Skocz do zawartości

Fotografia: MOTHMAN [Up. Kwiecien 2011]


MOTHMAN

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 250
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Napisano (edytowane)

Dziadek, dzieki.

Cieszy mnie ten komentarz bardzo, szczegolnie ze caly czas sie szarpie z kartonowymi pudelkami ktore zakladam na lampy... czasami trudno je (swiatlo) kotrolowac ale tutaj chyba wzglednie sie udalo.

 

Dzisiaj kolejne podejscie do sportu.

Zrobilem to zdjecie dla mojej przyjaciolki Simone - do jej profilu na FB przed (juz trzecim z kolei) tegorocznym triathlon'em - jest w takim stroju dlatego ze zawody odbywaja sie w wodach Tamizy...

 

Mam nadzieje ze tym razem trzyma "poziom"

 

70. Simone

dsc88232finalweb.jpg

 

Moth

Edytowane przez MOTHMAN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne, dużo się dzieje... ale tylko po środku :( Może właśnie ten poziom trochę tutaj przeszkadza i lepiej by było przechylić kadr i lekko go ścieśnić, tak żeby ręce koleżanki znajdywały się w rogach i żeby chociaż częściowo pozbyć się pustki wokół?

Jednak patrząc tylko na środek to moim zdaniem spokojnie nadawałby się do reklamy Speedo ;)

 

Pozdrawiam.

 

P.S. Chociaż z drugiej strony ta symetria ma coś w sobie...

Edytowane przez Loozack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Tak jak mowi Dziadek: "to nie koncert zyczen"

;-)

... ale ze ja takze zastanawialem sie czy nie obrocic zdjecia to wrzuce wersje pochylona.

 

Wiadomo ze mozna pochylyc bardziej lub mniej - to nie istotne - Loozack - pewnie masz racje ze ucieczka od symetrii podkresli dynamike.

 

Symetryczne ujecie bylo pierwotnym zalozeniem - wiec wykonalem to co planowalem ;-)

 

Ja juz tak mam, ze kiedy przygotuje koncept przed robieniem zdjec to dosc sztywno sie trzymam planu i dopiero kiedy mam 70-90% tego co zalozylem na starcie wtedy nastepuje czas kiedy mozemy kombinowac.

 

OK... wiec obrocone:

71.

dsc88232finalrotatedweb.jpg

Edytowane przez MOTHMAN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To była raczej delikatna sugestia a nie życzenie, gdybyś od razu napisał, że symetria była Twoim celem od samego początku to nic bym nawet nie mówił ;) Dynamika przy pochylonym kadrze rzeczywiście jest większa i zdjęcie teoretycznie wydaje się ciekawsze... no właśnie, teoretycznie, bo im dłużej patrzę na symetryczną wersję tym bardziej zaczyna mi się podobać, jakaś magia jest w tym ujęciu :)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super ujęcie, mnie osobiście bardziej podoba się to "symetryczne". Odbieram to jak odcięcie się od rzeczywistości, wyciszenie i trening, tylko trening. Pomimo bryzgającej wody chyba ten spokój mi się najbardziej podoba, na tym drugim tego nie ma.

Swoją drogą świetnie kropelki tworzą dokładny obrys sylwetki, jak jakaś aura ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....na opakowanie to za przeproszeniem "krzywe".... do oględania "proste".

żeby nikogo nie urazić... prezydent jest dla wszystkich.... artysta tylko dla myślących...:)).... i niech tak zostanie.

 

oglądałem ostatnio nagrodzone w Grand Press Photo 2010... http://wiadomosci.onet.pl/156354,21,0,pokaz.html

i jestem mocno zniesmaczony... szokowaniem na siłę, wykorzystywaniem bez zastanowienia a właściwe i "z chamskim wyborem" ludzkiej intymności, dobrze że główna nagroda to jakoś równoważy... jak widać jednak można.

Edytowane przez dziadek3D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Loopik - Dzieki

 

@ Dziadek

 

Szczerze mowiac to ja przestalem na te konkursy zwracac uwagi. Miedzy innymi dlatego ze to epatowanie nieszczesciem ma niestety dlugie tradycje w World Press Photo - tutaj zbior od 1955 (18+) http://www.lkr.pl/viewtopic.php?p=327357.

 

Wiec troche tez sie dziwie ze dopiero teraz Ciebie to zniesmacza. Przyznaje ze zdjecia z polskiego Grand Press sa czesto bardziej bezmyslne i beznamietne niz inne.

Niestety Jury samo nakrecilo taki a nie inny klimat. Teraz probujac ratowac sytuacje wydaje mi sie ze celowo kontrastuja wygrane zdjecie z pozostalymi w konkursie.

 

Facet ktory wygral tegoroczny GP pracuje dla NG wiec jest pewnie bardziej wrazliwy niz cala reszta intelektualnych nedzarzy ze spasionymi Nikon'ami (wlacznie ze mna). Pokazal ze mozna otworzyc oczy i rozejzec sie dookola siebie i pokazac to czego dostrzec wielu nie moze, a wielu nie chce.

 

Daltego musze przyznac ze przynajmniej to jedno zwycieskie zdjecie mnie bardzo cieszy bo 95% ludzi pewnie nawet nie kliknie aby zobaczyc pozostale lub zobaczy tylko to na okladce czasopisma za szyba w kiosku Ruch'u.

 

Rzadko zdarza sie obraz, ktory kazdy czyta po swojemu - tak jak zdjecie Platt'a

http://naturpixel.com/wp-content/uploads/01PLATT.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...przyznaję że wrzuciłem ten temat żeby podyskutować i rozruszać atmosferę...:))... Twój komentarz Pllattem jest bardzo trafiony, tylko po tym wszystkim co do mnie trafia z mediów... zaczynam się sam łapać na tym że takie zdjęcie działa na mnie jak montaż... bo przecież nie powinno się wydażyć.... ci wszyscy wpaniali mili i kolorowi ludzie o szlachetnych twarzach... z setek codziennych raklam... nagle w rzeczywistości dalej są idiotami z wykreowanym pustym wizerunku.... wirtualne zamiast otworzyć nowe możliwości... zamyka i ogranicza. Mówiac po prostu totalne pranie mózgów i to młodych i podatnych... troche sie boję...!!!. Natomiast czysta natura ta która nas otacza to też totalna rzeźnia, wszystko wszystko zeżera wiec dlaczego nie przyjmować to jako normalność...???. Może powiedzieć sobie też będę twardy trzeba przeżyć... też odgryzę komuś głowę...:)).... największym z największych Nikonów i pokażę co potrafię... bo tylko wtedy będę mógł kupić sobie jeszce wiekszego.

Wiem że to wszystko nie jest takie proste.... ale pogadać o tym warto bo tylko wtedy tworzą się własne wartości a nie działają tylko te z narzuconej tresury.... historycznie to działało myślę że itym razem zadziała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie nagradzanych zdjęć, to ja osobiście odnoszę wrażenie, że w tym panuje taki problem jak w większości twórczych dziedzin. To co brzydkie, brudne i co najważniejsze okrutnie smutne to prawdziwa sztuka, a to co ładne, zabawne i pogodne to kicz. Przykładami mogą być zdjęcia osób z naszego forum, nie muszą być smutne i zgniłe, żeby niosły za sobą artystyczną kreację.

Poza tym to jeszcze jedno w wygranych zdjęciach jest niedorzeczne moim zdaniem, otóż często zdarza się, że bardziej ujmuje historia z podpisu zdjęcia niż samo zdjęcie, rozumiem, że treść jest szalenie istotna, ale chyba nie powinno być tak, że wygrywa historia, a nie zdjęcie. Tak było np. w zeszłorocznym konkursie NG: http://www.national-geographic.pl/foto/fotografia/grand-prix-jakub-kaminski-salary-man/

Nie śmiem krytykować, że zdjęcia te są brzydkie lub złe, ale na Gran Prix moim zdaniem nie zasługują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie racje z tym ze te spirale watpliwej estetyki w zdjeciach, wydarzeniach itp nakrecaja media... ludzie sie przyzwyczaja do "krwi" przy obiedzie i z czasem zeby zwracac uwage kamery i aparaty wchodza w tak intymne strefy ze sie w glowie nie miesci...

 

... miedzy innymi dlatego nie mam od siedmiu lat telewizora w domu. Czlowiek jest spokojniejszy kiedy nie jest codziennie straszony o 19:30 ;-) ...

 

Co do wyrokow jury wszystkich konkursow foto i innych to nie ma sensu z nimi dyskutowac - przecierz to jednak subiektywna ocena...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak a propos konkursów to się podepnę pod temat żeby nie robić nowego wątku (mam nadzieję mothman ze nie masz nic przeciwko ;) )

Jutro, to jest w sobotę 15 maja o 20.00 w Galerii Jabłkowskich odbędzie się wernisaż wystawy projektu fotomiastikon.pl. Można będzie obejrzeć tam dwie moje fotografie w dużym formacie :). Zapraszam wszystkich forumowiczów z Warszawy i okolic :).

To koniec mojego chwalenia się :)

Co do GPP to panowie Tomaszewski, (szczególnie) Gudzowaty i Bielatowicz pokazali jak powinno się robić w PL zdjęcia prasowe. Dziwię się że reportaż Krystiana Bielatowicza o pasterzach nie załapał się jako reportaż tylko jako pojedyncze zdjęcie, szkoda.

Nie bardzo wiem co w tym zestawieniu robią reportaże z wyborów i z przejścia ślimaka przez chodnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Dzis cos troche innego…

 

Dosc przypadkowo ale przyjemnie zlozylo sie ze otrzymalem akredytacje na dwa mecze finalowe Waterpolo turnieju LEN Euro League Final Four 2010 w Neapolu.

 

Obrazowo wyjasnie – jest to odpowiednik finalu pilkarskiej ligi mistrzow UEFA, a wiec rozgrywki klubowe. (nie musze dodawac ze wolalbym poleciec do Madrytu w sobote ;-)

 

Po dwoch finalach zloty medal zdobyli gospodarze:

 

1. A.S.D. PRO RECCO (Wlochy)

2. VK PRIMORAC (Czarnogora)

3. WPC PARTIZAN RAIFFEISEN (Serbia)

 

4. JUG CROATIA OSIGURANJE (Chorwacja)

 

Na marginesie - nie lecialem do Neapolu aby zrobic zdjecia – sprawdzalem tam jak zorganizowany jest turniej i jak sobie z nim poradzili Wlosi i jak przygotowali arene.

 

... ale propozycja byla nie do odrzucenia wiec zszedlem z trybuny aby przez chwile „pstryknac” kilka klatek.

 

Musze przyznac ze to bardzo ciekawe doswiadczenie – nigdy nie robilem zdjec jakichkolwiek rozgrywek... a tym bardziej w wodzie.

Trudno sie „ostrzy”, zawodnikow prawie nie widac do momentu kiedy nie zaatakuja – a ja na Waterpolo prawie sie nie znam – tym bardziej nie wiedzialem na kim sie skupic lub gdzie „pojdzie” akcja...

 

Kilka zdjec bez specjalnego porzadku:

 

72.

dsc9491finalweb.jpg

.

.

73.

dsc9980finalweb.jpg

.

.

74.

dsc0008finalweb.jpg

.

.

75.

dsc0084finalweb.jpg

.

.

76.

dsc0051finalweb.jpg

.

.

77.

dsc0399finalweb.jpg

.

.

78.

dsc0278finalweb.jpg

.

.

79.

dsc9834finalweb.jpg

.

.

80.

dsc0045finalweb.jpg

.

.

81.

dsc9649finalweb.jpg

.

.

82.

dsc0373finalweb.jpg

.

.

83.

dsc9573finalweb.jpg

.

.

84.

dsc9809finalweb.jpg

.

.

85.

dsc9810finalweb.jpg

.

.

86.

dsc9515finalweb.jpg

.

.

87.

dsc9842finalweb.jpg

.

.

88.

75094178.jpg

 

Atmosfera jak na meczu pilki noznej – glownie za sprawa kibicow z Czarnogory – ktorzy zaczeli obrazac Wlochow juz na 45 minut przed finalem – potem bylo jeszcze lepiej ;-)

 

Na drugi dzien stalem na strefie bezclowej w kolejce po Limoncello razem z trenerem Chorwatow – Fatovic’em jak na kolesia ktory przegral brazowy medal po karnych to mial niezly humor...

 

Moze wrzuce jeszcze kilka zdjec...

 

Tymczasem.

Moth

Edytowane przez MOTHMAN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo trudne zadanie... sport bardzo dynamiczny i brutalny, ale kopanie, podtapianie i ściąganie majtek odbywa się zwykle pod wodą.... jak dla mnie zdjęcia troche za bardzo wyprane z kontrastów... nie podkreślają dynamiki zawiodników i wody, tak jak to było w Twoim poprzednim zdjęciu pływaka ...:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za komentarze,

 

Co do kontrastu to wyglada na to ze musze skalibrowac laptopa...

 

@ Dziadek - no to jest roznica miedzy srodowiskiem kiedy mozesz sam sobie wlaczyc lub wlaczyc dane swiatlo, a srodowiskiem gdzie na calaj dlugosci basenu jest tej samej wielkosci swietlik w dachu plus cala masa rzedow sztucznego swiatla z kazdej strony... sila rzeczy jest dosc plasko i rowno oswietlone... a balans bieli wariuje ;-)

 

Nawiasem mowiac - kiedy pytalem organizatorow czy ze wzgledu na transmisje HDTV preferowaliby rozwiazanie z zaciemnionymi trybunami i dramatycznie oswietlonym basenem. Odpowiedzieli za najbardziej by sie obawiali o bezpieczenstwo na trybunach i w razie bojki itp ochrona nie widzialaby kogo zatrzymywac... troche mi to otworzylo oczy.

 

@Ex3 Jezeli chodzi o akredytacje, to "przypadek" polegal na tym ze miedzy innymi projektujemy w biurze arene Waterpolo na olimpiade w Londynie 2012. Budzet choc bardzo skromny w porownaniu z Aquatic Centre Zahy H. jednak pozwolil na takie "delegacje" ;-]

 

Ja tylko prosilem zeby ochrona mnie nie zatrzymala kiedy bede wnosil aparat troche wiekszy niz kompakt... natomiast na miejscu okazalo sie ze dostalem pelna akredytacje VIP+PRESS... zalapalem sie tez na bankiet z "grubasami" ze zwiazkow sportowych i takie klimaty ;-)

 

@ ola-f ha! wiedzialem ze te maja szanse sie spodobac z punktu widzenia komercyjnego ;-) ... sporo miejsca na tekst ;-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOTHMAN

....mnie chodziło o to czy z zamierzenia postanowiłeś w to oświetlenia nie ingerować w edytorze.... jeżeli tak to nie ma sprawy, nie bedę tu tego zamieszczał z szcunku dla twórcy, ale spróbowałem z dwoma Twoimi jpg-ami, i można sporo wyciagnąć, a to przecież nie raw-y.

Moze jestem mocno niedzisiejszy, ale kiedyś w ciemni robiło sie wszystko aby oddać atmosterę i temperament ujecia, a teraz jak można, widzę taką tendencję żeby nie ingerować... przewrotność rzecz ludzka...:)).

Teraz tu niktórzy zostawiają nierówną ramkę z klatki zeby podkreślić że to było z analoga czyli taki zanaczek, że to już z samej zasady jest lepsze... dlaczego zawsze musi być tak powążnie i na serjo jak jest tylko śmiesznie....:))).... rozumiem taka męska przepychanka na zabawki...:)).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadek3D

Teraz rozumiem o co chodzi.

To prawda ze mozna podciagnac kazde zdjecie - i jezeli jakies wybiore do portfolio to je pewnie pognebie w PS'ie ;-]

 

Rzadko z 'darmowej' sesji obrabiam wiecej niz 5 zdjec... a tutaj tym bardziej nie chcialem sie bawic, wiec wybranych 20 potrakowalem batch'owaniem na levelach no i czasem crop - nie mam niestety czasu aby podciagac kazde indywidualnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mothman - jakbyś zostawił z tej serii pierwsze powiedzmy 8 zdjęć i pokazał je w innej kolejności byłby dobry reportaż.

Dziadku- Jeśli chcesz porozmawiać o moich zdjęciach to zapraszam do mojego wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mothman, dokladnie odczytales moje intencje. komercyjnie sa bardzo akuratne czy tez wartościowe. Sprzedajesz je w ogole? Mowie o tych nie na zamowienie ale co lepszych robionych reportażowo-prywatnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Ola-f, niestety niczego aktualnie nie sprzedaje - nie zebym nie chcial.

Jezeli ktos by sie zainteresowal to chetnie przekaze prawa do publikacji w dobre rece ;-)

 

Ostatnio terminy gonia wiec poswiecam sie pracy z ktorej place rachunki ;-) wiec nawet jezeli robilbym niezle zdjecia to sa one praktycznie "nie znajdowalne" po za kontem na Flickr nigdzie ich nie ma, a i wiekszosc nawet tam nie posiada tag'ow.

 

Sugerujesz ze powinienem usmiechnac sie do Getty? :-) poczytam w weekend na czym polega romans z nimi, moze jakies zdjecie im sie spodoba i wpadnie pare zl na softbox.

 

Dzieki

 

Edit1 - wszystkie zdjecia z tego watku byly robione 'pro bono' na zasadzie TFP i z 'Model Release Form'

 

Edit2 - nawet jakis czas temu zaczalem sklejac strone www - tak dlugo ja skladalem ze sie przeterminowala i zaczyna byc retro ;-) moze uruchomie w ramach ekshibicjonizmu - ale tylko jak znajde jakas szumna nazwe.

Edytowane przez MOTHMAN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie mozesz wepchnac na stocki zdjecia. prowizje male ale np. ja mam kilkaset $ gdzies na turbosqiudzie za chyba modele 3d albo tekstury. Teraz prywatnie przymierzam sie do wystawienia calego mojego stocku ilustracji komercyjnych, bo przez lata robiłem ręcznie wszystko.

 

Tak w ogole probowalem mojego klienta ostatnio namowic na wykonanie widgetu do gieldy zdjec - wrzuca sie fotke i agencje/gazety ją widzą na żywo i bidują. Ale pomysl upadl - a widzialem juz taka fajna gielde jak gielda tulipanow w Amsterdamie ale na pulpicie ;)

 

Anyway mozesz sie zachaczyc w jakiejs agencji foto lub wlasnie podpychac na stocki ew. wyrobic sobie bazę z redaktorami gazet i internetowcyh magazynow. My teraz robimy serwis gdzie fotograficy beda mogli do kalendarza podpinac swoja obecnosc w roznych miejscach co moze ulatwi kontakt komercyjny z agencjami foto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy pomysl z tym kalendarzem.

Mam wrazenie ze cos w rodzaju takiej gieldy ostatnio sie pojawilo z dopiskiem .pl w adresie, musialbym poszukac.

 

Rzucilem okiem na getty - o ile sie nie myle to maja wylacznosc - jezeli wrzucisz tam zdjecia, nie mozesz ich sprzedawac gdzie indziej. crap :-)

 

Jezeli chodzi o "wyjscie" do ludzi to musze przyznac ze chodzi mi to po glowie, ale juz tak mam, ze nie lubie partyzantki. Poczekam do momentu az skompletuje sprzet i doswiadczenie ktore uwazam za minimum do podjecia zlecen "sredniej" wielkosci.

 

Wtedy powalczymy - nie ukrywam ze zawsze lubilem robic "boki"

A ze rachunki placa sie z pracy u "Pana" to nie mam cisnienia i spokojnie robie swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Ostatnio Dziadek3D wspominal ze rozpraszam sie i odchodze od glownego tematu mojego watku ;-) wiec postanowilem Wam to wynagrodzic.

 

Przylecialem na pare dni do Warszawy, zeby sie uczyc i zrobic kilka mam nadzieje ze przyzwoitej jakosci zdjec ;-)

 

Jestem wykonczony po dlugiej sesji ale postanowilem jedno obrobic i wrzucic jako TEASER ;-)

… za jakis czas wiecej.

 

Poznajcie dzisiaj Marte.

Na forum mamy jednego Swierszcza ale jezeli sa tu inni amatorzy swierszczykow to Marte juz mogli poznac jako PLAYMATE Roku 2008 PLAYBOY Polska

 

Marta:

dsc01495jrw8bitcropweb.jpg

 

Edit: Troche mi przeszkadzalo ze jest taka czarna dziura w poscie zamiast zdjecia, wiec mam nadzieje ze taki crop nie bedzie usuniety przez administratora.

Przepraszam nie przeczytalem wszystkich warunkow postowania zdjec ;-)

 

Dajcie znac co sadzicie...

 

Pozdrawiam Moth

Edytowane przez MOTHMAN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od ramion w górę panuje jakby inny styl niż od ramion w dół.

bo nie ma korygowanych cycków i wyszło tak jak w rzeczywistosci wiec sie odcina od makijażu na twarzy. Przyjemne zdjęcie, fajne światło, ale mi osobiscie brakuje postprodukcji na dole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;-) hej Panowie,

 

Ola-f jak zwykle wie co w trawie piszczy... jest tak jak mowi, na piersiach praktycznie nie ma postprodukcji ;-) czyli jest jak jest, a nie jak powinno ;-)

 

Wyedutuje w niedalekiej przyszlosci - a zeby nie razilo moge scropowac powyzej piersi i bedzie git ;-]

Edytowane przez MOTHMAN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę mi przeszkadza ostre światło na podbródku i lewej piersi... rozbija kompozycję.

ponadto mam wrażenie że fotografowałeś piersi, a nie całość....:))... każda pierś jest z innej bajki, a zwiotczała brodawka na bliższej jest w tej perspektywie... niesmaczna...:))

mam wrażenie że stanąłeś w niewłaściwym miejscu.... wiem też ze to jest trudne zadanie... golizna jest bardzo trudna do przekazania...:))... powodzenia....!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziadek,

 

:-) jezeli chodzi o cale zamieszanie to w tej sesji nie chodzilo za bardzo o twarz ;-) ale i golizna nie byla tez glownym tematem - tak jak napisalem to tylko taki teaser z mojej strony.

 

Wrzucilem to bo portret szybko moglem obrobic, a chcialem cos pokazac prawie prosto z "pieca" jeszcze kiedy nie zeszlo ze mnie cisnienie ;-)

 

Jutro odsypiam, a w sobote kolejna sesja - wiec postprodukcja dopiero po powrocie do Londynu.

Wybaczcie wiec ze wrzucam polprodukty ale mam nadzieje ze niedlugo pokaze finalowy material i wszystko bedzie jasne.

 

Dobrej nocy

Moth

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego rodzaju stresu raczej u mnie nie bylo ;-), a tym bardziej nie wystepowal u tej Pani - to profesjonalistka, nawiasem mowiac pierwsza profesjonalistka z ktora pracowalem.

 

Ja martwilem sie tylko o to abysmy wyrobili sie z cala koncepcja w wyznaczonym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Tak jak napisalem wczesniej - w Warszawie jestem po to aby sie uczyc - wiecej zdradze pozniej ;-)

 

Zeby zrobic sesje z profesjonalna modelka i calym zespolem...

... trzeba za ich czas i wiedze odpowiednio zaplacic... :-)

Edytowane przez MOTHMAN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Na forum zdarza sie czasem ze tematy ze speedpainting'u trafiaja na warsztat 3D…

 

Moj rozbrat z Max'em trwa juz tyle ze nabralem niesmialosci do tego tematu ;-) wiec nie bede sie z nim szarpal… wiec postanowilem zrobic kilka kompozytow i pouprawiac troche fotograficznej herezji w klimatach photo'choppingu...

 

 

Wracajac do sedna...

 

Bartek [Voody] zgodzil sie (za co jescze raz dzieki serdeczne!!) abym wykozystal jego koncepcje i wymieszal z materialem z sesji...

 

Tutaj link do oryginalnego pomyslu: "Colossus"

http://www.max3d.pl/forum/showpost.php?p=709714&postcount=38

 

a tu link do mojej wersji ...

UWAGA: +18 [cenzura nie pozwala mi wklejac w formie pelnego obrazka ;-)]

"The Crystal Keeper"

http://farm5.static.flickr.com/4079/4761316909_6d804df9ab_b.jpg

.

max800copy.jpg

 

Pozdrawiam

Moth

Edytowane przez MOTHMAN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się nie podoba. Oryginalny koncept przemawiał do mnie bo był tajemniczy, teraz to futro wszystko popsuło, poza tym kobieta patrzy zupełnie gdzieś... ale nie na potwora, gdyby była tyłem było by wiarygodniej (tak zresztą jest na koncepcie). Fakt, że kobieta, aż "wyłazi" (jak dla mnie się nie komponuje) z tego obrazka pominę, bo może tak miało być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności