Skocz do zawartości

Mój Wacom skrzypi...


Shine_lobo

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiecie to? Skrzypi!

Podczas pracy, intuos 3 zaczął wydawać skrzypiące, piskliwe dźwięki doprowadzające mnie do szału. Nie zagłuszy tego żadna muzyka ani słuchawki gdyż pod ręką czuję wibracje skrzypiącej, przeźroczystej warstwy pleksi, która go pokrywa. Skrzypi, skrzypi pod moim dotknięciem z prawej strony, czasem z lewej, śrubokręt brałem dokręcałem, upycham karteczki między panel a pleksi, kituje, wciskam - NIC.

Jak franca stepowa, zaraz, lis farbowany nie przestanie to przysięgam jakem grafik na Świętą Typografię i Prerafaelitów zejdę do garażu po piankę montażową i zaleje łajze!!!

 

 

 

:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

moj tez, mam 2 i oba skrzypią (A4). Rozkręcić, wkleić kawałek izolacji albo innego szajstwa które przyamortyzuje tarcie i cześć pieśni ;) Skrzypi płyta z elektroniką o boczną krawędz a nie górna część obudowy o dolną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Graphire4 i ... zabiles mi klina. Faktycznie nie da sie chyba zmienic a dalbym glowe ze mialem w pudelku koncowki... Niestety zona kiedys robila generalne porzadki i do dzis wiele ofiar uznanych jest za zaginione,,,

Ale to w zasadzie lepiej - bedzie pretekst zeby sie na intuosa przesiasc wczesniej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności