Skocz do zawartości

Wiz: Biurowiec


WIERZBA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dawno nic nie umieszczałem . Tu jedna z ostatnich robót - mały biurowiec w Gdańsku .

Projekt z naszej pracowni , wizki moje . Model budynku w całości wykonany w Architecture 2010 . Nie był on specjalnie robiony tylko pod wizki , ale również wykorzystany w dokumentacji technicznej /wygenerowane elewacje 2d , rzuty przekroje , detale/ . Dla mnie to fajny przykład ścisłej współpracy miedzy dokumentacją i wizkami .

sag-05-m3d.jpg

sag-06-m3d.jpg

sag-09-m3d.jpg

Edytowane przez WIERZBA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Strasznie drażniące jest to odbicie motoru w samochodzie. tym bardziej, że odbija się w czarnych elementach, które powinny być matowe, a nie odbija się kompletnie w lakierze.

z 1 wywaliłbym samochód z pierwszego planu. może to przez kompresje obrazka, ale to co się dzieje na tym samochodzie to jakaś miazga :)

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślałby ktoś, ze to dział "architektura"... ani jednego konstruktywnego komentarza związanego z architekturą, smutne.

 

Osobiście powiem, ze projekt przemawia do mnie; jak na polskie warunki to bardzo fajnie się prezentuje. Przyjemna kolorystyka, jedynie te okiennice przesuwane... strasznie mi na myśl więzienie przywodzą, ale to takie moje odczucie. Możesz pokazać jakiś rzut budynku? Zajmujecie się również projektem zieleni dookoła niego?

 

Pozdrawiam

Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślałby ktoś, ze to dział "architektura"... ani jednego konstruktywnego komentarza związanego z architekturą, smutne.

 

Bo "wielkim" tego forum znacznie lepiej wychodzi pouczanie innych użytkowników niż konstruktywna krytyka.

 

Mi w tym projekcie nie do końca podoba się połączenie materiałów, które wygląda na dość przypadkowe. Drewno na elewacji wciśnięte jakby na siłę - bardziej zagranie w celu podniesienia prestiżu/ekskluzywności budynku niż jako świadoma decyzja projektowa.

 

Bryła przyzwoita choć mało oryginalna - ostatnimi czasy powstało w kraju sporo podobnych budynków.

 

Na plus zaliczyłbym okna, przy których widać próbę stworzenia jakiegoś detalu autorskiego (choć równie dobrze może to być jakieś rozwiązanie systemowe)

 

W kwestii samej wizualziacji to zgodzę się z jahred - korekcja pionów! Trzeci zbieg w takich kadrach to dość akademicki błąd. No i kadry są IMO mało ciekawe. Chociaż trochę oddechu po bokach budynku by się przydało.

 

To w kwestii krytyki. Generalnie, to ładna rzecz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności