Skocz do zawartości

Minibitwa 24: AEC MKII


Chris

Rekomendowane odpowiedzi

Głosowałem na "tak" więc słowa dotrzymuje :)

Zgodnie z regulaminem pokazuje procesy powstawania modelu ^^

 

aec.gif

 

I 2 renderki z siatką:

 

render1.jpg

render2.jpg

 

999 tris :)

 

Pozdro

Edytowane przez Chris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzieki za mile opinie :)

Bruneq -> szczerze to moim zdaniem ciezko mowic w wypadku minibitwy o terminach.. To chyba pierwsza z tak sztywnym. Wiadomo, ze pracy kazdy mial na 2-4 wieczory.. Problem w tym, ze naprawde ciężko było znaleźć wolny wieczór do czasu upływu terminu.. np. teksture mogłem zacząć dopiero wczoraj.. Wydawało mi sie, że to zabawa, w której im więcej uczestników tym lepiej.. No cóż, może na następnej minibitwie zdążę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bruneq ->

Zupełnie z dystansem - wątpie, by ktokolwiek po wstawieniu miniaturki z napisem "koniec" picowałby dalej swój model, nawet jeśli miałby dodatkowy tydzień..

Owszem, ipada nie przegrałem, ale to może być też mój argument, prawda? :) Bo jeśli to tylko zabawa to skąd takie poważne podejście do tematu? :)

Szczerze poświęciłem mało czasu na model, nie miałem możliwości go dopieścić. Dokładniej jeden wieczór na model, 3 h wczoraj wieczorkiem i 3 dziś w pracy na teksturę. Zdążyłem przed założeniem sondy. W jaki sposób włączenie mnie do zabawy miałoby stawiać mnie na bardziej dogodnej pozycji niż resztę?

 

Sar ->

Chętnie, ale póki co ciężko podejmować mi takie wyzwania - cholercia naprawdę cierpię ostatnio na chroniczny brak czasu :P Myślę, że możemy się zmierzyć w następnej minibitwie :) Podołam! Choćbym miał zrezygnować ze snu! :D

 

No nic, to do następnej minibitwy :) Ale jestem za 3 tygodniami :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model naprawde wyszedl fajny - szczegolnie teksturka.

Co do waszej dyskusji to na moje Bruneq ma racje - ustalilismy date zakończenia bitwy i tego trzeba sie trzymac.

Z Crisem tez się zgodzę że następna trzeba zrobić 3 tygodniową i z większymi limitami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności