Skocz do zawartości

Layout: Stomatologia


torm

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

gdyby się czepiać, to tego pustego pod logo - samo logo sie wciska w górną belkę a pod nim spora przestrzen.

Jak na stronę wizytówkę to całkiem spoko. nie wiem czy analizowałeś inne serwisy pod kątem merytorycznym, bo jednak treścs tu będzie dominowała więc fajnie jakby byla prosta ale funkcjonalna (czyli cennik, dokladne opisy oferty, technologii itp. sam jak szukałem niedawno dentysty to przerabiałem temat). Jak widze takie proste serwisy to przypominaja mi sie stronki z UK i od razu przychodzi skojarzenie - testimonials. Jak klient ma jakies referencje, kursy testy itp. to niech się smiało chwali. W takiej formie jest wiele miejsca na dobrze przygotowane treści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za konkretny komentarz. Właśnie apropo cennika to zawsze jest problem - robię strony w małym mieście i klienci, nie chcą zamieszczać cen z uwagi na konkurencję. Nie staram się ich przekonywać, choć uważam, że ceny nawet najwyższe, to lepiej jeśli ukazane niż ukryte.

 

P.S. mógłbyś zerknąć jeszcze do wątku o moim portfolio ?

http://max3d.pl/forum/showthread.php?t=64555&page=4

 

---edit--

I jeszcze jedno pytanie mi się nasuwa, w jakim stopniu webdesigner odpowiedzialny jest za treści na stronie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności