Skocz do zawartości

Modele 3D: postacie


krzys!3k

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

IMHO: Czoło zbyt kwadratowe (powinno być gładsze przejście w czaszkę), środek czoła zbyt głęboki, fałdka nad okiem brzydka (jednorodna nieciekawa, jakby zwykłym standardem potraktowana), dolna powieka za ostro wcięta, nos mało murzyński (zbyt ostro zarysowany, grubszy na środku i mniej kanciasty), zbyt ostro zarysowana okolica między nosem a górną wargą, za słabo zarysowana okolica pod dolną wargą. Ucho pomijam :) Do tego warto by było posiedzieć na niższym levelu i bardziej go upodobnić (w sensie Obama jest chudszy)

Oczywiście ogólnie to dość przyjemna głowa, tylko nie widać od razu, że to on, ale patrząc po poprzednich pracach nic nie pozostaje jak tylko czekać ze spokojem na rozwój :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś taki wredniejszy teraz,dorób mu lekki uśmieszek jak na zdjęciach ma zazwyczaj:).Teraz ma minę jak terminator:D.I brwi by się przydały jak już włoski zrobiłeś.Poza tym jak juz pisałem podoba mi się:)

A masz 5 starsów:)

 

Pozdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś taki wredniejszy teraz,dorób mu lekki uśmieszek jak na zdjęciach ma zazwyczaj:).Teraz ma minę jak terminator:D.I brwi by się przydały jak już włoski zrobiłeś.Poza tym jak juz pisałem podoba mi się:)

A masz 5 starsów:)

 

Pozdr:)

 

Ja wiem czy wredniejszy? Bardziej zdeterminowany :) jedno co mi się wydaje, że ta głowa jest trochę zbyt masywna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey Krzysiek :)

 

No głowa powinna być bardziej wydłużona, obrys ust też inny niż na zdjęciu. Może to złudzenie, ale same usta też jakieś takie za duże/za grube/za szerokie, sam nie wiem. Poza tym bardzo fajna mordka.

 

BTW. Wersja ala Terminator mogła by być ciekawsza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morte

Fajne, aczkolwiek pozwole sobie rzucic paroma slowami kretynskiej krytyki:P W paru miejscach mi sie nie podoba, dziwnie szyja wyglada, ale nie o to chodzi. w twoich ostatnich speedach, plus pracach tutaj widac jakis styl w ktorego strone zmierzasz, taka niewykonczona rzezba. nie wiem jednak czy nie za bardzo sie w to wplatujesz, olewajac inne narzedzia i stawiajac glownie na claye- powieki, takie rzeczy no ciezko samym clayem trzasnac. Moze to tylko zludzenie, ale rada ode mnie, zlap czasem standarda i pincza ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klicek: thx! :)

morte: hmm cały czas jestem na etapie testowania, jakich bruszy uzywac do czego. Ostatnio przyczepiłem się do claya i miałbym dużo łatwiej gdyby nie podobałby mi się takie klejowe brudasy ;P ale ogolne masz dużo racji - nie smamym clayem człek żyje i zdaję sobie sprawe że nie zrobie nim wszystkiego, tym bardziej jeśli chodzi o wykończenie czegokolwiek. dzięki za rady :)

 

jade dalej z goblinem

gob.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności