Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Porsche 997


greg00

Rekomendowane odpowiedzi

Po paru miesiącach w końcu ukończone... W sumie to moja pierwsza w pełni ukończona praca. 6 lat podchodziłem żeby zrobić coś w 3ds Max'ie, no i marzenie spełnione :), czas przejść do kolejnych... (podziwiam i chylę czoło ludziom, którzy w tym pracują całe życie....)

 

73509614.th.jpg

 

53961106.th.jpg

 

50430135.th.jpg

 

87906275.th.jpg

Edytowane przez greg00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

model bardzo ładny, ale renderowi chyba troche brakuje, myślę ze trochę za bardzo samochod jest na pierwszym planie. W sensie że obrazki kończą się praktycznie na równo z ujęciem samochodu.

 

moja prośba: Jeśli możesz to podziel się siateczką bez MSa ;) z góry dzieki

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny. Podoba mi się. Gdzie render w żółci?

 

A to jest jakaś reguła, że musi być render w żółci? Aż tak bardzo w tym nie siedzę i nie wiedziałem, że tak trzeba :).

 

Oprogramowanie to 3ds max i V-ray, nic więcej, w PS nic nie było poprawiane, już mi się nie chciało za bardzo.

 

Co do siatki to domyślam się, że chodzi o siatkę samej karoserii, proszę bardzo:

 

17388726.th.jpg77100690.th.jpg95704373.th.jpg95363382.th.jpg18606943.th.jpg

 

 

Wydaje mi się, że sam model jest dosyć równy, a te odbicia go trochę rzeczywiście zniekształcają.

Ale nie chce mi się już nad tym siedzieć, jest jak jest i raczej lepiej nie będzie, bo strasznie spowalnia mi komputer praca nad tą sceną i miałem już tego dosyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności