Skocz do zawartości

Film niedoszłego reżysera "Obcego5"


Orcher

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

no co tu duzo mowic, projekt sponsorowany przez Philipsa i dofinansowany przez Ridleya Scotta - bardzo mi sie podoba, chociaz fabula, ekhm :D

Zreszta kto widzial "The Box" to juz go chyba podobny film nie wystraszy :D

 

tutaj jest troche o szumie wokol adaptacji tego shorta:

http://www.slashfilm.com/2010/04/08/carl-erik-rinschs-short-film-the-gift-spawns-bidding-war-for-feature-film-adaptation/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Momentami jest mocno nierówno ale to tylko szczególiki generalnie super wizualnie. Fajny lokaj i lokacje.. bardzo się podoba.

Na tego Filipsa też mam ochotę z tego co pamiętam to chyba coś pod 20k podchodzi ciekawe czy taki format wyprze 16/9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"There have been rumors that Rinsch made The Gift for $1-2 million, but I’ve heard that the actual budget was a tenth of that. Rinsch is a very smart example of a next generation filmmaker because he has embraced the technology. In my original posting, I commented on how the computer generated worlds and characters have been almost seamlessly blended with live-action. Sure, it isn’t completely seamless. Sure. you can sometimes tell the cars are cg, and yes, the robot sometimes feels cg…. but what people don’t realize is that more than 95% of that chase sequence was completely created using CGI. Not just the robot, his futuristic cycle and the cars, but the entire city. No background plates. Watch it again. It will give you a whole new level of respect for what was accomplished."

 

http://www.slashfilm.com/2010/04/08/exclusive-concept-art-and-info-from-carl-erik-rinschs-small/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzą wieści na mieście że Rinsch przymierza się do pełnego metrażu na podstawie The Gift. Można też oblukać koncepty. Podobno sam finansuje preprodukcję.

Generalnie nie ujmując talentowi kolesia, bo jest ewidentnie bardzo zdolny to chyba opłaca się wżenić w rodzinkę Scottów :) Córa Ridleya też kończy pracę nad reżyserskim debiutem.

Co do fabuły - z the Box ma niewiele wspólnego, motyw Mac Guffina jest nader często eksploatowany, bardziej adekwatna będzie walizka z Pulp Fiction.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bigu, mi chodzilo raczej o jakosc fabuly niz o analogie :P

 

a co do pelnego metrazu to trzeba bylo poczytac linki, on sie nie przymierza... on\wystartowal licytacje kto da wiecej zeby sie przymierzyl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem zniesmaczony - bynajmniej nie poziomem grafiki czy animacji, ale tym, że moskiewska policja jeździ wołgami... Nosz k...a ileż można ? Już w Bournie pojechali ostro, ale tutaj ? Mniej lub bardziej odległa przyszłość, zaawansowane humanoidalne roboty etc. i policja jeżdżąca wołgami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności