Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Renault Megane II (niedlugo koniec)


xMark

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nie za szybko bierzesz sie za kolejny samochod??:) jeszcze bmki nie skonczyles :) a juz kolejny robish :) ... :) chce ktorys zobaczyc zrobiony :> w pelni:) pozatym nowa meganka jest pikna bardzo mi sie podoba czekam na twoj model zobaczymy jak ci pojdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Predator moze to i szybko ale musze odpoczac od bmw bo mi sie znudzila, pozniej do niej napewno wroce.

Kryhas felgi poprawie albo zrobie nowe jakies ladniejsze :D

Saczek_XTRM oto siatka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeh takie moze kiedys wroce do modelu ktory zaczolem i nie skonczylem :).

 

no dobra z tego powodu ze tez juz zabieram sie niedlugo za megane tyle ze CC to tak :

-co to bedzie za wyzutnia rakiet na zderzaku :).

-maska na lączeniu ma takie no nie dokonca kanta ale cos takiego co sie wznosi tak ladnie do góry .

- no dalej maska na bokach gdzie przechodzi w blotnik są takie wglabienia wiec maska nie jest idealnie gladka w orginale oczywiscie.

- zderzak mma takie fajne kanciki przechodzące od blotnika przez lampe po sam dol zderzaka .

ta czesc lącząca maske ze zderzakie mtaki niby grill na górze calkowicie inaczej sie łączy.

 

ps. nie wiem jaką wersje robisz ale sugeruje sie zdjeciami z 2003 r........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom to ogolnie do poprawki jeszcze idzie :D to swiatelko poprawie

bzyku nie bardzo wiem o co ci chodzi z tym

\"no dalej maska na bokach gdzie przechodzi w blotnik są takie wglabienia wiec maska nie jest idealnie gladka w orginale oczywiscie. \"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze

Bzykowi może chodzi że Meganka miejscami powinna byś bardziej kanciasta bo ja tam nie widze nierówności na masce.

Przybyła ci konkurencja z taką samą meganką :]

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem komentuje sie na forum rzeczy, które są nie dopracowane ( i w dodatku autor o tym głośno mówi !!!)

hmm nic nie kumam

xMark mam pytanko, bo widzę że wlot z przodu trochę ruszałeś: ruszałeś coś poza tym bo parę starych bugów z przodu tak jak były są nadal ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisał Saczek_XTRM

Nie wiem komentuje sie na forum rzeczy, które są nie dopracowane ( i w dodatku autor o tym głośno mówi !!!)

hmm nic nie kumam

 

to jest dzial WiP (Work in Progress)??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

don_filippo - jeszcze wiele razy pojawiać się będą komantarze dotyczące \"tego okropnego buga - przez całą długość auta!\". Zaryzykowałbym stwierdzenie że nigdy nie zabraknie takich postów:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no poprobowalem sobie z renderingiem i wyszlo mi cos takiego :D

ktory wam sie najbardziej podoba?? co do tylnich swiatel to wiem ze to shit ale lepszych zrobic nie potrafie.

 

megan3.jpg

megan4.jpg

megan5.jpg

megan6.jpg

megan7.jpg

megan8.jpg

megan9.jpg

megan10.jpg

megan11.jpg

megan12.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiggles: no wlasnie tez to zauwazylem a siatka niby jest ok

jutro wrzuce siatke bo teraz spadam spac :D

Predator: caly dzien nad tym pracowalem i oto rezultat:(

ps. lakier sciagnolem z jakiegos ruskiego forum.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xMark wiesz nad czym powinienes popracowac i to dosc powaznie ??

 

odp. Nad gładkoscią powierzchni dokladnoscią itp.

 

Jest to najwazniejszy błąd wystepujacy doslownie wszedzie gdzie sie nie spojrze..

zapomnij o lakierach na razie i wez popraw całą bude bo wyglada to kiepsko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz masz problem?? Hmm pzryglądałem się uwaznie renderkom i rzeczywiście wygląda strasznie - ogólnie siatka nawet ładna ale w kilku miejscach . . ( np okolice słupka przedniego brrrr) chociaz odziwo akurat tam nie widać na renderkach kaszany

Jeżeli chodzi o przód to znalazłem 2 byki które widac w renderkach, zaznaczyłem je na siateczce:

1.róg wlotu - chyba chamferowałeś, tak?? a czasem z tego takie niesamowite badziewie wychodzi . . - sprawdź czy w tym miejscu nie nastąpiło schamferowanie vertexu w 4kącik - w lowpoly powinno być widać jak się łamie polygon||sprawdź to

2. a tutaj jest chyba troche za gęsto albo tę środkową linie wywal albo przesuń bo przez nią róg maski się zagina

3. . . a nie ma . . pospieszyłem się :P - może wrzuć siatkę z tyłu bo tam wygląda chyba model najgorzej

 

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WiTam,

poniżej zaznaczyłem Tobie błędy z opisem:

1. za badzo do wewnątrz

2. dach jest trochę krzywo - szczególnie właśnie ten odcinek - mam wrażenie że odcinek przy samym tyłku samochodu jest za bardzo wysunięty na zewnątrz

3. gnie się

4. tutaj też - ten fragment jest chyba cały do poprawki

5. w tych miejscach jakoś \"odstaje\"

6. lampa w tym miejscu ma chyba ostry kant u Ciebie a nie powinno bć go tam

 

w powyższych punktach mogę się mylić - musisz te miejsca sprawdzić, reszta wygląda ok

 

MOJA PROPOZYCJA odnośnie lakieru - ten lakier z tutoriala jest bardzo dziwny - nie stosuj go => zobacz że na renderku z normalnym lakierem (pomarańczowy) przód wygląda dosyć dobrze, zrób podobny lakier w jakims innym tylko kolorze i pokaż go z przodu i z tyłu - ocenimy :P(tylko najpierw sprawdź te punkty o których pisałem)

 

 

Aa tak nawiasem mówiąc C Z E M U T U N I K T N I E P I S Z E ?????????

 

co to gorszy model?? dla mnine taki sam jak każdy inny, nieważne kto co modeluje, jeśli ma problem powinno mu się chyba pomóc??Nie tak ??

 

 

-pozdrawiam xMark-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:

1.na tego edge\'a trzeba bedzie chyba dac chamfer\'a bo w orginale ta krawedz jest ostrzejsza

 

2.tam jest takie przetloczenie ktorego nie widac u ciebie, moze dlatego to wyglada tak dziwnie

 

3.trzeba wyrownac bo narazie to wyglada jak falbanki ;)

 

4.na orginalnym zderzaku tutaj jest przetloczenie ktore daje troche ostrzejsza krawedz, ale jak widze masz zmieniony ten zderzak wiec moze tak ma byc

 

 

Postaraj sie obejzec na miescie jakas meganke to Ci troche pomoze w modelowaniu. Ja molo po mordzie nie dostalem ostatnio jak facetowi zaczalem ogladac samochod :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahah .... ja tez ostatnio ja wracalem ze szkoly ... to podlecialem do malucha jakiegos chlopa ... i mowie ... kur*** tutaj jest przeciez przeciecie ....!!!! a gosc do mnie wylecial z lapami ... i mowi : jak ci zaraz przetne to zobaczysz :)

 

pozdrawiam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności