Skocz do zawartości

Pokój przechodni


wooky73

Rekomendowane odpowiedzi

Na zdjeciach widac stan przed jakimikolwiek robotami, we wczesniejszych planach miały być drzwi półokrągłe z małymi okienkami przy tych kolumienkach stolarz zrobił po swojemu wywalił nie funkcjonalne okienka, miał byc tez kominek ale własciciele zmienili swój pomysł na to pomieszczenie projekt wrócił do mnie. Jestem ciekaw co wy na taki plan jaki teraz powstał(klientowi sie spodobał!!!) jastrzbie04hq.jpgjastrzbie05hq.jpg

Edytowane przez wooky73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

sadze ze przyczyna tkwi gdzie indziej gdy podłoga była zrobiona jednym planem z materiałem co nie wygladało cudownie renderowało sie w niecałe 30min, a ze teraz podłoga jest z odzielnych płytek i wstawek to natychmiast render wywalil do góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Podloga sklada sie z 405 obiektów i to prawda że disp sie liczy dłużej sporo dlużej, przeinstalowalem vray i czas odrobinę spadł;)A wogole po przeinstalowaniu vraya zrobilo sie cos dziwnego do tej pory procek jak liczył scenkę to działał na 100% teraz spadło do 35% mam Phenom II X4 965 Black Edition czy tak powinno być wydawało mi sie ze przy 100 powinien robić szybciej.

Edytowane przez wooky73
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności