Skocz do zawartości

Scena 3d: Stylizowany Pokoik - koniec !


MF

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 128
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Predator są za cienkie to wiem... Jak to juz ktos powiedział - papierowe. Ale oszczedzam na polygonach gdzie sie da :], a poza tym jak stana na tym stole to i tak ich grubosc, zbytniej roznicy nie robi

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to wzon ma zaduzego fallofa, serwetka jest troche zabiala i zajasna a kwiatki maja zaduze nasycenie koloru, powinny byc bardziej stonowane bo sie wyrozniaja na tle pokoju.... a i podloga sie strasznie swieci (po prawej stronie)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi się podoba, chociaż rzeczywiście serwetka jest trochę za płaska a wazonik powinien mieć troszkę więcej reflections - chyba że założyłeś że jest z gliny . . . ale w atmtych czasach w takich salonach . . . czy ja wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o obróbke w PS to już dawno żałożyłem, że finał podrasuje troche :)... Twoja wersja nie za bardzo mi sie podoba... Osobiście myśle o czymś takim jak to :

 

12.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle że jeszcze jutro ta pracka trafi do galerii, troche poprawek, obróbka w PS i Finito pierwszej wizki :)...

Dzięki za wszelkie podpowiedz co do poprawek w PS, ale wydają mi się one zbyt blade, a ja uwielbiam żywe kolory ;)...

 

ps. Może mam coś z monitorem :)

 

Pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malefatal: dobrze, zostan przy cieplym klimacie, jest bardziej przytulnie. Osobiscie troche bym rozjasnil, zdjal cyjany ze swiatel, dodal magenty i zoltego w cieniach;)

Odrobinke;)

 

edit: pamietam Twoje poczatki z biurkiem i mazakami. Wspanialy progress! :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tych przeróbkach to te meble wyglądają jakby ktoś je z lakieru obdarł, takie wyniszczone i wyblakłe przez słońce. Malefatal te ciepłe kolorki są super, az chciałoby się chwile posiedziec w takim pokoiku :) Świetna robota!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bardzo mało komentowałęm, ale jak to końcóka to napisze coś. Bardziej mi się podobają wersje retuszowane bo są realistyczniejsze (wg mnie), w tej zywkłęj to światło jets troche za intesnywne przez co razi. A pokoik jest świetny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm Gutek mówi, ze po retuszu jest bardziej realistycznie. Byłoby realistycznie, bo kolor światła jest taki jak w dzień koło 12- 16 w lato, jednak popatrzmy na światło, które przechodzi przez okno. Gdyby Było południe to to światło byłoby krótsze i bardziej po lewej, a tak wnioskuję, że słońce powoli chyli się ku zachodowi (jest nisko, przez co cienie i światło jest długie). Taki akurat kolor poświaty w otoczeniu jest przypasowany do pory zmierzchu. Nie wiem, moze sie myle. ale wydaje mi sie, ze tak jest bardziej realistycznie niz po retuszu. Jak myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności