Skocz do zawartości

Pojazd Auto


PanKuku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jako nowy uzytkownik forum i nowy uczen (pod bacznym okiem BRUNEQ'a) technik 3D chcialbym sie pochwalic pierwszym projektem :D

 

Dodam na wstepie tylko ze pierwszy raz w zyciu odpalilem Maxa a Bruneq bardzo szybko tlumaczyl caly program (zaledwie 30min). No i sa to oto moje 40-sto minutowe wypociny :D

 

Generalnie nie mam pojecia co to za auto :P

 

4_4.jpg

 

1_79.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hej

 

Zabrzmie dosc niegrzecznie, ale to nie moj cel.

 

Czy jesli pierwszy raz w zyciu zrobiles sobie kanapke z serem to poleciales na forum kulinarne sie tym pochwalić?

Spedz nad tym maxem 40 dni zamiast 40 minut, wtedy prawdopodobnie bedzie mozna cos ocenic. W tym momencie jedyne co mozna powiedziec to:

"gratuluje odpalenia maxa i poznania podstaw, podziekuj Bruneq za pomoc i dalej do roboty"

 

pozdrawiam i powodzenia

mirach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KuKu, nie martw sie, szukaj pracuj, pracuj i szukaj. Jeśli to zrobiłeś, po tak niewielkiej znajomości Maxa, to jestem ciekaw, co zrobisz za rok.

Nie poddawaj się, Max nie wybacza braku chęci.

Nagradza natomiast upór i chęć nauki czymś co jest bezcenne, poznaniem nieistniejacego swiata wyobraźni i ciągłego odkrywania własnych możliwości. Trochę czasu minie a będą sie inni od Ciebie uczyli.

Czego Ci szczerze Życzę. Waldek (Viktor)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To napewno Twój model?, mam poważne watpliwości bardzo poważne:), wydaje mi się że chyba widziałem taki na tym całym turbo squid i poszedł za 300 dolców, a tak serio to właśnie wróciłem z pracy bardzo mi tym wątkiem poprawiłeś humor - dzięki:) i życze powodzenia w nauce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie nic:) bo kukowi juz sie nie bedzie chcialo robic:)

 

jak to nie bedzie mi sie chcialo? :D 2 tygodnie i biore twoje stanowisko i pensje hehe :P wytlumaczysz mi dzis jeszcze mapowanie i exportowanie i bedzie wsjo hehe browara mi juz wczoraj wypiles wiec stawiac juz nie musze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te marne grosze? a bierz pan:) tylko moje obowiazki przejmij jeszcze:) no no, dzisiaj texturowanie, export, skinowanie i animacja....a od poczatku roku mozesz do autodesku startowac o posade kierownika

 

taa chyba kierownika ekipy doradcow sprzątaczek :D no skinowanie to bysmy mogli dzis ogarnąć, albo Ofca mi pokaze bo on nowo przekwalifikowany skiner :D no najbardziej to mi w zasadzie zalezy na animacji i exporcie tego do UE z UT albo do UDK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czy siak napewno postem poproawilem nie jednemu z was humor :) tego jestem pewien bo wiem jaka byla reakcja ludzi z pracy na moj samochod hehe wszyscy plakali ze smiechu, zreszta ja tez :D ale tak to jest jak level designer bierze sie za modelowanie :P do tej pory to tylko cegly i deski z BSP robilem heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności