Skocz do zawartości

Anioł:Classic


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

wloski te ostatnie znacznie lepsze jak te wczesniejsze (proponuje dodac displacment maly na nie mysle ze doda im to troceh mniej objetosci :) / co do warkocza hmm nawet ciekawie bedzie albo spiete w ladna kite (konski ogonek ) jakies ozdoby we wlosach bybylyb swietne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra nie jestem pewiena co do tego co tutaj wam pokazuje bo dla mnie wyglada to jak jakas kompletna beznadzieja i amatorszczyzna ale co poraadzic, jeszcze wiele musze sie nauczyc. jak zdaze to jeszcze pozmieniam co sie da. pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra nie jestem pewien co do tego co wam tutaj pokazuje bo dla mnie jest to totalna beznadzieja i amatorszczyzna ale co zrobic, musze poprostu wiele sie jeszcze nauczyc.jak bede mial czas to bede to poprawial. pozdrowienia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawno mnie nie bylo.. czas na troche krytyki.

- wlosy w sumie niezle, maja klimacik, ale warkocz taki przerzucony przez prawe ramie moglby byc.. bedize fajnie wygladalo i powinno posowac od reszty fryzurki.

- kolorystyka. jak dla mnie kompletnie nie pasuje do aniola. raz: musi byc zloto zamiast zelaza/srebra! dwa: niebieski kolor tez mi nie pasuje - zmien to nac czerwien/bordo taki krolewski kolor.. powinno byc lepiej i podkresli wznioslosc postaci. miecz tez powinnien byc zloty.. i moze jakis fajny refrakt czy blysk na ostrzu..

- kolor skory - aniolki jak lataja to czasem wybijaja sie ponad chmury i sila rzeczy sie troche opala :) . podkoloruj troche cialko zeby nie bylo takie wyblakle.

- pozycja - ustaw ja jakos w pozycji bojowej. jakby tuz za kamera stalo cos przed czym anielica miala sie bronic. mozesz nawet pokusic sie o puszczenie swiatla bardziej od strony kamery aby na chodnik padal cien jakiegos potwora.. :) ustaw ja jakos ze skrzydlami bardizej do tylu jedna noga do przodu i wystawiony miecz.. zreszta kto jak kto ale Ty pozycje bojawa przy walce na miecze powinienes znac. w sumie mozesz jedna noge podwinac i zawiesic aniola metr nad ziemia - wtedy mozesz rzut kamery bardziej z dolu zrobic zby byla widoczne sklepienie swiatyni - jakies malowidla michala aniola :)

- swiatynia - swiatynia ogolnie beznadziejna. :p jedyne co mi sie w pomysle podoba to te \"bluszcze\" wokol filarow. reszra do bani.. zmien ten dywan na jakis marmur lub jakies kafelki (tyle ze nia kladz ich wzdloz chodnika tylko tak na ukos pod katem 45st. ). wogole texturki rozciagniete i rozmazane wygladaja do bani. po lewej widac zalamania na \"bluszczu\". swiatynia powinna byc ciemniejsza, bardziej ponura. wogole przenies akcje na podloge a nie na jakis dziwny mostek (nad jakas przepascia? - nie kompunuje sie ze skrzydlatym aniolem) . no.. przenies to na ziemie, wstaw jakies swiatlo walace przez okna-witraze. wszystko musi byc ciemniejsze, sciany bardziej jednolite, z podobnego do siebie budulca (podkreslaj mury swiatlem i ksztaltem a nie roznymi texturkami), swiatlo nie biale a jakies cieplejsze bo scena jest okropnie chlodna (i przypadkiem nie mow ze tak mialo byc :> ). na powierzchni ziemi mozesz troche dymu dodac jkao unoszacy sie kurz.. nie bedzie tak widocznych katow i zakamarkow. jak bedziesz robil texturki to mixuj je troche z jakas \"brudna\" mapa. jakas rdza, sprochnialym drewnem sprawi ze nie bedzie takiej szpitalnej czystosci w scenie.

- buty! wala po galach strasznie! zrob lepiej jakies sandaly takie wiazane sznurkiem na ukos do wysokosci kolan. i na kolanach ewentualnie jakies delikatne ochraniacze. zrob moze cos w stylu tego jak jest na rekach. jest stylowe i delikatne a nie jak te olowiane kalosze..

- lewa strona sukienki (lewa dla aniolka) jest dziwnie przezroczysta. niech bedzie normalnie widoczna jak ta z prawej. aaa! kiecka powinna troche powiewac.. a ta lewa krotka czesc jest wlasnie po to zeby zaslaniala co trzeba ggy druga bedzie podwiewalo. (zeby anielskich majtek nie bylo widac :P )

no.. i to by bylo na tyle z glownych uwag. przyjzyj sie dokladne serra advocatowi i podpatrz na nim fagure, i styl noszenia aniolow :) . i jeszcze jedno.. skoro zrobiles az tyle to postaraj sie dokonczyc scene zeby nie bylo na odwal (jak to masz w zwyczaju..). zrob to co napisalem i scenka bedzie niezla.

 

pozdr

ivanu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ivanu nie przeginasz troche?

skoro tyle wiesz to zrob aniola odpowiadajacego twoim idealom anielskim:)

pare uwag moze i masz slusznych ale bez przesady.

 

nie chce sie wypowiadac za Matys\'a

ale skoro mial mniej wiecej taki koncept na postac aniola, model, kolor, ustawienie wiec taki zrobil.

jakby kazdy robil aniola pod katem twoich pogladow no to sorry ale ta bitwa nie miala by sensu

 

byl by to raczej wyscig na na przykladzie kto zrobi lepsza kulke z cylindra

 

ja tylko powiem ze sir_Bols ma racje, za bardzo zblurowane mi sie wydaje i spora strata jakosci obrazka.

 

pozatym swietna robota

 

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje jej :

 

-Jakiego popblasku calego ciala , albo skrzydel

-miednicy

-mlodosci w wygladzie

-plonacego miecza

-elastyki i ruchliwosci ( nic u niej nie dziala jak by zardzewiala)

-wlosów

Za duzo ma :

 

-ma chomikowaty wyraz twarzy

-niechlujny makijaz

 

 

Podoba mi sie scena w tle :D i jej stój :D

 

powodzenia stary :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh.. zio_mal.. wypisuje wszystko co mi do glowy przyjdzie i co mi sie nie podoba zeby Matysowi troche motywacji dac :p sprawa wyglada tak ze znamy sie z Matysem od lat, przez jakis okres wspolnie maxowalismy wiec zawsze z uwaga wysluchiwalismy swoich zastrzezen i pomyslow. tak tez sie staram mu cos ciekawego podsunac.. bo jak znam Matysa to i znam jego wade czyli to ze jak mu na poczatku niezle idzie to pozniej sie wkurzy i odwali jakas chale na koniec :p . a w koncy nie wazne jak sie zaczyna a wazne jak sie konczy :) .

a swoja droga podaje pomysly dotyczace jedynie stylistyki czy czegos co nie jest niewiadomo jaka szkola jazdy. to kwestia kilku godzin i wszystko zrobione. a ze wiem na czym sie mniej wiecej wzoruje i jaki ma gust jesli chodzi o anioly (bo robi aniola nie po raz pierwszy :p ) to staram sie ten jego pomysl jakos podkreslic, dodac my charakteru, jakis \"smaczkow\".. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

następny latający model ;] Troszkę nienaturalnie wygląda ale mi się nawet podoba, tylko zrób coś z twarzą, bo wygląda jakby miała się za chwilę rozpłakać. I może jestem dzisiaj niewyspany, ale co to jest tam po lewej stronie obrazka?? (rury??).

Poprzedni mi się bardziej podobał, posłuchaj lobo i poszperaj w antyku. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności