Skocz do zawartości

komiksowe szkice


hokusai

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 48
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

uuuu dużo stuffu zamieściłeś .... i dobrze; prace mi się podobają - masz fantazję synku :>

facet z fają najlepszy, ale nie wiem kto to jest (czasław miłosz?)

 

keep working ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh ... coz ani jeden ani drugi nie powalil mnie na kolana ... bo ja filmowy chlopak jezdem ;P

...a wracajac do szkicow sa na poziomie...ciachaj dalej chlopie

pozdrawiam

... taa jest sly, dokladnie...

... dzudzu ...milosz ten od romansow?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby się nam rodził drugi Shirow Masamune? (To ten od Ghost in the shell). Tamten to dopiero masochista jak ktoś widział Ghost in the shell: Man Machine Interface (chodzi mi o mange of course).

 

Hokusai rządzisz z tymi scalakami :], a Tolkiena to poznałem po pierwszej ujrzanej kresce ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do Shirow to dorobil sie calkiem pokaznego skladu masochistow...ktory pokazal swoje oblicze w angielskiej(europejsko-amerykanskiej, w tym przedruk polski) wersji ghosta...wiec kolo nie do konca osamotniony w swoim zboczeniu:D to samo z kolesiem od akiry

pozdrowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze tak, dla odmiany, podczas nastepnego ataku tworczego, wymyslisz sobie orginalna ksywke? Tych co maja o tym jakiekolwiek pojecie, mimo twego niewatpliwego talentu, moze to nieco draznic i wydawac sie w nieco zlym guscie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz, doskonaly wybor (choc wykonywanie drzeworytow moze Ci w dzisiejszych czasach sprawic nieco problemow ;) ). Zycze jak najbardziej powodzenia. Chodzi mi o to ze niektore prace podpisujesz juz jako hokusai. Czy nie wolalbys aby Twe prace byly sygnowane Twym niepowtarzalnym logiem, ksywka? Wydaje mi sie za masz talent i nie musisz absolutnie sie pod nikogo podszywac.

Poydrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności