Skocz do zawartości

Animacja "String break"


Scatmax

Rekomendowane odpowiedzi

Hej witam!

 

W ramach eksplorowania możliwości Blendera;) w dziedzinie animacji cut-out.Machnąłem taki krótki klip.W 3 wieczory powstał:).

PS.Taki mały wniosek technika-techniką ale najważniejsza jest w filmie h i s t o r i a muszę sobie to wbić do głowy:).I w kolejnych podporządkować się jej i ją przekazać obrazem.Tutaj historia jest nie za bardzo.

 

String break na Vimeo

 

pozdrawiam

 

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Heh historia rzeczywiście niezbyt pasjonująca, ale styl jest ok. Może by dodać jakiegoś bumpa na papier, żeby wyglądało bardziej jak prawdziwa wycinanka?

Planujesz jakąś bardziej ambitną animację w tym stylu?

ps: też oglądnęłam do końca, bo tytuł zasugerował mi że struna pęknie - oczekiwałam w napięciu, gryząc paznokcie, a tu nic :(

Edytowane przez Ania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie za komentarze:)

Heh racja z tym tytulem:).Jest to test tak jak napisalem.Stylu tez ale glownie workflow w blenderze:).Przygotowuje sie z kolega do animacji byc moze bedzie to jedna z mozliwosci jezeli chodzi o styl.(temat inny:))

Z zalozenia to mial byc test zaczynajac od tego ze pociolem na cut out postac ze szkicu a powinniennem miec ja na wzor T-pose jak 3d zeby sobie ja zrigowac.Dlatego ustalona poza:).Idac dalej-Przez ta poze gitara byla w dwoch kawalkach wiec nie bardzo chcialo mi sie ja laczyc i co za tym idzie reka na gryfie jest w jednym miejscu.W zwiazku z tym:) jak nagrywalem sobie gitarke to tylko na jednym power chordzie;) podkreslajac przy tym monotonie i brak pomyslu na scenariusz:) tego testu.I dzwiek zerwanej struny najwyrazniej tez mi nie wyszedl:).

 

pozdawiam

 

Kuba

Edytowane przez Scatmax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chlopie, napiecie budowac umiesz, 30 pare sekund czekalem z coraz silniej bijacym sercem, oczekujac tego zeby sie ta struna zerwala, fantazjowalem o tym jak odcina typowi glowe i zalewa jucha kamere. oczami wyobrazni widzialem flaki i armageddon, albo chociaz delikatne zadrapanie na twarzy. i sie nie doczekalem! buhuhu

 

pozdr

mt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh mt Twoj komentarz czyta sie tak samo jak oglada tego mojego kasztana;) to napiecie:D.Dzieki za komentarz!:D

Jonasz w sumie sie nie usparwiedliwiam ale grajac pojedynczy riff sie w sumie rowno wali jak robot;) to kwestia samej nudnej muzyki ta monotonia gdybym cos z tym zrobil (muzyka moze jakies pauzy czy przejscia)nie rzucalo by sie to tak w oczy;).Dzieki:)

Ja tu siebie tak anazlizuje autorozwojowo wszystko wiem ale nie potrafie jeszcze tego widocznie zastosowac;P.Teraz zbieram baze danych o slabosciach bo musze rozwinac swoj storytelling;).Ciagly rozwoj to podstawa!

Nastepna rzecz obiecuje ze bedzie juz o czyms;)

pozdrawiam

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności