Skocz do zawartości

Ogien wojny:Ofiara wojny


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 36
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam :) Ustaw go w innej pozycji bo teraz wyglada dziwnie troche i wygladalo by to lepiej (moim zdaniem) jezeli kosci byly by niekompletne np brakowalo by paru zeber a niektore kosci byly by popekane itp ale ogolnie loz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tak popatrzylem na tego pierwszego trupka , to pomyslalem \"co mu zjadlo kosci ramienia (przed?)\" ale chyba tego nie bedzie widac na pracce ..

Kosciotrupek fajny , ale jak juz sie talibow czepiacie ...to ja to widze tak: idzie talib , patrzy ubranie ... mysli to se wezme .. ale karabin zostawie .. bo pomysla zem z alkajadom mam cos wspolnego;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeju z kościami też to zauwazyłem... brakuje kości łokciowej i promieniowej... a co nadodatek kosć ramieniową wywróciłeś górą do dołu a dołem na góre :) a i wogule za krótkie są ręce... stań prosto i zobacz gdzie ci sięgają... prawie że do kolan :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie... hmm... jakos ciezko mi jest sobie uzmyslowic sytuacje w jakiej to sie wszystko wydarzylo. Srodek pustyni... Idzie sobie Koles (ewentualnie talib) i powiedzmy ze dostaje kulke. Pada, kwiczy, skwierczy na sloneczku. A co z tym ktory go postrzelil? Nie wezmie splowki? Nie rzwali kolesiowi glowy? Cos mi tu nie gra. No i ten srodek pustyni. Skad tam ten koles sie znalazl... Pomysl mily... Mi sie widzi tutaj stojaca postac rozrywana przez jakas bombke... Postac na pierwszym planie... moze juz byc sam szkielet (tylko musza kawalki miesiwka odpadac)... I z tylu mily wyboch :) Lubie destrukcje :) Albo sielanke :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja widze wyjaśnie nie :) leciał transportowcem, i była mgła... i go zrzucili nie tam gdzie zamierzali :) i przy okazji spadochrony zapomniał zabrać :P AAAAAAAAAAAAAAA! pac qrrrr

 

 

 

ale to tylko czepianie się.... rób dalej... czekam na upade :o

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

broni nie bede komentwal bo to nie wyglada na bron :)...ale co on na golasa smigal ? Wez daj mu jakies ubranie :)...no nie wiem cokolwiek...rekawiczki na rekach...czapeke na dynie...jak nie smigal na golasa to chyba ubranie nie rozklada sie bardzo szybko :)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myslalem czy zauwazycie nie dociagniecia i jednak zauwazyliscie ale po tak dlugim czasie(slaby refleks macie). Ubranie zrobie i bron poprawie(jak ktos ma fajna stronke z obrazkami fajnych broni to niech da).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imho ten szkielet nie wygloda jak ofiara wojny tylko jak wieczny plazowicz ;p tak mu sie spodobalo na plazy ze zapomnial ze umarl i tak zostal.. ;P

 

chodzi mi o to ze ma jakas taka nie wojenna poze smierci, gdybys go jakos obrucil na bok rozwalil mu nogi albo cos wogle to zrob mu jeszcze dziure w czasce zeby bylo wiadomo jak umarl

aha i jeszcze takie cos, jak piasek cos przysypuje to formuje gurke do okola tego, a kat swobodnego ssypu wynosi 18 stopni ;P pamietaj o tym a bedzie git, ps a co sie stalo z ubraniem ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o uncle ma racje :D...rece powyginaj (no juz nie musisz go torturowac z odrywaniem nog albo rozwalka czaszki :D) bo jak by dostal w klate to by raczej ciezko to na kosci znalezc :D:D...ale ma racje :)

 

Co do przysypania i tym katem 18 stopni :D...powiem tylko tak :)...baw sie baw :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!!

 

Pomysl troszke ! wyobraz sobie te realia jak to by wygladalo naprawde :) ta poze powinienes zmieni nie przekonuje mnie ona ze ten koles zginał bardziej do tego ze zostal zamordowany we snie , albo zarzyl srodka paralizujacego :) wlacz sobie gierke np. sof i podejdz do kolesia strzel mu w glowe z maszynowy zobacz jak upada podejdz popatrz i zrob scr :) i ustaw go w podobnej pozycji ! bo widze ze twoj szkielet ma rozwalony leb :)

 

Moze bys pokombinowal z porozrzucanymi kosciami :) to znaczy wystajaca dlon z piasku koloniej lezace palce . Motyw ze zmijka byl ql moze jeszcez jakiegos scorpiona albo ptaszka ??

 

pomysl jest tyle mozliwosci

 

a i jeszcze co do ubrania wyglada jak 1 poligon duzy polozony na piasku ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

esh... ten piasek nadal wyglada jak przeterminowany serek homogenizowany o smaku waniliowym... ;)

 

poza tym zauwaz, w jaki sposob tworza sie wydmy i sprobuj w ten sposob zamodelowac piasek pokrywajacy szkielet - od zawietrznej stromo usypane, a od nawietrznej lagodnie... o! i moze jeszcze jakies tumany burzy piaskowej, co? takie male... tumaniatka... :P

 

pozdro

 

p.s. a co do klickowego pomyslu - taka zmija wychodzaca z oczodolu (okladka Alice Cooper \"Hey Stoopid!\" albo przeplatajaca sie miedzy zebrami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Wszystko fajnie, ale szkielet sam w sobie (zdaje mi sie) nie jest glownym obiektem sceny. Mi on wyglada na dodatek czy upiekszacz rzeczywistosci (jeli mozna to tak rozumiec). Tu brakuje tej glownej rzeczy, glownego pomyslu. Nawet jak sie patrzy na tego \"zolnierza\" to jest on w polowie widoczny, jakby sam nie mial byc obiektem przyciagajacym uwage. Moja uwage na pierwszy rzut oka przyciaga ta czarna plamka w postaci karabinu... Powtarzsam, brakuje glownego watku! Moze zrob zblirzenie na czache i dalej reszte kosci... W te zrob jakas bitwe, ale sczatki budynkow/czolgow, byle czego... Ale zrob cos!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny ładny mi osobiscie by sie podobał z piersiami hehe ale jest jzu martwy wiec coz mi po nim hehe nekro filem nie jestem

Powarznie dobra praca mi jak zwykle nie ma pracy którra by sie nie podobała bo kazdy ma swoej mozliwosci i na swoje mozliwosci moze wszystko uczynic

 

Wiedz ze mozesz dac z siebie wiecej

Miłego :):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności