Skocz do zawartości

Wiz. : Dom jednorodzinny


Areien

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

U, do wipa, do wipa. Tzn sorry, że tak odrazu, ale nawet nie wiem gdzie zacząć od komentowania. Kolorystyka, kontrast, odbijajace się tło, kiepskie materiały, światło, błędy w architekturze, i jeszcze ten straszny czarny pasek na górze...

 

Poważnie, polecam Ci przenieść to do wipa, tam uzyskasz konkretniejsze uwagi wraz z postępem prac, i proszę potraktuj to jako twórczą wskazówkę, a nie próbę zniechęcenia Ciebie, bo model fajny, ale można duuuużo więcej dużo lepiej zrobić. ;)

 

Pozdrawiam

Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh... :D no to widze ze wizka z serii "podobała sie mamie" nie przejdzie ^^, hehe dziek iza wskazówki, zamierzam wrzucic do wipa i studiowac z wami wsio od poczatku tylko mam jescze pytanie czy usuwac ten i zrobic w wipie next?

 

na poczatku chcialem goły model bez tekstur wrzucic do wipa i przestudiowac all z wami,

 

licze sie z wasza krytyka i dziekuje za nia

 

tak brakuje jeszcze dwoch okien na poddaszu, kompletnie o nich zapomnialem, mialem sie wziac na koniec i jakos przeszly mi obok oczu, wynik tak hardkorowych ustawien w psie jest w duzej mierze zasludze tego ze wsio robie na lapku i jak wrzucam na komp to jest tragedia, bede musial brac sie za post pro na zwyklym monitorze z kineskopem bo wydaje mi sie ze najlepiej skalibrowane dają dobry efekt, sam projekt tak jak zauwazyliscie jest z katalogu

Edytowane przez Areien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drzewa okropnie niedokladnie posklejane .... mapy dawane w PS ? dziwna ta krzywa sciana z cegiel ; pasek na gorze z podpisem powoduje ze kadr jest brzydki ( leci w gore ), komin lewituje , plamy na scianach ... reszta modelu moze byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze co do krzywej sciany chodzi ci o mapowanie z lewej strony?? bo faktycznie dziwnie tekstura sie polozyla :/,, komin na moje oko nie lewituje, tam jest wygieta blacha. plamy zauwazylem dopiero na kompie stacjonarnym .. tak wyszlo ladniej na lapku :((

 

co do przeniesienia pracy do wip to ten mam poprostu zostawic w spokoju a w wipie zalozyc nowy watek tak??

Edytowane przez Areien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności