Skocz do zawartości

Max 3d problem z wyświetlaniem


Paweł Kaczmarczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem zacząć zabawę z Max3d, jednak napotykam na początku problem.

Na początku okna migały zależnie od tego w któro się kliknie, raz się wyświetlały naz były czarne lub białe. W Preferences zmieniłem "Display Drivers", domyślnie miałem Direct3D, wybrałem Open GL, była poprawa lecz po chwili problem się powtarzał, wybrałem trzecią opcję "Software", tutaj już taki problem nie występuje lecz mam wątpliwość co do samego wyświetlania obiektów, wygląda to tak jak na screenie poniżej, gdy dodam na obiekt teksturę jest ona miernej jakości i przy przesuwaniu obrazu w oknie "perspective" tekstura faluje.

 

Screen powinien to wyjaśnić:

111bca.jpg

 

Podejrzewam, że to coś z kartą grafiki, sterownikami lub ustawieniami, tak więc dorzucam parametry mojego sprzętu:

Windows: Vista (SP2)

Procesor: Intel Core 2 Duo P8600 2.40 GHZ

RAM: 4 GB

System: 32 bit.

Karta graficzna: ATI Radeon HD 3650 (sterowniki prawdopodobnie są w najnowszej wersji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Nie wiem jak jest z Radkiem, ale na przykład z nvidią bywało tak że nowe sterowniki bywały felerne. Max najlepiej współpracuje z directX i tego bym się trzymał. Spróbuj zainstalować starsze drivery - najlepiej polecone przez kogoś kto ma takiego Radeona jak ty i komu to działa (podaj producenta karty).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności