Skocz do zawartości

Tworzenie lotniska


3D man

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam mały problem: chciałbym stworzyć lonisko tylko nie wiem ?jak?

Chodzi o to, że są tacy co robią je mega szczegółowo: http://www.epkk.pl/

 

Gość robił to w gmax (prymitywna wersja 3ds max)

Macie jakieś podejżenia jak mógł to zrobić?

 

Bardzo dziękuję za pomoc.

 

P.S. Nie chodzi o to, że nie umiem tego modelować, tylko ?z czego?(blueprinty, obrazki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Plan (zdjęcie z góry) to można wziąść z google maps, albo zumi. Resztę, tzn jak wyglądają elewacje budynków to najlepiej jakby się przejść na lotnisko i wszystko obfotografować, dzięki temu ma się świetne referki jak i materiały na tekstury. Niestety raczej nikt Cie nie wpuści ot tak na teren lotniska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jakieś pomysły? Może są w internecie jakieś obrazki?

 

Niestety raczej nikt Cie nie wpuści ot tak na teren lotniska.

 

Niedługo ide przetestować coś lepszego niż taras widokowy - w epkk (Balice) jest jakaś uliczka która przypadkiem prowadzi do płyty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz iść tak nielegalnie na teren lotniska? :D Może być ostro :P Proponuję ugadać, że robisz jakiś projekt na studia czy coś i musisz zrobić wizualizację lotniska i wybrałeś akurat te ;) Być może da radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche by mi to zajęło: 2 terminale, wieża + bydynek z nią połączony, hangar, hangar Bell Helicopters, nazwy dróg kołowania i nie chciałby zostać przejechany przez jakiegoś Boeinga... hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję ugadać, że robisz jakiś projekt na studia czy coś i musisz zrobić wizualizację lotniska i wybrałeś akurat te ;) Być może da radę.

 

Tylko, że brakuje mi pare lat do bycia studentem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj sobie na googlu stron wirtualnego lotnictwa. Często tam można dostać prawdziwe, szczegółowe mapy lotniska. Co do numerów pasów, to najczęściej znajdziesz je już w samym google maps (pasy mają duże białe numerki). No i jeszcze pozostaje pozbierać zdjęcia budynków, no ale to już albo za zgodą, albo w stylu ninja, albo po prostu przeczesać internet.

 

Możliwe, że z dobrą argumentacją i odrobiną szczęścia, jakieś materiały może byś dostał od samego lotniska... kto wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj sobie na googlu stron wirtualnego lotnictwa. Często tam można dostać prawdziwe, szczegółowe mapy lotniska. Co do numerów pasów, to najczęściej znajdziesz je już w samym google maps (pasy mają duże białe numerki).

 

Takich rzeczy nie musicie pisać - jestem pilotem vatsim i wiem o lotniskach więcej niż wy (chyba, że ktoś tutaj na forum też jest na vatsim)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności