Jump to content
Sign in to follow this  
Matys

Anioł:Classic

Recommended Posts

Witam wszystkich.

Wiem ze jes juz pozno ale postanowilem wziac udzial w tej bitwie. Moje postac jest klasyczna anielica przed walka.

NIe jast to raczej orginalne ale moze bedzie ciekawe i moze czegos sie przy tym naucze. Niestety nie mam netu w chacie i tu jest problem bo raczej zadko bede updatowal stan moich prac za co z gory przepraszam.

Coś z jej oczętami nie tak oraz włosy...nie lepiej to zrobić Shag\'iem, ?? No i czy nie jest trochę zawysoka ??

Reszta ok

Powodzenia & Pozdr

hmm ona moim zdaniem w ogole bioder nie ma troche jakby \" zbyt meska sylwetke\" miala chyba ze koncept miles taki troche popracuj nad dlonmi

wdzianko swietne naprawde ceikawe troche w elfickim stylu ale bardzo bardzo mi sie podoba

@ Falcrum wloski to on texturka zrobi i zobaczysz jak fajnie bedzie :) tez texturka zwykle robie i fajnie wychodzi

Wiem wiem...to wszystko wpływ tych tysięcy wlosków na głowie Aki Ross z Final Fantasy...:P:D

Oczywiście ja tylko proponuję...każdy robi jak mu pasuje :)

Pozdr

Ami się podoba. Nawet bardzo. Nie wiem czemu większość forum lubuje się w Rubensowskich kształtach... Mniejsza z tym. Jak dla mnie to troszkę mieśnie brzucha mają zły kształt. Do poprawy obojczyk i stopy.

Chciałbym zobaczyć koncept.

no postac jakas dziwna wyglada jakby ktos ja rozciagal i naciagal , hm co tu wiecej powiedziec:) no i oczka dziwne jakies jak juz moi poprzednicy zdazyli zauwazyc:)

No tak chcialem zeby byla delikatna i smukla ala chyba mi nie wyszlo.Macie racie jest troche za szczupla poprawie to jak znajde troche czasu.Mysle ze jak sie poprawi biodra i talie to ze wzrostem nie bedzie trzeba walczyc. Siatke glowy zamieszcze przy okazji.Co do oczu to bede z nimi walczyl nakladajac tekstury, twarz nie bede zmienial. Dzieki za rady.

Dobra poprawilem na tyle na ile uwazalem za sluszne i narazie tak zostanie jak ja ustawie w koncowej pozie to powinno sie jakos ulozyc chyba ze sie myle to bede poprawial:) zalaczam taz siatke bo ktos o to prosil.

popracuj troche nad twarzą - uwydatnij powieki, spróbuj kąciki ust wsunąć do środka, na pewno będzie bardziej ludzko... jak by nie było, postać prezentuje się nieźle, a na oddalonych scenach wygląda na robote zawodowca ;)

narq

Mam problem i potrzebuje rady, chodzi o wlosy.Zrobilem taka szopke na jej dlowie bo nie chce uzywac zadnego pluginu tylko ladnie to wytekstorowac. No i za bardzo nie wiem jak, jesli ktos wie jak to zrobic na dosc dobrym poziomie i jest w stanie mi pomodz, to z gory byl bym wdzieczny. Kazda rada bedzie pomocna.

gites

sugestia :

zasłoń jej twarz chusteczką , lepiej wyjdzie tak jak mają w iraq

dorub jej wieksze biodra i takie tam

powodzenia

Matys popracuj z tą jej mordką, bo staro wygląda i nie współgra z ciałkiem :) wydaje mi sie ze to wina jej oczu 8)

bardzo fajne wdzianko :D

pozdro

Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy