Skocz do zawartości

Beautiful Grim - smiertelnie powazna sprawa


Nezumi

Rekomendowane odpowiedzi

Mam jedna prosbe - jesli komus sie nie spodoba pomysl, jesli ktos nie moze, nie chce, nie bedzie bral w tym udzialu - obowiazku w koncu nie ma - niech zachowa komentarz dla siebie. Nie chcialbym zeby ten watek stal sie arena do jalowej dyskusji. Nie chodzi mi o to zeby nie komentowac, ale o to zeby nie komentowac... glupio.

 

Pewien artysta znany jako Daarken - na stale zwiazany z Mythic Entertainment (Warhammer Online, Ultima Online, Dark Age of Camelot) a wspolpracujacy rowniez z Wizards of the Coast, Fantasy Flight Games i Blizzardem, wraz z Leifem Jeffersem (animatorem w DreamWorks - m.in. How to Train your Dragon, Ice Age: The Meltdown, Ice Age: Age of the Dinosaurs)jest inicjatorem pewnej akcji.

Wczesniej tego roku, u dziewczyny Daarkena, 25 letniej Cat zdiagnozowano raka piersi. Przeszla przez 16 tygodniowe pieklo chemoterapii zwienczone dwustronna mastektomia. Pomijajac trudne do wyobrazenia obciazenie psychiczne system opieki zdrowotnej dorzuci nowe - rachunki za leczenie.

Aby pomoc Cat powstala inicjatywa

 

Beautiful Grim

 

Ponad 200 artystow dolaczylo sie do akcji. Znajdziecie tam osoby z Blizzarda, Electronic Arts, Rockstara, ArenaNet, Big Fish Games, Red 5 Studios, Offset, Zynga, Massive Black, Disney Interactive, BioWare i oczywiscie Mythic. Z branzy filmowej pojawili sie artysci zwiazani z Pixar'em, Disney'em, Blur'em, Blue Sky Studios i Dreamworks Animation. Prace tych artystow zostana poddane licytacji okolo lutego przyszlego roku ale maja pojawic sie tez w innej formie (artbooka na przyklad).

Niezaleznie od tego kazdy z nas moze dorzucic jakakolwiek kwote.

Daarken duzo wczesniej staral sie zrobic cos dla nas, nie proszac o nic w zamian. Poza tutorialami ktore pojawily sie w platnych magazynach udostepnil i wciaz udostepnia za darmo brushe, tutoriale i wideotutoriale dotyczace digital paintingu (linki na jego stronie). Jesli ktos moze i chce pomoc - dzieki z mojej strony.

Edytowane przez Nezumi
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

W linku masz wszystko opisane (wszystkie pogrubione czcionki zawieraja linki). Z tego co widze 15 uplynal termin zglaszania sie artystow ale nie dam glowy czy nie mozna sie z nimi skontaktowac osobiscie - raczej nie bedzie im przykro ze ktos sie chce dolaczyc ;)

 

Poza tym zawsze pozostaje nieszczesny przycisk DONATE lub czekanie na nowosci i mozliwosc zakupu jakis fantow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porozsylalem wiadomosc tu i tam z serdeczna prosba o dolaczeniu do oficjalnych newsow informacji o akcji. Jako pierwszy z polskich zareagowal serwis GAMIKAZE umieszczajac newsa ktorego mozecie przeczytac tutaj:

 

http://www.gamikaze.pl/Aktualnosci/Beautiful_Grim_-_artysci_potrzebujacym.aspx

 

Za co jestem im niezmiernie wdzieczny. Mam nadzieje ze nie bedzie jedyny, co? max3d.pl? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi sie inicjatywa...podoba mi sie ilu artystów się tym zainteresowało. Współczuję tej dzieczynie i jej rodzinie.

To miło popatrzeć jak środowisko grafików, przeważnie bardzo konkurencyjne potrafi się zjednoczyć.

Raczej na licytacje sie nie nadaje.

Szkoda...

Ale wciąż mozna € wysłać...

Dzięki Nezumi za informację.

Jeśli chodzi o newsa też się pojawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności