Skocz do zawartości

Architektura wnętrz - salon & kuchnia


jahred6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hello, te wizki nie są odpicowane technicznie na max, dlatego dałem ten projekt tutaj, nie do finisha. Każda wizka robiła się średnio 25 minut, zależało mi na czasie. Simple_man u mnie żadnych plam nie ma.

Skubaniec dzięki. 3d_operator dzięki stary, jeszcze szału nie ma ale staram się szkolić - wizki to tylko "poboczna zajawka" ! Do halogenów stosuję IES'y i przeważnie jest to IES z evrowego tutka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie nie podoba tylko jedno: bałagan przy kąciku kominkowo - telewizyjnym. Nieładne przejście materiału kominka w półki plus wiszące szafki i tło za telewizorem. Wszystko jakby z nieco innej bajki. Dużo się dzieje ale niekoniecznie ciekawie.

 

Ech... białe Eams'y....uwielbiam te krzesełka :) Ciekawe czy inwestor je sobie rzeczywiście wstawi do jadalni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest pewna firma z Polski co oferuje między innymi takie Eames'y w bardzo przyzwoitej cenie. Sam siedziałem na tych "inspirowanych modelach", są świetnie. Jak ktoś nie ma parcia :) na oryginał , to nie ma różnicy. Co do Twoich uwag, bałaganik - zdarza mi się lekko przesadzić z dodatkami. Co do przejścia materiału - teraz zauważyłem że tamta ściana za tv powinna być w ciemnym brązie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest pewna firma z Polski co oferuje między innymi takie Eames'y w bardzo przyzwoitej cenie. Sam siedziałem na tych "inspirowanych modelach", są świetnie. Jak ktoś nie ma parcia :) na oryginał , to nie ma różnicy.

 

Hmm....Chyba nie mógłbym wstawić podróbek.

 

Skądinąd oryginały nie są tak drogie, żeby sobie nie móc na nie pozwolić. Zawsze można wytargować jakiś rabat...

 

Niedawno wstawiliśmy do projektowanego wnętrza 6 oryginalnych Barcelon...za te była ładna fakturka ;)

 

 

Zawsze można kupić od Chińczyków ;) mają ogromny wybór.

 

Ok, przekażę znajomym żeby obchodzili twoją pracownię szerokim łukiem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1084 to co wstawiasz z założenia nigdy nie jest meblem inspirowanym czy podróbką, to co klient kupi zależy od jego kieszeni i chęci. Ja jedynie mogę mu odradzać lub doradzać - to jest jasne i prawie zawsze tak jest :) Niektórzy mają b. dużo pieniędzy i nie mają żadnych problemów, inni ciułają i od rana do wieczora siedzą na necie szukając najtańszych ofert - niestety. Te Eames'y o których pisałem, że siedziałem na nich itd. są po 400 zł za sztukę - jakościowo bardzo fajne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie możnaby cos z tego jeszcze wycisnąć bo matowo/smutno miejscami wygląda. Ale ogólnie podobaja mi się twoje wizki. 25 min samo renderowanie a nad całą scenką ile siedzisz (modele robisz sam czy z bibliotek)? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adam_m dzięki! Jeśli chodzi o meble to większość moje, eames'y są z jakiejś stronki, lampy i zieleń evrów. Jak rozrysuje sobie wszystko w cadzie, taki salon z kuchnią robię w dzień , do dwóch. Ostatnio skupiam się na robieniu tekstur i materiałów, bo w tym temacie jeszcze nie czuje się najpewniej. Modelowanie każdego elementu wyposażenia czasami by się po prostu nie opłacało (w mojej branży), bo nie ukrywam że nie jestem mistrzem modelingu (to też przede mną)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o meble to większość moje, eames'y są z jakiejś stronki, lampy i zieleń evrów. Jak rozrysuje sobie wszystko w cadzie, taki salon z kuchnią robię w dzień , do dwóch. Ostatnio skupiam się na robieniu tekstur i materiałów, bo w tym temacie jeszcze nie czuje się najpewniej. Modelowanie każdego elementu wyposażenia czasami by się po prostu nie opłacało (w mojej branży), bo nie ukrywam że nie jestem mistrzem modelingu (to też przede mną)

 

Troche rozmyje, ale normalnie jakbym sam siebie czytal :). Z tym, ze u mnie wizki to tylko dodatek do pracy i raczej pasja. Jeszcze ogromnie duzo pracy przede mna, ale checi sa, nikt mnie nie zmusza i robie co mam robic w swoim tempie :).

 

ps. Kolejne rozmycie... Po licznych problemach i perturbacjach udalo sie zamknac pewien etap w zyciu i moge sie wreszcie tytulowac mgr inż. wiec sie chwale :P:P:P.

 

pozdro dla wszystkich i czas opijac :].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super kolorki, podoba mi sie bardzo. jest gdzieś tutek co do zasłon i przenikania światła przez nie? nigdy nie udaje mi sie osiagnac wlasciwego efektu przejscia światła. jakies rady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności