Skocz do zawartości

Pomoc: wirtualny serwer


torm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

szukam dobrego komercyjnego (oczywiście NAJTAŃSZEGO) serwera wirtualnego. Jest tego sporo i nie bardzo chce mi się porównywać ceny i możliwości, a może ktoś z was jest w temacie na bierząco. Najbardziej interesuje mnie jak największy limit transferu przy niskiej cenie (co do powierzchni to oferowane są takie, że pewnie nigdy tego nie wykorzystam).

 

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

kazdy pewnie poleci co innego :D jak zwykle

 

ja powiem tylko tyle, kiedys serwery na home.pl byly bardzo cieniutkie, teraz

wszystko dziala jak nalezy i jestem zadowolony (od kilku lat) - swietny dostep z Polski i zagranicy, prawie 2TB transferu za ok 330zl rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ovh.pl - wygląda najlepiej, boli mnie tylko mała ilość baz SQL :/

 

superhost.pl - całkiem nieźle wyglądają servery typu Hosting Reseller, bez żadnych ograniczeń duży transfer miesięczny

 

linuxpl.com - też byłby fajny, ale 2 gb to jednak bardzo mało.. :/

 

home.pl - chyba ciut za drogi ...:/

 

jeszcze trochę poszukam... jak uda mi się znaleźć coś ciekawego to zapodam :)

 

--edit--

swoją drogą to trafiłem na dość ciekawą stronkę, tylko tak się trochę zastanawiam czy nie są to jakieś działania marketingowe ;)

http://www.hostingrank.pl/kat/wybor-serwerow/

Edytowane przez torm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

linuxpl.com - też byłby fajny, ale 2 gb to jednak bardzo mało.. :/
W takim razie powiedz jakiego serwera oczekujesz. Pod jaką stronkę? I nie 2GB tylko 20GB/miesiąc.

(co do powierzchni to oferowane są takie, że pewnie nigdy tego nie wykorzystam).
Jak duża będzie/jest Twoja strona? 100MB? 200MB? Skoro nie wykorzystasz większości pojemności dyskowych to jak chcesz uzyskać transfer rzędu 20GB miesięcznie?

 

Co do home.pl, to owszem mają jedne z droższych serwerów w ogóle, to samo tyczy się utrzymywania u nich domen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie wykorzystasz większości pojemności dyskowych to jak chcesz uzyskać transfer rzędu 20GB miesięcznie?

A czy czasem transfer liczony nie jest nie tyle co wrzucisz, a ogólnie ruch na serwerze tzn. jak strona ma 10 mb to wejdzie 100 różnych ludzi z różnych komputerów to już jest 1 gb transferu zjedzone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgred, no dokladnie tak jest liczone jak napisales :D

jesli kazdy user przegladnie cala strone i ona ma 10mb... to 1gb transferu wlasnie poszedl

na spacer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie powiedz jakiego serwera oczekujesz. Pod jaką stronkę? I nie 2GB tylko 20GB/miesiąc.

Jak duża będzie/jest Twoja strona? 100MB? 200MB? Skoro nie wykorzystasz większości pojemności dyskowych to jak chcesz uzyskać transfer rzędu 20GB miesięcznie?

 

z jedną stroną może bym się nie martwił, ale mam zamiar zamieszczać tam również strony klientów, więc limit jest tutaj najbardziej istotną sprawą...

 

a 2GB to akurat powierzchnia jaką oferują... zwykle jest przynajmniej 10GB.. więc domyślam się, że nie jestem w stanie takiej ilości zapchać... ale przy 2GB, nie wiem czy mógłbym spać spokojnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2gb to sporo. ja mam na roznych serewrach kilka stron klientow. jak sie pojawil taki, ktory migl mi zapchac serwer, to pojawila się wycena na hosting i kupilem osobny komercyjny na takie wypadki.

 

jak sie rozkrecisz to i tak bedziesz potrzebowal kilku roznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności