niestety znowu z tych frankensteinowych, ale cóż poradzić - lubię te klimaty. W sumie też moje pierwsze eksperymenty z kolorem - trafiło na akwarele.

Rysunki i scenariusz moje.

 

str01.th.jpg str01.th.jpg[/url]str02.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm... Jakaś taka dziwna zależność - czym więcej prac, tym mniej komentarzy. Mówi się trudno.

 

Pierwsza dzisiejsza praca to szorcik na bazie pewnego dowcipu.

 

Druga to komiks, który ukazał się w druku w magazynie Znakomiks nr.11. Rysunki - ja (akwarela + trochę tuszu). Scenariusz - Łukasz Sołtysiak.

 

str01.th.jpg sstr01.th.jpgsstr02.th.jpgsstr03.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra. Dzisiaj kończę - szuflada pusta. Dzisiejsze prace to nie tyle komiksy co pojedyncze całostronicowe ilustracje. Pierwsza praca powstała w 2004r., dwie pozostałe w 2005r. A później życie zrobiło swoje :D

 

coverart01black.th.jpg coverart02bw.th.jpg coverart02color.th.jpg

coverart03.th.jpg

 

I to tak mniej więcej kształtują się moje dokonania komiksowe. Kilka prac wcześniej było, ale raczej do publicznej prezentacji się nie nadają :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności