Skocz do zawartości

Wnętrze : Kuchnia


gonnog

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio mam mało czasu, ale coś popoprawiałem. Troszeczkę rozjaśniłem w gimpie.

Znacie może jakieś tutoriale do postprodukcji z użyciem Render Elements?? Oddzielnych renderów dla GI i tak dalej?kuchbia122.jpg

Edytowane przez gonnog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

z rzeczy które mi się nie podobaja:

widok za oknem, niebo w klimacie równikowym;

boazeria;

szafli kuchenne chyba za duzo odstaja;

framuga świeci;

 

z rzeczy ktore sie podobaja:

kafle i blat :-) ładnie zrobione

obrus

 

powinieneś trochę osłabić ustawienia światła albo glosów albo coś.. bo wychodzą ci kropki tuż pod doniczką na blacie. materiał zlewu do wymiany.. za duzo "mrówek",

dodaj jakis materiał na halogeny bo masz czarne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cośtam poprawiłem. Jakieś uwagi??

Czy przy obliczonym i zapisanym GI mozna zmieniać natężenie świateł?? Wszystko bedzie ok czy trzeba jeszcze raz obliczać GI? No i przydałby się porządby tuorial do PS-a pod wizualizacje.

Nie udało mi się ogarnąć świecącej framugi, ale może cos jeszcze z tym zrobię.

 

kuchbia14.jpg

Edytowane przez gonnog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm brzmi sensownie :P

Jakieś rady co do "szarzenia" ścian?

Chcesz poszarzyć ściany czy wybielić? Okno stałe (nie widzę klamki) w kuchni to chyba nie jest trafne rozwiązanie. Ościeżnica wydaje się za cienka. Najlepiej wyszła kuchenka, chociaż kolorystycznie gryzie się z resztą mebli. Ogólnie coraz lepiej to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ograniczony czas z powodu triala i taka ladna kuchnia. Gratuluję takiej szybkości. Na moim miejscu to by mnie szlag trafił :D

 

Scenka mi się bardzo podoba, ale ta czerwona donica pod oknem, ta z dziwnym niebieskozielonym kwiaciorem nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem żeby były troszeczkę bielsze. A ściany to tak po prostu dałem jakieś tam grubości na nic nie patrzyłem i w sumie zapomniałem o tym. Można by ją poszerzyć.

 

Co do triala to miałem pretekst do wyczyszczenia kompa i poszła reinstalka windy a co za ty idzie i maxa :P

Do żadnych podstępnych celów programu nie używam więc mam nadzieję że się Autodesk nie obrazi ;P

Donica racja mizerna a kwiatek to jakiś czosnek z maxowych roślinek. Może wymodeluję jakiś własny? byłoby to dość ciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem firanki w oknie. Materiał nie mój, ale jakiś sklecę, na razie mi nie wychodzi. No i walnąłem sobie takie coś , raczej nie do tej sceny.

Wciąż szukam tutoriali które pomogą mi w poprawieniu renderów w programie graficznym. Może ma ktoś coś fajnego?

 

firanka1.jpg

komoda2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za link, widziałem to już wcześniej ale nie przewinąłem na koniec, żeby zobaczyć że był upload :P. Renderek i pierwsze zmagania z postprodukcją (narazie w gimpie, ale widzę że jest to program bliźniaczo podobny do PS-a). Już troszkę mnie męczy ta scena, wypadałoby ją skończyć i zając się czymś nowym.

Wszelkie porady jak zawsze mile widziane

 

kuchbia15.jpg

 

 

kuchbia152.jpg

Edytowane przez gonnog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności