Skocz do zawartości

Dream Homes Cover


Mykel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

to co carlosss. dosiądź do tego, zdesaturuj dość dużo podłoge, odcień poza tym ma dobry, zmniejsz gloss ramki od zdjęcia , powalcz z kominkiem,daj światło na piętrze bo czerń wychodzi i nie radzi sobie sampling GI tam u góry na schodach przez to. na koniec dodaj blue w poscie i wydaje mi się że wyjdzie naprawdę miodnie.

 

jest dużo dobrego, żal tego by było nie poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie wyglada super. Psujesz nieco efekt tym, ze nie chce ci sie wprowadzic nieco chaosu - ksiazki stoja idealnie prosto a mozna by je delikatnie pochylic, kamienie w palenisku sa poukladane w rowne rzadki i sa niemal identycznych rozmiarow i ksztaltow, podobnie jablka sa identycznych rozmiarow (co tam z tymi jablkami jest na talerzu? Strusie jaja czy kamienie moze? :D). Ogien tez odstaje troszke.

To wszystko czystej wody czepialstwo bo pracka jest wypasiona dla takiego ogladacza jak ja.

BTW - fajny ten motyw z wykorzystaniem miejsca pod schodami - moze nie jest to wybitnie wygodne miejsce ale lepsze to niz postawienie jakichs suchych patykow w wazonie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest niezłe, podpisuje się pod rzeczami w/w które bym poprawił. Ja od siebie dorzucę, że na referce to coś pod kominkiem jakby taka komoda to mi raczej na jakiś kamień wygląda np. marmur BIANCO, a u Ciebie jak lakierowane drewno.... chyba by się spaliło :) Ogólnie jak poprawisz parę drobiazgów będzie super :)

Aha no i jak dla mnie podłoga jednak psuje efekt.... w referce o niebo lepsza...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności