Skocz do zawartości

Drimagine 2010


XaoC

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Ho!:)

 

Tak zakładam wątek, bo wczoraj (05.05.2010) był ostateczny termin dostarczenia dokumentów. No i wysłałem jeszcze wczoraj(a że byłem zapewniony wcześniej, że jednak data stempla decyduje) około 23.15 dokumenty. I chciałbym wiedzieć z kim "konkuruję", dlatego wrzucam swoje WIPy (niepełne portfolio) i mam nadzieję, że pozostali też się podzielą:) Więc jak ktoś zrobił w after effects, czy czymkolwiek to niechaj zapodaje.Oto moje 2 mega słabe pracki co w weekend wycfaniłem:

 

1.http://rapidshare.com/files/384027215/BUG_x2.avi.html

2.http://rapidshare.com/files/384029805/GRYF_x2.avi.html

Edytowane przez Adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 402
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No i dobrze ze rok na dupie w wy.....dowie. Jak chcesz sie czegos nauczyc to trzeba sie zamknac w chatce zdala od cywilizacji:) I codziennie trzepac po kilkanascie godzin:) Juz mi sie znudzilo codzienne imprezowanie i przesiadywanie ze znajomymi, bo nic z tego (procz bardzo dobrych znajomosci) nie wynosisz.

 

Jak sie nie dostane to chyba tak zrobie - wyjade do jakiejs puszczy co by nikogo nigdzie nie bylo, biore sprzet i internet na dyskietce... i chyba to wszystko co do szczescia jest potrzebne. Moze jakies kredki i farby, zeby sie z kolorem oswoic:) hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz mi sie znudzilo codzienne imprezowanie i przesiadywanie ze znajomymi, bo nic z tego (procz bardzo dobrych znajomosci) nie wynosisz.

Co ty gadasz, to sie nigdy nei nudzi:D. Tez sie aplikowalem mam nadizeje ze sie uda bo praktyki mnie najbardziej interesuja a przy okazji cos sie naucze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty gadasz, to sie nigdy nei nudzi:D

No spędzanie czasu ze znajomymi na browarze nigdy nie jest nudne. Ale jak spędzasz tak kazdy wieczor, a potem patrzysz wstecz na poprzedni rok, liczysz ile wydales na alko, fajki i inne bajery.... Za głowę mozna się złapać i oszaleć:)

 

A tak a propos tego ze mi się znudziło codzienne piwowanie, to właśnie kumpel dzwonił i trzeba się jakoś na miasto ewakuowac niedługo:)hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XaoC: Cos nie działają te linki- daj inne chętnie obejrzę.

 

Też przesłałem i miałem podobnie, wypaliło mi się 10 min. przed zamknięciem poczty, mało czasu było, błędów wcholerę, ale coś musiałem dać. Jeszcze mi dysk spaliło i straciłem z 50% prac :/, na szczęście tylko elektronika spłonęła.

 

To co miałem to tak wyszło. Dużo to ma do życzenia, ale trzymam za siebie kciuki i Xaoc za ciebie tez oczywiscie. Moze jakiś browarek jeśli w Gdańskuś?

 

Edytowane przez kotisded
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też wysłałem swoje prace, ale w formie obrazków.

 

ale po obejrzeniu Waszych prac właśnie się załamałem :(

 

 

Powodzenia.

Ziom, co ty piszesz? Że słabo i jesteś gorszy? Ej, każdy jest słaby dopóki nie poświęci wpi...du czasu żeby być lepszy!

 

Też zdaję sobie sprawę, że moje portfolio to śmiech na sali, bo cośtam. Ale mam to w dupie. Bo nawet jak się nie dostanę, to znowu egz na asp (3cie podejscie). A nawet jesli nie asp, to nic sie nie zmienia. Poprostu droga do celu bedzie dluzsza:) I nie ma w tym nic smutnego:) Nawet motywuje jeszcze bardziej:)

 

@EDIT - sprobuje cos powalczyc z vimeo czy youtubem zeby wlazly te linki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No daj daj chetnie oblookam

 

Marshal- po trupach do celu, po trupach do celu, a spoczniesz na Wawelu :P

 

No co ty kaszanisz stary jakie lepsze, Xaoc ma racje niema lepsze gorsze, jest ciezka praca. A to co moge powiedizec o tym smiesznym moim montazu to to ze jak bym to wrzucił do finished tutaj to by mnie tak pojechali, ze bym się nie wypłacił na psychiatrę później ;) Mam tylko nadzieję, że ci tam szefowie, władcy czy inni paniszcza zobaczą, że sie spieszyłem i coś tam docenią.:P

Pokaz co tam rzuciłeś

 

Xaoc to co z tym browarem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XaoC: kolejny respekt za zaciecie do pracy. ja jeszcze do tego chyba nie dojrzalem:P.

 

Wrzucam moje demo ktore poslalem m.in. Slaba jakosc bo robilem w 720x405 a to za malo na hd na YT:P.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki:). No ja wlasnie cos tam w zbrushu grzebalem ale nie mialem na to czasu.No mam nadzieje ze uda sie dostac to podszkole sie jeszcze w 3d i rzezbie. Pozatym widzielem ze maja Nucka na warsztacie i to chcialbym zglebic przede wszystkim bo jeszcze nie mialem z tym doczynienia a dobre do tworzenia kompozycji jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

@kotisded - badzo chętnie, ale jak już się dostanę/niedostanę. Bo nie chce zaczac swietowac za szybko, bo wiem jaka jest konkurencja:) Gdzieś w którymś z watkow było powiedziane, że wiekszość kandydatów to tak naparwde kandydatki. I tak sobie pomyślalem - aha, pewnie studentki ASP - to mamy przes..ne:) Kazda z mega teczką prac 2d (a tu jestem noga akurat) plus jak wcześniej coś w jakimś programie 3d dłubała, to.... Modlić się tylko o to, żeby szanowna komisja przewidziała kilka miejsc dla takich szarzaczków jak my:)

 

@guru - No bo trzeba byc upartym, bo tylko ciezka praca dotrzesz do celu - tak powie ci każda soba co coś osiągnęła. Mam też masę wiecznie niezadowolonych znajomych, którzy już w wieku 24-26 lat zaczynają narzekać, że ktoś obok ma coś więcej, że celu w życiu nie mają, że inni to mają lepiej.... Bo poprostu łatwiej jest usiąść i narzekać, że nie można czegoś zrobić, bo... tamto, owamto, świat się na mnie uwziął. Mnie to przeraża takie podejście, nie chcę tak, lubię mieć czynny wkład we własne życie:)

 

Hehe, znowu popłynąłem, żadko umiem odpowiedzieć w jednym zdaniu:) Oto (chyba) działające linki

1. http://www.vimeo.com/11550804

2. http://www.vimeo.com/11552242

Nie sklejałem pracek w demo-reela, bo nie widziałem akurat w tym sensu + nigdy nie używałem programów do postprodukcji i chyba nie jest to wymagane, co nie? Wrzuciłem poprostu ileśtam pracek do katalogow: WIP1, WIP2, WIP3 + różniaste. To akurat WIP1 i WIP2. WIPa3 akurat nie pokażę... jeszcze nie teraz, mam swoje powody. Ale nie chodzi o to, że się wstydzę czy że "nie o to mi chodzi, efekt bedzie inny, nie kumacie":) Poprostu chcę już wypuścić w finished a nie jako WIP. A w róźniastych to kilka pracek, które jakoś wydłubałem... no wiadomo jak to jest:) Oto kilka z nich:

 

P.S. ten kolo niebieski... nie wiedziałem jak go nazwać... więc nazywa się Steve:)

Edytowane przez XaoC
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kGdzieś w którymś z watkow było powiedziane, że wiekszość kandydatów to tak naparwde kandydatki. I tak sobie pomyślalem - aha, pewnie studentki ASP - to mamy przes..ne:) Kazda z mega teczką prac 2d (a tu jestem noga akurat) plus jak wcześniej coś w jakimś programie 3d dłubała, to.... Modlić się tylko o to, żeby szanowna komisja przewidziała kilka miejsc dla takich szarzaczków jak my:)

 

jeśli po asp to faktycznie mogą być problemy ale jak po liceum plastycznym to pikuś :)(mało motywacji jest w tych ludziach zauważyłem)

ja jestem po jestem tegorocznym maturzystą zwykłego liceum i w sumie wszystko co robię to ciosam w domu także też się boje że mnie nie przyjmą :)

a jak wam esej poszedł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten esej to w ogóle masakra jakaś jednym słowem :)

 

 

ja osobiście bardzo chciałbym się dostać i nie powiem - żyję w ciągłym stresie obecnie :D

 

 

Mam nadzieje że na początku przyszłego tygodnia będziemy wiedzieli coś więcej :)

 

 

e: co do większości kandydatek a nie kandydatów - kurde spójrzcie na to z drugiej strony :D

Edytowane przez Marshall
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten esej to w ogóle masakra jakaś jednym słowem :)

 

 

ja osobiście bardzo chciałbym się dostać i nie powiem - żyję w ciągłym stresie obecnie :D

 

 

Mam nadzieje że na początku przyszłego tygodnia będziemy wiedzieli coś więcej :)

No właśnie, ten esej.. jak go obczailiście? Bo ja na szczeście mam kumpelę, co skończyła uniwerek i ogólnie dorabia sobie pisząc ludziom matury, więc mi pomogła. Bo co napisać w nim to mniej więcej wiedziałem, ale nie umiałem ubrać tego w słowa. Wiec gdyby nie ona to bym sam pewnie jakieś głupoty z błędami nielichymi wysłał.

 

Co do stesu to nie, już więcej nic nie zrobię:) Teraz pozostaje rozmowa, zawsze najprzyjemniejsza część egzaminów:) Zresztą bardzo mnie interesuje jak wygląda sam obiekt, czy dojazd naparwdę jest taki słaby i jaki jest klimacik?

 

Bo ja sobie już nawet wyobraziłem super szczęśliwe miasteczko, gdzie każdy jest piękny i miły (bo do czech to przeciez rzut beretem), utrzymuje się zawsze piękna pogoda, czyli albo jest ciepło i słońce, albo pochmurno i wilgotno, ale bez silnego deszczu i oczywiście też cieplo. Już bym tam zamieszkał:) Ale będzie zawiecha jak się nie dostanę:Phehe Ale spoko, już tyle razy się nie dostałem na ASP czy nieASP, że poprostu.... ja nie dostaję się dla przyjemności, zbieram punkty, potem na stacji se wymienie, kminicie?:D

 

@aduko - ty mieszkasz tam, jak tam jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale jak po liceum plastycznym to pikuś.. :)(mało motywacji jest w tych ludziach zauważyłem...

Bo ludzie po ASP to już są wyciosani, oni już wiedzą dokładnie co chcą i w którą stronę, do tego potężne portfolio za nimi stoi. Jak dla mnie to nie powinni takich ludzi przyjmować, bo to się mija z celem szkoły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 20 minut do Czech ale jakoś nie korzystam z tego zielonego dobrodziejstwa jeśli ci o to chodzi :P

co do eseju to akurat wiedziałem co chce napisać napisałem dziewczyna mi pomogła jak żeby stylistycznie było okej :)

 

też jestem zdania ze z ASP nie powinni brać bo fakt jeśli chodzi o rysunek to są naprawdę dobrzy 3/5 lat malowania/rysowania z modela robi swoje

 

ja ogólnie tak jak wcześniej wspominałem teraz jestem po maturkach i stawiam wszystko na jedną kartę nie wiem jeszcze co będę robił jak się nie dostane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Esej sresej. ludzie z Asp czy z Laponii :)

 

Mnie bardziej przeraża przeprowadzka w miesiąc. Wynajęcie domu, jak (cholera) kogoś przed latem znaleźć żeby jeszcze w miarę kulturalny był. I remont lekki wypadałoby zrobić, znaleźć mieszkanie na miejscu... nie no przesadzili :]. Szukać zleceń czy nie, szukać pracy czy nie :P Ale jak zwykle drę skórę na niedźwiedziu, co tam idę na bro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej przeraża przeprowadzka w miesiąc. Wynajęcie domu, jak (cholera) kogoś przed latem znaleźć żeby jeszcze w miarę kulturalny był. I remont lekki wypadałoby zrobić, znaleźć mieszkanie na miejscu... nie no przesadzili :]. Szukać zleceń czy nie, szukać pracy czy nie :P Ale jak zwykle drę skórę na niedźwiedziu, co tam idę na bro ;)

to ty chcesz wynajmować mieszkanie i je remontować od razu?

 

Fakt, akademiec mają bardzo drogi. Ale za takie pieniądze to podejrzewam masz warunki bardzo fajne. Chyba że to jest taki akademiec typu Hilton w Gdańsku, gdzie warunki naparwdę fajne, ale ludzie bardzo słabi - wszystkim hałas przeszkadza, sztywniaki i do tego wejść się nie dało bez dowodu czy legitki, a za to żeś wyszedł po 22 7zł se liczyli, bo wliczało to sie jako nocleg - kompletna bzdura

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli chodiz o akademiki to tam bylem tam ilka razy. mam kumpla co tam studiuje i na melanze wpadalem nie raz.Akademiki sa ogarniete, warunki bd, lazienka w pokoju nowe meble.A pokoje z tego co mi sie wydaje sa 2 i 1 osobowe.

Demot calkiem niezly ale ja sie nie stresuje tym wszystkim narazie zapijam na juve w krk i pisze magisterke:D takze mam wy***ne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, nie, nie

 

Suprise butt secks, ot co

I'm just sayin'

 

but seriously

suprise butt secks ! :)

 

2_nawnrs.jpg

 

You did't see this coming, did you? :D

 

Tak naprawdę chodziło mi o to, że z Nowego Sącza jest Blisko na Słowację a nie do Czech! :) Od razu widać kto nie zdawał geografii na maturze :D

 

Wiem, że zburzyłem wasz cały uporządkowany, radosny świat, a to dopiero początek niespodzianek, ale nie przejmujcie się jesteście jeszcze młodzi, życia nie znacie, macie jeszcze całe życie przed sobą żeby je poznać, ehh gdybym ja miał całe życie przed sobą :D

 

Powodzenia chłopaki, na pewno dużo się nauczycie w tej szkole :)

 

Salut khe khe :)

 

pozdrawiam i życzę powodzenia ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... z Nowego Sącza jest Blisko na Słowację a nie do Czech! :) Od razu widać kto nie zdawał geografii na maturze :D

Co za różnica, Czechy czy Słowacja? Inny kraj na południu. W każdym razie z Gdańska to jakieś 600km, 50km w jedną czy w drugą - nie robi. A z geografii byłem zawsze noga - tak samo jak z chemii i polskiego:)

Wiem, że zburzyłem wasz cały uporządkowany, radosny świat...

Nieeee....?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na Słowacji już euro jest i niema co się tam pchać na tanie piwko, bo to Słowacy do nas teraz się pchają. Widać kto nie miał na maturze geografii politycznej :P

 

A to mnie zabiło... tato :p

Wiem, że zburzyłem wasz cały uporządkowany, radosny świat, a to dopiero początek niespodzianek, ale nie przejmujcie się jesteście jeszcze młodzi, życia nie znacie, macie jeszcze całe życie przed sobą żeby je poznać, ehh gdybym ja miał całe życie przed sobą :D

No racja młodośc odchodzi khe... khe... ale spokojnie Imperator na pewno jak trafię kiedyś na jeden z tych początków niespodzianek to dam znać :D

 

guru: tez by mi sie to przydało, zawsze jakiś papierek na jakby co, a długo już nie studiuję i na paru kierunkach juz byłem ;) Jak nie to to na psychologie się machnę, zawsze fajny papier i łatwo wchodzi.

 

XaoC: Nie no swoje remontować żeby wynająć za więcej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie to to na psychologie się machnę, zawsze fajny papier i łatwo wchodzi.

Hm... Mam kilku znajomych po psychologii i cuś u nich kiepskawo właśnie.

 

Też kiedyś byłem na studiach, ale zostawiłem by jak John Locke wybrać się na "walkabout" hehe, trochę siebie poznac lepiej i przemyśleć kilka spraw by rzucić się za coś fascynującego, bo za dużo rzeczy naraz mnie interesowało. Taki charakterek mam, nie lubię pasywnie kończyć kierunków, które "są okej, pozwolą mi jakoś egzystować w tym trudnym świecie" a zwolennikiem papierów nigdy nie byłem. Studia - tak, ale musisz być pewien i chcieć je skończyć. Bo inaczej możesz studiować na stu kierunkach, ale żadnego nie skończyć. Takie mam podejście, niczego nie narzucam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka!

 

Właśnie sprawdziłem pocztę i dostałem już maila potwierdzającego, że dokumenty zostały dostarczone wczoraj już:) Uf....

 

Bo troszkę mnie znajomi wkurzali, jak zaczęli opowiadać niesamowite historie o zniakających przesyłkach:P Ale już wszystko w porządku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej...:/ Troszkę... się wkurzyłem teraz:/ Przecież to jakiś żart:/

 

Jedyna kopie dokumentow wyslalem do Nowego Sacza, a zdaje się do 25maja mogę składać dokumenty na ASP w Poznaniu... Poprostu super:/

 

Oczywiście rozumiem, że portfolio które przyniosę w czerwcu na rozmowę będzie brame pod uwagę, bo nieomieszkam dalej pracować nad tymi projektami Kurde bele, trochę się wkurzyłem....

 

@EDIT - dobra, no to pytanie do maturzystów - co za różnica kiedy doniesiecie swoje świadectwo maturalne? Czy może taka trudna ta matura tegoroczna, że nie mieliście czasu na grafę, bo przecież się uczyć musieliście - no sry...:/ Pojechali po całości...:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co za różnica tez się trochę wkurzyłem bo naprawdę spinałem się z tym wszystkim żeby dać do tego portfolio to co najlepsze ;/

 

bezsens -,-

Ej no, o to mi chodzi. Jak sie pilnuje deadline'u to sie pilnuje, a oni troche jak na polibudzie gdanskiej, se terminy wymyslaja jak chca i dobrze przynajmniej ze ktos na foum napisal. Bo tak to bym siedzial i czekal na telefon miesiac caly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do 1 czerwca to naprawdę można (nie wiem jak z 3d ale nie wątpię ze to pracochłonne) zrobić całkiem nowe portfolio jeszcze jak się jest maturzystą który teraz ma wolne bo w sumie najgorsze za nami( jeśli można powiedzieć o czymś "gorsze" bo matematyka to był śmiech na sali) zostały teraz tylko ustne -,-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dadzą radę... spokojnie. Mi też namieszali ostro , ale niema co się niepokoić. Choć może przeprowadzka będzie lekko na wariata... no dobra nie okłamujmy się mocno na wariata ,ale

dajmy szanse młodym ludziom... znaczy młodszym ;). Gdybym w tym momencie był 17/18`sto latkiem mocno określającym swoją przyszłość, zainteresowania i pracę zawodową wiążącym twardo na 3d to bym wolał przyjąć siebie niż siebie ;). Gdybym miał podjąć decyzję mając na uwadze prestiż szkoły- podjąłbym dokładnie taką samą, może szybciej może nie szybciej. Gdybać sobie można, co za tym stoi. Luz. Szkoła jest młoda to i takich niejasności trzeba się spodziewać, a nóż widelec nie dostali odpowiadającej im jakością folio i mamy kolejny miesiąc żeby sobie je polepszyć, na tym bym się skupił, a jestem przekonany, że szkoła pójdzie na rękę jeśli chodzi o przesyłanie dokumentów. Weryfikują to wszystko do bazy danych leżącego świadectwa dojrzałości raczej nie potrzebują. Podstawę macie, którą już przesłaliście, zawsze coś można uzupełnić i zawsze coś można polepszyć- ideał nie istnieje (w fizycznym świecie... chyba :P). Wolałbym np. uczyć się z lepszymi od siebie żeby samemu coś wchłonąć, nie tylko od wykładowców- im lepsi będą tym lepiej, a doświadczenie nigdy nie idzie na marne, poza tym np. mi taka robota sprawia wcholerę przyjemności. Jednym słowem, zdaniem, ciągiem sylab:

 

Ziom, co ty piszesz? Że słabo i jesteś gorszy? Ej, każdy jest słaby dopóki nie poświęci wpi...du czasu żeby być lepszy!

 

Do pracy rodacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Rozmowy odbędą się między 18-20 maja, to za tydzień już!!!! Trza się spieszyć z prackami, jeszcz szybciej dłubać, jak maszyny:)

 

EDIT - swoją drogą tak patrzę na połączenia kolejowe z Gdańska to nieciekawie to wygląda, 14-17h w jedną stronę. Jeszcze do tego zawieszają ostatnio wiele połączeń:O

Edytowane przez XaoC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mam nadzieje że uda się pogadać :)

 

tylko trochę nie kumam - rozmowy odbędą się pomiędzy 18-20.05 - tzn. że trzeba będzie przesiedzieć w NS 2 dni? Czy każdy z nas dostanie info n.t konkretnej daty i godziny?

 

@XaoC - kurde stary powodzenia bo wiem co to jest 15h w pociągu. A co do dłubania - w Q&A Drimagine napisał/-a że można ewentualnie przynieść jakieś prace na rozmowę, ale w tym roku portfolio nie jest najważniejsze (?).

 

Przygotowujecie się jakoś specjalnie do rozmowy?

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście, kładą nacisk jakby na fascynacje i zainteresowanie. Nie wiem, moze to tez dlatego, ze 2 osoby z zeszlego roku zrezygnowaly? Im zalezy zeby kazdy kto zacznie to skonczyl te szkole.

 

Podejrzewam, ze jak przyjdziesz na rozmowe i im powiesz ze fajna jest animacja, ale w sumie to zlozyles tez papiery na dziennikrwstwo, psychologie i medycyne, bo w sumie to nie wiesz.... no to wtedy szanse marne. Ale nie zdziwilbym sie gdyby padlo nie raz pytanie: A co pan zrobi, jak dostanie pan oferte pracy w branzy animacji za 8tys zl miesiecznie w 3cim miesiacy szkoly? Co pan/pani wybierze?

 

Z drugiej strony rozumiem, ze portfolio nie jest najwazniejsze, bo w 2lata po 6dni w tyg, 10h dziennie mozna nauczyc bardzo duzo. Ale portfolio tez moze pokazac, ze jestes pracowita osoba.

 

A co do rozmowy.... ze trzeba az tam jechac.... ja nie wiem co ja zrobie....:/ Tzn wiem ze z gdanska bede wyjezdzac, ale wracajac chyba zahacze o wawe i kilku znajomych. Bo jechac 17h w jedna strone zeby pogadac 15-30min.....hehe, HARDKOR:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dziękujemy za nadesłanie aplikacji do Drimagine. Rozmowy kwalifikacyjne

odbędą się w dniach od 18 do 20 Maja. Szczegóły na temat, godzin itp.

prześlemy pod koniec tego tygodnia."

 

po prostu się dowiemy :)

pracki biorę na rozmowę a do niej jakoś się szczególnie nie przygotowuje przecież nie będę przez tydzień uczył się technik neurolingwistycznych żeby ich przekonać do siebie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pracki biorę na rozmowę a do niej jakoś się szczególnie nie przygotowuje przecież nie będę przez tydzień uczył się technik neurolingwistycznych żeby ich przekonać do siebie :P

Dokładnie, ja tam na luzie podchodzę do takich rozmów. I tak nie spytają o to, na co się przygotujesz:). Rozmowa to rozmowa, a nie egzamin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no widzisz, fajnei ze mozesz podjechac samochodem:) Ja bede musial sie meczyc pociagiem z gdanska pzez 14-17h w jedna strone:) Wiec jak juz dotre na miejsce to ledwo zywy i smierdzacy:Dhehe Sama podroz to dla mnie 200-300zl, jak porzadne wpisowe:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności